Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві
Цілодобовий догляд

Ми надаємо нагляд і догляд 24/7

Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов'ю

Різноманітне дозвілля

Прогулянки на свіжому повітрі, настільні ігри, конкурси, розважальні заходи

Медичні послуги

Щодня здійснюється контроль стану здоров'я підопічних

Збалансоване харчування

Ми забезпечуємо правильне повноцінне, збалансоване харчування з урахуванням всіх вимог

Умови для малорухомих

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики

Приймаємо постояльців з діагнозами
Психічні розлади

Вікове слабоумство
Хвороба Альцгеймера
Деменція
Депресія
Неврози

Проблеми з пересуванням

Переломи різної тяжкості
Хвороба Паркінсона
Остеохондроз
Артрит
Варикоз

Проблеми з серцем

Серцево-судинні захворювання
Перенесений інсульт
Захворювання нервової системи

Проблеми з зором

Вікове слабоумство
Хвороба Альцгеймера
Деменція
Депресія
Неврози

Про наш приватний будинок для людей похилого віку в Києві

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів «Турбота» - це по-справжньому грамотний вибір

145+
задоволених клієнтів
119
положительных отзывов
28
позитивних відгуків
21+
нас рекомендують

Економ клас

 • 5-6 чоловік в кімнаті
 • Стандартне харчування
 • Догляд за вимогою
Дізнатися вартість

Стандарт

 • 4 людини в кімнаті
 • Стандартне харчування
 • Уважний догляд
Дізнатися вартість

Полулюкс

 • 3 людини в кімнаті
 • Покращене харчування
 • Прикріплена медсестра
Дізнатися вартість

Люкс

 • 1-2 людини в кімнаті
 • Збалансоване харчування
 • Прикріплена медсестра 24/7
Дізнатися вартість

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
Отримайте консультацію прямо зараз

Наш пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.

У пансіонаті «Турбота» в Києві для людей похилого віку створені всі необхідні умови. Постояльці живуть у затишних номерах із комфортними ліжками, зручними меблями. У кімнатах для лежачих хворих є тривожні кнопки та спеціалізовані ліжка. Ввічливий персонал оточує постояльців турботою, забезпечуючи їм догляд і здорове харчування. Ви також зможете відвідувати своїх літніх родичів та отримувати інформацію про їхнє самопочуття телефоном.

Будинок престарілих «Турбота» у Львові розташований у тихій місцевості, що дозволяє літнім людям повноцінно відпочити від повсякденних турбот. У стінах установи працюють ввічливі співробітники, які здійснюють повноцінний догляд за людьми похилого віку та інвалідами. У пансіонаті облаштовані затишні кімнати з необхідними меблями, а меню складається зі смачних, корисних страв. Наш менеджер з готовністю відповість на ваші питання та уточнить всі деталі.

Приватний пансіонат «Турбота» в Одесі — ідеальне місце для престарілих, які потребують догляду або спілкування. У всіх кімнатах зроблений ремонт, встановлені зручні меблі та санвузли. Всі турботи про побутові клопоти бере на себе кваліфікований персонал. Постояльці живуть по чіткому режиму дня, отримують збалансоване харчування та необхідний догляд, можуть займатися улюбленою справою. Щоб особисто подивитися пансіонат, можна зв’язатися з нашим менеджером.

Довіряючи турботу про літню людину персоналу пансіонату «Турбота» в Дніпрі, ви забезпечуєте пенсіонеру професійний догляд і оптимальні умови проживання. У розпорядженні постояльців затишні приміщення з необхідними меблями, різні розваги за інтересами, доглянута територія біля пансіонату для щоденних прогулянок. Звернувшись до нашого менеджера, ви можете підібрати для свого літнього родича ідеальні умови проживання.

У приватному пансіонаті «Турбота» в Харкові старі знаходяться в затишній та доброзичливій атмосфері, можуть відпочити від всіх побутових турбот. Для постояльців облаштовані сучасні номери зі зручними ліжками та меблями, розроблене смачне і поживне меню. Персонал надає літнім людям необхідну допомогу, організовує прогулянки та цікаве дозвілля. Зв’язавшись із нашим менеджером, ви можете особисто оглянути умови проживання в установі.

Персонал будинку престарілих «Турбота» в Запоріжжі зробить все, щоб літня людина почувалася спокійно і комфортно. Постояльці проживають у світлих кімнатах з усім необхідним, а лежачим пацієнтам та інвалідам надається спеціалізований догляд. Біля будівлі установи є територія для прогулянок, а члени родини пенсіонерів можуть регулярно відвідувати їх. Подробиці розміщення в установі можна дізнатися у нашого менеджера телефоном.

У приватному будинку престарілих «Турбота» в Житомирі ваш літній родич отримає необхідний догляд, зможе відпочити від турбот. Житлові приміщення для постояльців обладнані новими меблями та спеціальними пристосуваннями для лежачих хворих. Біля установи є доглянута прогулянкова зона, де престарілі можуть зустрічатися з родичами. Обговорити умови розміщення пенсіонера в стінах філії пансіонату можна з нашим менеджером.

Розмістивши людину похилого віку в приватному будинку престарілих «Турбота» в Ужгороді, ви можете не турбуватися про самопочуття пенсіонера. Персонал пансіонату оточує кожного постояльця турботою, виконує комплексний догляд за лежачими хворими та інвалідами. Літні люди відпочивають у кімнатах, що облаштовані всім необхідним, отримують здорове харчування, займаються своїм хобі. За допомогою нашого менеджера можна особисто оглянути умови в установі.

Філія пансіонату «Турбота» в Чернігові пропонує своїм постояльцям кращі умови відпочинку в зручних номерах, збалансоване меню, складене досвідченим дієтологом, професійний догляд для інвалідів. У стінах установи літні люди можуть займатися улюбленою справою, відпочиваючи від повсякденних турбот, спілкуватися з ровесниками. Наш менеджер з радістю відповість на всі ваші запитання, підбере відповідні умови проживання та проведе особисту екскурсію.


«Турбота» – елітний будинок пристарілих в Україні

Часто обставини складаються так, що родичі не можуть піклуватися про літніх людей через напружений робочий графік або постійне проживання за кордоном. А якщо людина перенесла ще й важку хворобу, їй постійно потрібен кваліфікований догляд і допомога медперсоналу. Для цього існує будинок пристарілих в Києві та інших містах України. Однак при підборі варіантів важливо пам’ятати, що будинок пристарілих для лежачих хворих потрібно вибирати дуже уважно, адже ця категорія постояльців особливо вразлива і вимагає цілодобової невсипущої турботи.

«Турбота» – всеукраїнська мережа пансіонатів для літніх людей, яка існує більше 8 років. Ми надаємо широкий перелік медичних послуг, консультації фахівців, реабілітаційні програми та цілодобову невідкладну медичну допомогу.

Чому обирають приватний будинок пристарілих

Перспектива поповнити собою будинок пристарілих пенсіонерів лякає багатьох людей старших 70 років. Уява малює похмуре приміщення з протікаючим дахом, погане харчування і відчужене, нерідко вороже ставлення з боку працівників. Цим дійсно часто грішать соціальні будинки пристарілих. Але, на відміну від муніципальних закладів, платний будинок пристарілих дорожить репутацією і гарантує комфорт, увагу, повноцінне харчування і грамотну медичну допомогу.

Будинок пристарілих інвалідів приймає малорухомих підопічних і людей з діагнозами:

 • хвороба Альцгеймера;
 • перенесений інфаркт або інсульт;
 • хвороба Паркінсона;
 • вікова деменція;
 • хвороби суглобів;
 • переломи;
 • патології нервової системи;
 • захворювання серцево-судинної системи.

Елітний будинок пристарілих і його переваги

Часто пенсіонери скаржаться на брак уваги з боку своїх дітей і онуків, які через дефіцит часу рідко спілкуються зі своїми бабусями і дідусями. У нас ваші рідні зможуть обзавестися новими знайомствами і друзями, адже люди одного покоління сходяться в інтересах і поглядах на життя.

Будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів в Київській області гарантує:

 1. Догляд в режимі 24/7.
 2. Щоденний нагляд лікаря.
 3. Високу кваліфікацію обслуговуючого персоналу.
 4. Смачне і поживне харчування.
 5. Організацію дозвілля.
 6. Спеціальні умови для маломобільних пацієнтів.

Будинок пристарілих в Київській області має доглянуту паркову зону, по якій приємно здійснювати прогулянки. Постояльці проживають в комфортабельних номерах і вільні від утомливих побутових клопотів. Близькі можуть відвідувати їх, але стороннім вхід на територію заборонений. Ваші рідні будуть надійно захищені і застраховані від хуліганства і розбійних нападів, адже одинокі люди похилого віку часто стають чудовою мішенню для злочинних елементів.

«Турбота» – будинок для людей похилого віку (Київ), відгуки про який носять виключно позитивний характер. Приватний будинок для людей похилого віку прагне, щоб постояльцям було комфортно і цікаво. Ми цінуємо зворотний зв’язок і робимо все, щоб наші постояльці жили повноцінним життям, наповненим приємними емоціями і живим спілкуванням.

Будинок пристарілих: ціни на проживання та послуги

Представники старшого покоління потребують постійної уваги. Особливо актуальний будинок пристарілих для одиноких людей похилого віку. Дізнатися, скільки коштує будинок пристарілих, ви зможете, написавши нам або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Влаштуватися в будинок для людей похилого віку за пенсію – хороший варіант при відсутності інших джерел доходу. Вирішивши звернутися до нас, ви відразу дізнаєтеся, скільки коштує проживання в будинку для літніх людей. Ми гарантуємо житло по системі «все включено» і відсутність прихованих платежів.

Особливості догляду і вартість перебування в будинку для літніх людей безпосередньо залежать від стану здоров’я підопічного. Якщо літня людина досить самостійний, то догляд надається йому на вимогу, а поряд з лежачими хворими цілодобово знаходиться медична сестра.

Пансіонат «Турбота» гарантує відповідальний підхід і шанобливе, доброзичливе ставлення персоналу. Адреса будинку пристарілих в столиці та інших українських містах можна дізнатися на нашому офіційному сайті.