Приватні будинки для літніх в Києві і Україні

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Переваги нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві

Цілодобовий догляд

Персонал уважний до дрібниць і до всіх побажань постояльців.

Подробнее
Кваліфікований персонал

Професійні співробітники до кожного постояльця ставляться з особливою турботою і любов’ю.

Подробнее
Медичні послуги

Щодня здійснюється контроль стану здоров’я підопічних.

Подробнее
Різноманітне дозвілля

Різноманітне дозвілля

Подробнее
Збалансоване харчування

Збалансоване харчування

Подробнее
Умови для малорухомих людей

Спеціальне обладнання, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики.

Подробнее

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві – головний вибір

Пансіонат для людей похилого віку та інвалідів «Турбота» – це по-справжньому грамотний вибір.

Фото из дома для престарелых Турбота

У нашому приватному будинку для престарілих в Києві “Турбота” завжди панує доброзичлива атмосфера і створені кращі умови для життя, реабілітації, зміцнення і підтримки здоров’я людей в літньому віці. Кваліфікований персонал цілодобово надають свою турботу, увагу і любов. Пенсіонери просто розквітають на очах від спілкування один з одним, прогулянок, різних заходів. Їхнє життя перетворюється і стає більш насиченою і цікавою. Звертаючись до пансіонату для літніх Ви даруєте своїй близькій людині комфортне і спокійне життя !!! Наші ціни на притулок для людей похилого віку: У нас все включено !!! Заплативши фіксовану заздалегідь домовлену суму вам більше не потрібно за щось доплачувати. У вартість не входять тільки особисті речі та медикаменти.

Нам довіряютьНайцінніше

НашіВідгуки

ГрафікРоботи

 • Понеділок-п’ятниця09:00 – 20:00
 • Субота10:00 – 18:00
 • Неділя10:00 – 15:00

Типи номерів в нашому приватному будинку для літніх людей

Эконом — класс
Економ – клас
 1. 5-6 людин у кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Догляд за вимогою
Стандарт
 1. 4 людини в кімнаті
 2. Стандартне харчування
 3. Уважний догляд
Полулюкс
Напівлюкс
 1. 3 людини в кімнаті
 2. Покращене харчування
 3. Прикріплена медсестра
Люкс
Люкс
 1. 1-2 людини в кімнаті
 2. Збалансоване харчування
 3. Прикріплена медсестра 24/7

540+

Задоволених клієнтів

427

Позитивних відгуків

104

Вільних місць

79+

Нас рекомендують

Наші будинки (пансіонати) в Україні

Пансіонат в Києві

Наш пансіонат для людей похилого віку “Турбота”, розташований в Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх підопічних. Філія будинку престарілих – це ансамбль затишного комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній облагородженою території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх підопічних, організовані прекрасні умови для короткострокового і тривалого перебування літніх людей.

Пансіонат у Львові

Пансіонат у ЛьвовіУ приватному пансіонаті для літніх людей “Турбота” організовані всі умови для короткострокового і тривалого перебування людей похилого віку Львова. “Турбота” – спеціалізований пансіонат для лежачих людей похилого віку та людей похилого віку інвалідів Львова. Тут особлива увага приділяється людям з обмеженими можливостями (лежачим літнім людям). Кваліфікований, досвідчений, турботливий персонал нашої філії оточить турботою і теплом кожного підопічного. Інтернат – пансіонат «Турбота» має зручну локацію. Територія філії розташована в чудовому місці з чудовою природою.

Пансіонат в Одесі

Пансіонат в ОдесіПансіонат для престарілих людей “Турбота” – це упорядкований заміський котедж підвищеної комфортності. Тут все продумано до дрібниць, щоб наші люди похилого підопічні мали можливість забути про проблеми і турботи повсякденного життя. Пансіонат для людей похилого віку підопічних і людей похилого віку «Турбота» розташований в чудовому природному куточку в Одесі.

Пансіонат у Дніпрі

Пансіонат у ДніпріСучасний пансіонат “Турбота” – справжній реабілітаційний центр для людей похилого віку різного віку. Пропонується повний комплекс послуг для комфортного проживання людей похилого віку та людей похилого віку. Для кожного нашого підопічного в цій філії підбирається індивідуальна програма перебування, де враховуються психоемоційний стан, рекомендації лікарів і загальне самопочуття.

