Приватні будинки для літніх в Києві і Україні

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Подробнее
Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов’ю.

Подробнее
Медичні послуги

Щодня здійснюється контроль стану здоров’я підопічних.

Подробнее
Різноманітне дозвілля

Різноманітне дозвілля

Подробнее
Збалансоване харчування

Збалансоване харчування

Подробнее
Умови для малорухомих людей

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики.

Подробнее

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві – головний вибір

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів «Турбота» – це по-справжньому грамотний вибір.

Фото из дома для престарелых Турбота

У нашому приватному будинку для престарілих в Києві “Турбота” завжди панує доброзичлива атмосфера і створені кращі умови для життя, реабілітації, зміцнення і підтримки здоров’я людей в літньому віці. Кваліфікований персонал цілодобово надають свою турботу, увагу і любов. Пенсіонери просто розквітають на очах від спілкування один з одним, прогулянок, різних заходів. Їхнє життя перетворюється і стає більш насиченою і цікавою. Звертаючись до пансіонату для літніх Ви даруєте своїй близькій людині комфортне і спокійне життя !!! Наші ціни на притулок для людей похилого віку: У нас все включено !!! Заплативши фіксовану заздалегідь домовлену суму вам більше не потрібно за щось доплачувати. У вартість не входять тільки особисті речі та медикаменти.

Нам довіряютьНайцінніше

НашіВідгуки

ГрафікРоботи

 • Понеділок-п’ятниця09:00 – 20:00
 • Субота10:00 – 18:00
 • Неділя10:00 – 15:00

Типи номерів в нашому приватному будинку для літніх людей

Эконом — класс
Економ – клас
 1. 5-6 людин у кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Догляд за вимогою
Стандарт
 1. 4 людини в кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Уважний догляд
Полулюкс
Напівлюкс
 1. 3 людини в кімнаті
 2. Покращене харчування
 3. Прикріплена медсестра
Люкс
Люкс
 1. 1-2 людини в кімнаті
 2. Збалансоване харчування
 3. Прикріплена медсестра 24/7

540+

Задоволених клієнтів

427

Позитивних відгуків

104

Вільних місць

79+

Нас рекомендують

Наші будинки (пансіонати) в Україні

Пансіонат в Києві

Наш пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.

Пансіонат у Львові

Пансіонат у ЛьвовіУ приватному пансіонаті для літніх людей “Турбота” організовані всі умови для короткострокового і тривалого перебування людей похилого віку Львова. “Турбота” – спеціалізований пансіонат для лежачих людей похилого віку та людей похилого віку інвалідів Львова. Тут особлива увага приділяється людям з обмеженими можливостями (лежачим літнім людям). Кваліфікований, досвідчений, турботливий персонал нашої філії оточить турботою і теплом кожного підопічного. Інтернат – пансіонат «Турбота» має зручну локацію. Територія філії розташована в чудовому місці з чудовою природою.

Пансіонат в Одесі

Пансіонат в ОдесіПансіонат для престарілих людей “Турбота” – це упорядкований заміський котедж підвищеної комфортності. Тут все продумано до дрібниць, щоб наші люди похилого підопічні мали можливість забути про проблеми і турботи повсякденного життя. Пансіонат для людей похилого віку підопічних і людей похилого віку «Турбота» розташований в чудовому природному куточку в Одесі.

Пансіонат у Дніпрі

Пансіонат у ДніпріСучасний пансіонат “Турбота” – справжній реабілітаційний центр для людей похилого віку різного віку. Пропонується повний комплекс послуг для комфортного проживання людей похилого віку та людей похилого віку. Для кожного нашого підопічного в цій філії підбирається індивідуальна програма перебування, де враховуються психоемоційний стан, рекомендації лікарів і загальне самопочуття.

Пансіонат у Харкові

Пансіонат у ХарковіПриватний будинок для людей похилого віку та людей похилого віку “Турбота” – справжній санаторний центр для літніх і старих людей Харкова і Харківської області. Програма перебування в пансіонаті підбирається індивідуально. Вибір терміну проживання, умов додаткового догляду та інших питань залишається за Вами і Вашим близьким людиною. Це дозволяє нашому фахівцеві підібрати оптимальний варіант і оптимізувати матеріальні витрати, роблячи їх максимально виправданими.

Пансіонат в Запоріжжі

Пансіонат в ЗапоріжжіЗвернувшись до приватного будинку пенсіонерів в Запоріжжі «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв’язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх.

Пансіонат у Чернігові


Звернувшись до приватного

пенсіонерів в Чернігові «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Для інваліда і просто літньої людини проживання в приватному закладі стане справжнім відпочинком. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами, а також спостереження медсестер. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв'язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх у Чернігові.

Для багатьох будинки престарілих - це місця, куди родичі відправляють непотрібних їм людей похилого віку. Люди вважають, що людина повинна доживати залишок своїх років в рідних стінах під наглядом близьких людей. І це правильно. Але далеко не кожна сім'я може забезпечити необхідну увагу та гідний догляд старіючим батькам.

Задайте собі питання: ви б хотіли прожити старість, проводячи цілі дні на самоті перед телевізором і лише іноді задовольняючись парою хвилин уваги дочки або сина, які заглянули до вас? Навряд чи таке життя назвеш щасливим.

Людина - істота соціальна. І не важливо, скільки вам років або наскільки добре ви себе почуваєте. Спілкування і взаєморозуміння потрібні всім. Тим більше стареньким. А в будинках престарілих життя б'є ключем, і там завжди є з ким поговорити і чим зайнятися. У людей похилого віку просто немає часу відчувати себе непотрібними!

