Цілодобовий догляд.

Приватні будинки для літніх в Києві і Україні

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві

1. Цілодобовий догляд:

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

2. Медичні послуги:

Щодня здійснюється контроль стану здоров’я підопічних.

3. Збалансоване харчування:

Щодня здійснюється контроль стану здоров’я підопічних.

4. Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов’ю.

5. Різноманітне дозвілля:

Прогулянки на свіжому повітрі, настільні ігри, конкурси, перегляд фільмів, розважальні заходи.

6. Умови для малорухомих людей:

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві – головний вибір

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів “Турбота” – це по-справжньому грамотний вибір.

Фото из дома для престарелых Турбота У нашому приватному будинку для престарілих в Києві “Турбота” завжди панує доброзичлива атмосфера і створені кращі умови для життя, реабілітації, зміцнення і підтримки здоров’я людей в літньому віці. Кваліфікований персонал цілодобово надають свою турботу, увагу і любов. Пенсіонери просто розквітають на очах від спілкування один з одним, прогулянок, різних заходів. Їхнє життя перетворюється і стає більш насиченою і цікавою. Звертаючись до пансіонату для літніх Ви даруєте своїй близькій людині комфортне і спокійне життя !!! Наші ціни на притулок для людей похилого віку: У нас все включено !!! Заплативши фіксовану заздалегідь домовлену суму вам більше не потрібно за щось доплачувати. У вартість не входять тільки особисті речі та медикаменти.

Нам довіряють

Найцінніше

Наші

Відгуки

Читать все отзывы

Графік

Роботи

  • Понеділок-п’ятниця 09:00 – 20:00
  • Субота10:00 – 18:00
  • Неділя10:00 – 15:00

Економ – клас

5-6 чоловік в кімнаті

Стандартне харчування

Догляд за вимогою

Стандарт

4 чоловіка в кімнаті

Стандартне харчування

Уважний догляд

Напівлюкс

3 чоловіка в кімнаті

Покращене харчування

Прикріплена медсестра

Люкс

1-2 чоловіка в кімнаті

Збалансоване харчування

Прикріплена медсестра 24/7

Задоволених клієнтів
Позитивних відгуків
Вільних місць
Нас рекомендують

Філії нашого приватного будинку престарілих

Наш пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.

У приватному пансіонаті для літніх людей “Турбота” організовані всі умови для короткострокового і тривалого перебування людей похилого віку Львова. “Турбота” – спеціалізований пансіонат для лежачих людей похилого віку та людей похилого віку інвалідів Львова. Тут особлива увага приділяється людям з обмеженими можливостями (лежачим літнім людям). Кваліфікований, досвідчений, турботливий персонал нашої філії оточить турботою і теплом кожного підопічного. Інтернат – пансіонат «Турбота» має зручну локацію. Територія філії розташована в чудовому місці з чудовою природою.

Пансіонат для престарілих людей “Турбота” – це упорядкований заміський котедж підвищеної комфортності. Тут все продумано до дрібниць, щоб наші люди похилого підопічні мали можливість забути про проблеми і турботи повсякденного життя. Пансіонат для людей похилого віку підопічних і людей похилого віку «Турбота» розташований в чудовому природному куточку в Одесі.

Сучасний пансіонат “Турбота” – справжній реабілітаційний центр для людей похилого віку різного віку. Пропонується повний комплекс послуг для комфортного проживання людей похилого віку та людей похилого віку. Для кожного нашого підопічного в цій філії підбирається індивідуальна програма перебування, де враховуються психоемоційний стан, рекомендації лікарів і загальне самопочуття.

Приватний будинок для людей похилого віку та людей похилого віку “Турбота” – справжній санаторний центр для літніх і старих людей Харкова і Харківської області. Програма перебування в пансіонаті підбирається індивідуально. Вибір терміну проживання, умов додаткового догляду та інших питань залишається за Вами і Вашим близьким людиною. Це дозволяє нашому фахівцеві підібрати оптимальний варіант і оптимізувати матеріальні витрати, роблячи їх максимально виправданими.

Звернувшись до приватного будинку пенсіонерів в Запоріжжі «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв’язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх.