Будинок пристарілих в Києві і Україні

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Дізнатися вартість розміщення

Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Подробнее
Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов’ю.

Подробнее
Медичні послуги

Щодня здійснюється контроль стану здоров’я підопічних.

Подробнее
Різноманітне дозвілля

Різноманітне дозвілля

Подробнее
Збалансоване харчування

Збалансоване харчування

Подробнее
Умови для малорухомих людей

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики.

Подробнее

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві – головний вибір

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів «Турбота» – це по-справжньому грамотний вибір.

Фото из дома для престарелых Турбота

У нашому приватному будинку для престарілих в Києві “Турбота” завжди панує доброзичлива атмосфера і створені кращі умови для життя, реабілітації, зміцнення і підтримки здоров’я людей в літньому віці. Кваліфікований персонал цілодобово надають свою турботу, увагу і любов. Пенсіонери просто розквітають на очах від спілкування один з одним, прогулянок, різних заходів. Їхнє життя перетворюється і стає більш насиченою і цікавою. Звертаючись до пансіонату для літніх Ви даруєте своїй близькій людині комфортне і спокійне життя !!! Наші ціни на притулок для людей похилого віку: У нас все включено !!! Заплативши фіксовану заздалегідь домовлену суму вам більше не потрібно за щось доплачувати. У вартість не входять тільки особисті речі та медикаменти.

Приймаємо постояльців з діагнозами:

Серцево-судинні захворювання
Перенесений інсульт
Переломи різної тяжкості
Вікове слабоумство
Катаракта
Хвороба Альцгеймера
Деменція
Захворювання нервової системи
Хвороба Паркінсона
Різні захворювання суглобів
Остеопороз
Остеохондроз
Гіпертонія
Цукровий діабет
Артрит
Перенесений інфаркт різної тяжкості
Варикоз
Депресія
Неврози
Енурез
Нам довіряютьНайцінніше

НашіВідгуки

ГрафікРоботи

 • Понеділок-п’ятниця09:00 – 20:00
 • Субота10:00 – 18:00
 • Неділя10:00 – 15:00

Типи номерів в нашому приватному будинку для літніх людей

Эконом — класс
Економ – клас
 1. 5-6 людин у кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Догляд за вимогою
Стандарт
 1. 4 людини в кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Уважний догляд
Полулюкс
Напівлюкс
 1. 3 людини в кімнаті
 2. Покращене харчування
 3. Прикріплена медсестра
Люкс
Люкс
 1. 1-2 людини в кімнаті
 2. Збалансоване харчування
 3. Прикріплена медсестра 24/7

540+

Задоволених клієнтів

427

Позитивних відгуків

104

Вільних місць

79+

Нас рекомендують

Наші будинки (пансіонати) в Україні

Пансіонат в Києві

Наш пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.

Пансіонат у Львові

Пансіонат у ЛьвовіУ приватному пансіонаті для літніх людей “Турбота” організовані всі умови для короткострокового і тривалого перебування людей похилого віку Львова. “Турбота” – спеціалізований пансіонат для лежачих людей похилого віку та людей похилого віку інвалідів Львова. Тут особлива увага приділяється людям з обмеженими можливостями (лежачим літнім людям). Кваліфікований, досвідчений, турботливий персонал нашої філії оточить турботою і теплом кожного підопічного. Інтернат – пансіонат «Турбота» має зручну локацію. Територія філії розташована в чудовому місці з чудовою природою.

Пансіонат в Одесі

Пансіонат в ОдесіПансіонат для престарілих людей “Турбота” – це упорядкований заміський котедж підвищеної комфортності. Тут все продумано до дрібниць, щоб наші люди похилого підопічні мали можливість забути про проблеми і турботи повсякденного життя. Пансіонат для людей похилого віку підопічних і людей похилого віку «Турбота» розташований в чудовому природному куточку в Одесі.

Пансіонат у Дніпрі

Пансіонат у ДніпріСучасний пансіонат “Турбота” – справжній реабілітаційний центр для людей похилого віку різного віку. Пропонується повний комплекс послуг для комфортного проживання людей похилого віку та людей похилого віку. Для кожного нашого підопічного в цій філії підбирається індивідуальна програма перебування, де враховуються психоемоційний стан, рекомендації лікарів і загальне самопочуття.

Пансіонат у Харкові

Пансіонат у ХарковіПриватний будинок для людей похилого віку та людей похилого віку “Турбота” – справжній санаторний центр для літніх і старих людей Харкова і Харківської області. Програма перебування в пансіонаті підбирається індивідуально. Вибір терміну проживання, умов додаткового догляду та інших питань залишається за Вами і Вашим близьким людиною. Це дозволяє нашому фахівцеві підібрати оптимальний варіант і оптимізувати матеріальні витрати, роблячи їх максимально виправданими.

Пансіонат в Запоріжжі

Звернувшись до приватного будинку пенсіонерів в Запоріжжі «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв’язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх.

Пансіонат у Чернігові


Звернувшись до приватного

пенсіонерів в Чернігові «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Для інваліда і просто літньої людини проживання в приватному закладі стане справжнім відпочинком. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами, а також спостереження медсестер. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв'язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх у Чернігові.

Для багатьох будинки престарілих - це місця, куди родичі відправляють непотрібних їм людей похилого віку. Люди вважають, що людина повинна доживати залишок своїх років в рідних стінах під наглядом близьких людей. І це правильно. Але далеко не кожна сім'я може забезпечити необхідну увагу та гідний догляд старіючим батькам.

Задайте собі питання: ви б хотіли прожити старість, проводячи цілі дні на самоті перед телевізором і лише іноді задовольняючись парою хвилин уваги дочки або сина, які заглянули до вас? Навряд чи таке життя назвеш щасливим.

Людина - істота соціальна. І не важливо, скільки вам років або наскільки добре ви себе почуваєте. Спілкування і взаєморозуміння потрібні всім. Тим більше стареньким. А в будинках престарілих життя б'є ключем, і там завжди є з ким поговорити і чим зайнятися. У людей похилого віку просто немає часу відчувати себе непотрібними!

Крім того, деякі люди похилого віку вже не в змозі обслуговувати себе самостійно. Багатьом потрібна цілодобова допомога та кваліфікований медичний догляд. У домашніх умовах це забезпечити досить складно, адже у кожного члена родини свої турботи. Саме тому дбайливі родичі вирішують поселити близьку людину в пансіонат для людей похилого віку, де вона не буде відчувати себе тягарем і не стане причиною докорів сумління інших членів сім'ї.

До слова, в західних країнах немає нічого поганого в тому, щоб дозволити літній людині доживати свою старість в будинку для літніх людей (наприклад, хоспісі). На щастя, і в Україні стає все більше приватних закладів, в яких готові подбати про ваших рідних. Приходьте до нас, щоб на власні очі побачити вдячних людей похилого віку, яким близькі люди забезпечили гідну старість.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві: умови перебування

Пансіонат «Турбота» пропонує найкращі умови для перебування людей похилого віку. Залежно від потреб кожної конкретної людини, ми можемо запропонувати вам такі варіанти:

 1. Економ-клас: 5-ти-6-ти місне розміщення, стандартне харчування і догляд за вимогою.
 2. Стандарт: 4-х місне розміщення, стандартне харчування і догляд за вимогою.
 3. Напівлюкс: 3-х місне розміщення, покращене харчування, прикріплена медсестра.
 4. Люкс: 1-2 людини в кімнаті, покращене харчування, прикріплена медсестра (цілодобово).

Всі кімнати обставлені новими меблями та обладнані сучасною технікою. У всіх приміщеннях зроблений високоякісний ремонт. Пансіонат обладнаний пандусами, є всі умови для лежачих хворих, а людям з обмеженими можливостями ми надаємо ходунки та коляски.

Особливу увагу наш будинок престарілих приділяє чотириразовому харчуванню. Меню підбирається на основі рекомендацій Українського науково-дослідного інституту харчування з урахуванням потреб організму літніх людей. Також при необхідності наші фахівці розробляють індивідуальний план харчування і меню.

Особливу увагу ми приділяємо підбору медичного персоналу та медичного обслуговування наших постояльців. Ми зібрали команду кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи. У будинку для літніх людей є все необхідне для обстеження, лікування і надання екстреної допомоги. Також наші медсестри і доглядальниці простежать, щоб ваш родич не забував виконувати важливі приписи лікарів.

Пакет медичних послуг включає в себе наступне:

 • Консультації фахівців (психолог, невролог та інші в міру необхідності).
 • Забір аналізів, необхідне лікування.
 • Цілодобовий догляд старшої медсестри, яка, крім всього іншого, виміряє тиск, температуру, рівень цукру в крові, а також при необхідності поставить уколи і крапельниці.
 • Реабілітація після інсульту
 • Реабілітація після перелому шийки стегна (програму розробляє лікар-реабілітолог, який займається з пацієнтами щодня, крім неділі).

Будинок для престарілих в Києві - місце для повноцінного життя

Старість не повинна бути сірою, навіть якщо сили вже не ті, і серйозно підводить здоров'я. І наш центр для людей похилого віку тому приклад. Всі наші постояльці (навіть ті з них, хто не може самостійно пересуватися) завжди знаходять собі заняття до душі. Особливою популярністю користуються:

 1. Настільні ігри.
 2. Читання.
 3. Перегляд кіно, телепередач.
 4. Фізкультура.
 5. Приїзд волонтерів з соціальною програмою і подарунками.
 6. Арт-терапія.

А ще наші постояльці завжди раді живому спілкуванню з соціальними працівниками, які готові вислухати і прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Пансіонат для літніх людей «Турбота» знаходиться на екологічно чистій території. Зелені насадження навколо будівлі, газони та квіти сприяють прогулянкам і активному проведенню часу на свіжому повітрі.

У нас панує привітна атмосфера, в якій кожній літній людині комфортно. Ви можете бути спокійні: вашому родичу у нас буде добре!

Чому варто вибрати будинок престарілих «Турбота»

Не всі пансіонати для людей похилого віку в Києві та Київській області здатні надавати висококваліфіковані послуги своїм клієнтам, адже для догляду за літніми людьми потрібні серйозний досвід і ресурси. Не дивно, що все менше людей звертаються в державні установи, де якість обслуговування і ставлення до постояльців залишають бажати кращого.

Пансіонат «Турбота» більше 8 років успішно працює в різних куточках України, і весь цей час ми чуємо тільки слова подяки.

Наші переваги:

 1. Кращі умови як для лежачих клієнтів, так і для тих, хто може пересуватися самостійно.
 2. Теплі затишні номери з окремими санвузлами і кнопками виклику.
 3. Повноцінне чотириразове харчування.
 4. Цілодобове медичне обслуговування, в т.ч. цілодобове обслуговування доглядальниць.
 5. Індивідуальні програми реабілітації після травм, операцій і перенесених хвороб.
 6. Різноманітне дозвілля.

Турбота про людей похилого віку - це наше покликання. Ми зробимо все, щоб вашій близькій людині було у нас добре та комфортно!

Хочете дізнатись більше? Тоді залишайте заявку на нашому сайті або звяжіться з нашими консультантами за номером +38(096) 518 18 28. Адреси інших наших будинків для літніх в Києві та Україні можна уточнити у менеджера. Чекаємо вас!

В нашому будинку для похилих людей доступна як довгострокова реабілітація так і добове перебування.

Також Ви можете перечитати відгуки про наш будинок для літніх у Києві.