Крім того, деякі люди похилого віку вже не в змозі обслуговувати себе самостійно. Багатьом потрібна цілодобова допомога та кваліфікований медичний догляд. У домашніх умовах це забезпечити досить складно, адже у кожного члена родини свої турботи. Саме тому дбайливі родичі вирішують поселити близьку людину в пансіонат для людей похилого віку, де вона не буде відчувати себе тягарем і не стане причиною докорів сумління інших членів сім'ї.

До слова, в західних країнах немає нічого поганого в тому, щоб дозволити літній людині доживати свою старість в будинку для літніх людей (наприклад, хоспісі). На щастя, і в Україні стає все більше приватних закладів, в яких готові подбати про ваших рідних. Приходьте до нас, щоб на власні очі побачити вдячних людей похилого віку, яким близькі люди забезпечили гідну старість.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві: умови перебування

Пансіонат «Турбота» пропонує найкращі умови для перебування людей похилого віку. Залежно від потреб кожної конкретної людини, ми можемо запропонувати вам такі варіанти:

 1. Економ-клас: 5-ти-6-ти місне розміщення, стандартне харчування і догляд за вимогою.
 2. Стандарт: 4-х місне розміщення, стандартне харчування і догляд за вимогою.
 3. Напівлюкс: 3-х місне розміщення, покращене харчування, прикріплена медсестра.
 4. Люкс: 1-2 людини в кімнаті, покращене харчування, прикріплена медсестра (цілодобово).

Всі кімнати обставлені новими меблями та обладнані сучасною технікою. У всіх приміщеннях зроблений високоякісний ремонт. Пансіонат обладнаний пандусами, є всі умови для лежачих хворих, а людям з обмеженими можливостями ми надаємо ходунки та коляски.

Особливу увагу наш будинок престарілих приділяє чотириразовому харчуванню. Меню підбирається на основі рекомендацій Українського науково-дослідного інституту харчування з урахуванням потреб організму літніх людей. Також при необхідності наші фахівці розробляють індивідуальний план харчування і меню.

Особливу увагу ми приділяємо підбору медичного персоналу та медичного обслуговування наших постояльців. Ми зібрали команду кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. У будинку для літніх людей є все необхідне для обстеження, лікування і надання екстреної допомоги. Також наші медсестри і доглядальниці простежать, щоб ваш родич не забував виконувати важливі приписи лікарів.

Пакет медичних послуг включає в себе наступне:

 • Консультації фахівців (психолог, невролог та інші в міру необхідності).
 • Забір аналізів, необхідне лікування.
 • Цілодобовий догляд старшої медсестри, яка, крім всього іншого, виміряє тиск, температуру, рівень цукру в крові, а також при необхідності поставить уколи і крапельниці.
 • Реабілітація після інсульту
 • Реабілітація після перелому шийки стегна (програму розробляє лікар-реабілітолог, який займається з пацієнтами щодня, крім неділі).

Будинок для престарілих в Києві - місце для повноцінного життя

Старість не повинна бути сірою, навіть якщо сили вже не ті, і серйозно підводить здоров'я. І наш центр для людей похилого віку тому приклад. Всі наші постояльці (навіть ті з них, хто не може самостійно пересуватися) завжди знаходять собі заняття до душі. Особливою популярністю користуються:

 1. Настільні ігри.
 2. Читання.
 3. Перегляд кіно, телепередач.
 4. <Фізкультура.
 5. Приїзд волонтерів з соціальною програмою і подарунками.
 6. Арт-терапія.

А ще наші постояльці завжди раді живому спілкуванню з соціальними працівниками, які готові вислухати і прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Пансіонат для літніх людей «Турбота» знаходиться на екологічно чистій території. Зелені насадження навколо будівлі, газони та квіти сприяють прогулянкам і активному проведенню часу на свіжому повітрі.

У нас панує привітна атмосфера, в якій кожній літній людині комфортно. Ви можете бути спокійні: вашому родичу у нас буде добре!

Чому варто вибрати будинок престарілих «Турбота»

Не всі пансіонати для людей похилого віку в Києві та Київській області здатні надавати висококваліфіковані послуги своїм клієнтам, адже для догляду за літніми людьми потрібні серйозний досвід і ресурси. Не дивно, що все менше людей звертаються в державні установи, де якість обслуговування і ставлення до постояльців залишають бажати кращого.

Пансіонат «Турбота» більше 8 років успішно працює в різних куточках України, і весь цей час ми чуємо тільки слова подяки.

Наші переваги:

 1. Кращі умови як для лежачих клієнтів, так і для тих, хто може пересуватися самостійно.
 2. Теплі затишні номери з окремими санвузлами і кнопками виклику.
 3. Повноцінне чотириразове харчування.
 4. Цілодобове медичне обслуговування, в т.ч. цілодобове обслуговування доглядальниць.
 5. Індивідуальні програми реабілітації після травм, операцій і перенесених хвороб.
 6. Різноманітне дозвілля.

Турбота про людей похилого віку - це наше покликання. Ми зробимо все, щоб вашій близькій людині було у нас добре та комфортно!

Хочете дізнатись більше? Тоді залишайте заявку на нашому сайті або звяжіться з нашими консультантами за номером +38(096) 518 18 28. Адреси інших наших будинків для літніх в Києві та Україні можна уточнити у менеджера. Чекаємо вас!

В нашому будинку для похилих людей доступна як довгострокова реабілітація так і добове перебування.

Також Ви можете перечитати відгуки про наш будинок для літніх у Києві.