Вартість проживання у будинку для літніх “Турбота про рідних і близьких”:

Вартість проживання у будинку для літніх

На жаль, державні пансіонати для людей похилого віку зараз знаходяться на дуже низькому рівні. А для забезпечення всіх необхідних зручностей для проживання в приватному пансіонаті потрібні певні кошти.

Бюджетним варіантом є стандартний пакет послуг, який включає:

  1. проживання;
  2. 4-х або 5-ти разове харчування за меню;
  3. послуги медсестри-доглядальниці
  4. надання допомоги у гігієнічних процедурах, прогулянках, харчуванні;
  5. проведення дозвілля.х

Вартість може збільшиться внаслідок наступних факторів:

  1. категорія номеру;
  2. від кількості сусідів, що проживають в кімнаті;
  3. від загального стану здоров’я клієнта;
  4. від додаткових послуг.

В силу швидкого темпу життя, високої зайнятості на роботі, ми не завжди маємо можливість надати нашим літнім родичам і близьким необхідний догляд. Люди похилого віку потребують постійної уваги, турботи та підтримки, багатьом з них необхідна допомога кваліфікованих медичних працівників, які мають достатню кількість досвіду і знань для надання необхідної допомоги. Крім того, деякі з них вимагають постійного медичного забезпечення, надати яке в домашніх умовах просто неможливо. Саме тому будинок для людей похилого віку може стати для літніх людей ідеальним місцем, де вони відчують себе затишно і комфортно. Досвідчені професіонали дбають про своїх мешканців, оточать їх теплотою та увагою. Для кожної людини розробляється особливий підхід і підбирається індивідуальна програма лікування. Будинок пристарілих стане для них затишним місцем, де ніхто не буде відчувати себе самотнім або обділеним увагою. Робота висококласного персоналу забезпечить надійний догляд, необхідне лікування і реабілітацію вашим близьким і родичам.

Що входить у вартість проживання в будинку для літніх?

Вартість проживання в будинку пристарілих враховує надання гідних і надійних умов перебування для своїх мешканців. Затишні та зручні кімнати подобаються навіть для найвимогливіших пенсіонерів. Крім надання цілодобової кваліфікованої медичної допомоги для літніх людей готуються цікаві заходи, прогулянки на свіжому повітрі, перегляди фільмів, настільні ігри. Люди похилого віку постійно знаходяться в соціумі, спілкуються з людьми свого віку й інтересів. Добродушна атмосфера, що панує в будинку для літніх людей, увага оточення дозволить пенсіонерам жити повноцінним життям. Загальні інтереси зі своїми однолітками, різноманітне дозвілля, теплота і турбота персоналу в сукупності з кваліфікованим лікуванням роблять їх перебування в будинку для літніх людей яскравим і насиченим. У будинку для літніх людей працюють висококласні фахівці, які враховують особливості віку і стану здоров’я своїх підопічних. Найчастіше, в літньому віці люди стають більш вразливими та вимогливими до оточення. Вони частіше звертають увагу на дрібниці й недоліки. Завдання персоналу максимально забезпечити комфортне перебування в ньому людей похилого віку, враховувати всі побажання і прохання. Чуйні й уважні фахівці орієнтуються на бажання кожної людини, створюють комфортні умови для їх проживання. Беручи до уваги всі побажання своїх постояльців, у вартість проживання в будинку входить регулярне забезпечення чистоти та порядку приміщень, постійний контроль за станом здоров’я літніх людей, складання збалансованого раціону харчування, підготовка цікавих заходів та розваг, надання необхідного медичного обладнання, в тому числі для малорухомих людей.

Яка ж справжня ціна будинку для людей похилого віку?

Ставлячи собі питання: “Скільки коштує будинок престарілих?”, – багато хто просто не може дати об’єктивну відповідь, орієнтується на стереотипи та консервативні думки зовнішніх людей. Існує думка, що вартість проживання в будинку для людей похилого віку досить висока. Однак у ціну в будинку для людей похилого віку входить не тільки надання медичних послуг, надання місця для проживання і збалансованого харчування, але і, в першу чергу, турбота про Ваших близьких людей. Довіряючи своїх літніх родичів будинку для літніх, Ви оточуєте їх небайдужими до своєї справи людьми, високими фахівцями, чуйними й уважними до кожного постояльця. Таким чином, відповідь на питання: “Скільки коштує будинок престарілих?”, – досить проста. Це посмішки на обличчях ваших близьких, невгамовний інтерес до життя, радість в серцях і довгі роки їхнього життя.