Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_t0813vkd12bkjj7v4l61ehg3d1, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Дома для престарелых людей с Альцгеймером - Частный дом престарелых "Турбота"

Дома для престарелых людей с Альцгеймером

Хвороба Альцгеймера — це важке нейродегенеративне захворювання. Найчастіше воно проявляється у людей старше 65 років і супроводжується втратою пам’яті, порушеннями мови і дегенерацією когнітивних функцій. Дуже рідко хвороба з’являється у людей молодше вказаного віку. Часто близьким не вистачає навичок для догляду за хворим родичем, а часом і часу, адже літній людині потрібно цілодобовий догляд. Тому найкращим рішенням буде помістити його в приватний пансіонат для людей похилого в Києві, де хворому забезпечать професійну допомогу.

Симптоми хвороби Альцгеймера

На жаль, вилікуватися від хвороби Альцгеймера повністю неможливо. Але при правильному підході перебіг захворювання можна уповільнити або навіть призупинити. Чим раніше будуть помічені тривожні симптоми, тим швидше можна буде звернутися за допомогою до фахівців. На що необхідно звертати увагу в першу чергу?

 • літня людина погано засвоює нову інформацію;
 • забуває, куди поклав свої речі або що хотів сказати;
 • не може згадати значення загальновідомих слів або подобрат потрібне слово, яке «крутиться на язиці»;
 • збіднюється мова;
 • порушується дрібна моторика, що виглядає з боку як побутова незручність.

Якщо на початковому етапі не втрутитися в перебіг хвороби, то вона починає швидко прогресувати. Літня людина може йти з дому, ставати агресивним, відмовлятися від допомоги, забувати своїх родичів. У цей момент близькі бояться залишати своїх бабусь і дідусів одних, адже ті легко можуть піти з квартири ,, влаштувати потім або пожежа, але можливість цілодобово перебуває вдома у працюючих людей не завжди є. Остання стадія характеризується відсутністю мови, повною апатією і виснаженням. В цей час хворий повністю залежить від оточення і дуже важливо, щоб в цей момент поруч з ним знаходилися фахівці, які можуть забезпечити йому догляд і безпеку.

Догляд за хворими в будинку пенсіонерів в Києві

Будинок для літніх людей в Києві забезпечує догляд і лікування хворих Альцгеймером. У штаті пансіонату працюють висококваліфіковані фахівці: доктори, психіатри, медичні сестри, масажисти, які мають досвід роботи з подібною хворобою. Літня людина буде цілодобово знаходиться під наглядом уважних доглядальниць, а медики готові будуть прийти на допомогу в екстреній ситуації. Кожен день пенсіонера оглядає терапевт і, при необхідності, профільний доктор, здійснюється лікування в залежності від призначеного курсу. Для людини, який знаходиться на перших стадіях виникнення хвороби дуже корисна психотерапія, будинок пенсіонерів в Києві може забезпечити заняття з клінічним психологом і психотерапевтом. У цей момент літній людині важливо, щоб його оточували люди, готові в будь-який момент доброзичливо, без роздратування вислухати, терпляче допомогти. Всі працівники, починаючи технічним персоналом, закінчуючи медичним, готові забезпечити затишок і комфорт мешканцеві пансіонату. Для лежачих пацієнтів медичний і техперсонал забезпечує:

 • щоденні гігієнічні процедури для уникнення появи пролежнів;
 • слідування прописаному курсу лікування;
 • підтримання чистоти в кімнаті, провітрювання;
 • масаж;
 • емоційний контакт;
 • допомога в прийомі їжі.

Приміщення хворого Альцгеймером в спеціалізований пансіонат — це часто не просто допомога літній людині і його родичам, а й життєва необхідність. Тільки кваліфіковані фахівці зможуть вчасно надати потрібний догляд і сприяти уповільненню розвитку хвороби.

Сделайте заказ до 16:00 и получить скидку в размере 10%.