Пансіонат у Харкові

Пансіонат у ХарковіПриватний будинок для людей похилого віку та людей похилого віку “Турбота” – справжній санаторний центр для літніх і старих людей Харкова і Харківської області. Програма перебування в пансіонаті підбирається індивідуально. Вибір терміну проживання, умов додаткового догляду та інших питань залишається за Вами і Вашим близьким людиною. Це дозволяє нашому фахівцеві підібрати оптимальний варіант і оптимізувати матеріальні витрати, роблячи їх максимально виправданими.

Пансіонат в Запоріжжі

Пансіонат в ЗапоріжжіЗвернувшись до приватного будинку пенсіонерів в Запоріжжі «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв’язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх.

Пансіонат у Чернігові


Звернувшись до приватного

пенсіонерів в Чернігові «Турбота», ви можете бути впевнені в комфортному проживанні вашого родича, в належному догляді за ним співробітниками інтернату. Для інваліда і просто літньої людини проживання в приватному закладі стане справжнім відпочинком. Кожна кімната для проживання в нашому будинку для літніх людей облаштована всім необхідним, включаючи ліжка зі спеціальними ортопедичними матрацами, а також спостереження медсестер. Ви можете особисто переконатися в належних умовах розміщення літніх людей в пансіонаті, зв'язавшись з нашим менеджером і відвідавши філія нашого будинку для літніх у Чернігові.

Трохи про наш приватний будинок для престарілих в Києві "Турбота"

Наш пансіон для літніх людей "Турбота", розташований у Київській області, являє собою справжню резиденцію для літніх людей. Його філіал - це ансамбль затишного, комфортабельного будинку для літніх, розміщеного на закритій затишній огородженій території з парковими доріжками для прогулянок, зонами відпочинку. Тут все передбачено для проживання літніх людей, організовані прекрасні умови для короткострокового та довгого перебування літніх людей.

Трішки про наш приватний дім для похилих в Києві "Турбота"

Приватний пансіонат для похилих в Києві "Турбота" - це мережа пансіонатів з якісним наглядом та доглядом за літніми людьми, які знаходяться в екологічно чистому районі нашої столиці. На жаль, в сучасному ритмі життя доводиться багато часу приділяти роботі та приймати для себе складні рішення. Важливо розуміти що літні люди потребують спеціального догляду та постійної уваги, яку їм можуть забезпечити висококваліфіковані спеціалісти нашого пансіонату для літніх людей. В "Турбота" ваші близькі завжди будуть оточені теплом та турботою, на яку вони заслуговують!

Особливості вибору пансіонату для літніх людей в Києві

В процесі вибору гідного місця для проживання своїх близьких зверніть увагу на такі важливі деталі:

 • Розміщення в екологічно чистому районі.
 • Наявність спеціального обладнання для обстеження та лікування.
 • Будівля пансіонату повинна бути спеціально обладнана пандусами та іншими необхідними для комфорту жителів елементами.
 • Затишок та чистота номерів, комфортні меблі, наявність окремих санвузлів.
 • Облік індивідуальних особливостей організму резидентів, наявність у них захворювань при розробці меню.

 

Чому варто обирати наш Київський приватний дім похилих для інвалідів

З кожним роком все більше людей обирають для своїх рідних приватний дім для літніх інвалідів в Києві. Зниження популярності державних установ зумовлена низькою якістю обслуговування, поганим відношенням до постояльців, відсутність всього необхідного для комфортного перебування літніх людей.

Вибравши наш дім для похилих в Києві, Ви забезпечуєте своїм рідним гідну та щасливу старість. Головні переваги пансіонату "Турбота":

        • Оптимальні умови для лежачих пацієнтів з постійним доглядом від доглядальниці, які не можуть самостійно пересуватися та митися.
        • Теплі номера із затишною атмосферою, сучасними меблями, з окремими санвузлами. Ви можете вибрати для своїх близьких одно, двох та тримісні номери підвищеної комфортності.
        • Повноцінне пятиразове харчування, розроблене спеціалістами нашого пансіонату для літніх людей з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного пацієнта, його потреб та побажань. В процесі розробки меню бере участь дієтолог пансіонату, який знає, яким повинен бути раціон літньої людини для підтримки його здоровя та відмінного самопочуття.
        • Кваліфіковане медичне обслуговування полегшить життя вашим літнім родичам. Наш персонал - досвідчені медики, які будуть постійно проводити профілактичні огляди, контролювати регулярність приймання препаратів, а також при необхідності нададуть екстрену допомогу.
        • Спеціалісти дому похилих Києва розробили спеціальні реабілітаційні програми, направлені на ефективне відновлення пацієнтів після тяжких травм або операцій.

Наш інтернат для похилих може стати найулюбленішим місцем ваших родичів.

Крім цього в нашому пансіонаті для літніх у Києві ваші близькі можуть користуватись послугами досвідчених доглядальниць та знайти нових друзів. Додатковий бонус для наших постояльців - цікава та різностороння культурна програма, розважальні заходи. різні варіанти розваг.

Ми робимо все можливе, щоб вашим рідним у нас було добре та затишно знаходитися, а також завжди готові організувати цікавий розважальний захід або свято. В нашому інтернаті для похилих в Києві люди літнього віку можуть жити повноцінним життям, займатися улюбленим хобі, спілкуватись з цікавими людьми.

Догляд за літніми - наша робота

Наш приватний пансіонат для літніх людей в Києві - найкраще рішення для тих сімей, які не мають можливості надати гідний догляд своїм похилим бабусям та дідусям, але при цьому прагнуть забезпечити їм щасливу старість.

Наша задача - забезпечити комфортні умови для проживання та лікування, а також забезпечити якісний догляд за старими та повноцінне дозвілля для літніх людей з обмеженими можливостями. Спеціально для цього наша команда спеціалістів регулярно організовує заходи, де мешканці зможуть засвоїти нові для себе види творчості, почитати газети, відвідати екскурсії та виявити у себе нові таланти. Багато жителів будинку для літніх Києва та області "Турбота" являються учасниками танцювальних колективів, вони співають, грають на музичних інструментах, готують.

Ми прагнемо до того, щоб зробити свій вклад в розвиток реабілітаційного напрямку не тільки столиці, а й всієї України. Тому більшість наших програм по догляду та реабілітації літніх людей в Києві направлено на збільшення тривалості життя, виявлення нових талантів та забезпечення гідної старості. Наша місія - довести що навіть в похилому віці можливо вести активний спосіб життя, займатися спортом, їздити на екскурсії, розвивати таланти та знаходити нових друзів. Ми знаємо як діяти, щоб допомогти пацієнтам з тяжкими захворюваннями і травмами стати на ноги, повіривши в себе та свої можливості.

Також у нашого пансіону для літніх людей є окрема послуга транспортування для інвалідів.

Спеціалісти будинку для похилих в Київській області ретельно слідкують за тим, щоб всі мешканці регулярно займалися оздоровчою фізкультурою, відвідувати процедури тепло та водолікування, правильно харчувались. У своїй роботі наша патронажна служба в Києві використовує інноваційні технології, сучасне обладнання та перевірені методики, ефективність яких була доведена неодноразово.

"Турбота"- хороший, комфортний та недорогий будинок для літніх де ваші близькі можуть отримати не тільки кваліфіковану допомогу спеціалістів, але й також повноцінну старість! Будемо раді бачити ваших рідних в нашому пансіонаті для літніх людей в Київській обл. У нас також є філіали будинків для ветеранів в Києві, спеціально для колишніх військових. Наші менеджери проведуть для вас екскурсію та розкажуть більш детально про вартість проживання в пансіонаті, культурних програмах, використаних методиках. Якщо шукаєте чудовий медичний дім для похилих - тоді вам до нас! Хочете дізнатись більше? Тоді залишайте заявку на нашому сайті або звяжіться з нашими консультантами за номером +38(096) 518 18 28. Адреси інших наших будинків для літніх в Києві та Україні можна уточнити у менеджера. Чекаємо вас!

В нашому будинку для похилих людей доступна як довгострокова реабілітація так і добове перебування.

Також Ви можете перечитати відгуки про наш будинок для літніх у Києві.