Що являє собою наш будинок престарілих в Ужгороді?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

«Турбота» – по-сімейному затишний будинок престарілих

У кожній родині, де батьки вже немолоді, може виникнути необхідність підшукати хороший будинок престарілих. Часто діти й онуки, що подорослішали, живуть окремо та не в змозі щодня, щогодини доглядати за своїми близькими. А ті в силу похилого віку та стану здоров’я потребують постійного нагляду. «Турбота» – будинок престарілих в Ужгороді, де літнім людям забезпечений цілодобовий професійний догляд та медичне обслуговування. А ще тут їх оточать сімейним теплом, зроблять життя цікавим і насиченим.

Як вибрати будинок для престарілих

В Ужгороді є як державні, так і приватні, комерційні будинки престарілих. У такому закладі як державний будинок престарілих ціни невисокі, але побутові умови часто незадовільні, не вистачає робочих рук, догляд за старими здійснюється у мінімальному обсязі.

Інша справа – приватний будинок престарілих, який нагадує пансіонат:

  • комфортні умови проживання в номерах з ремонтом, зручними меблями;
  • смачне та корисне для здоров’я 4-5 разове харчування;
  • уважний, тактовний і турботливий персонал;
  • захоплююче дозвілля – заняття в гуртках за інтересами, культурно-розважальні програми, ігри та конкурси;
  • щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
  • психологічна підтримка кваліфікованих фахівців.

Будинок престарілих «Турбота» з упорядкованою територією, що охороняється, розташований у тихому куточку. Постояльців можуть відвідувати члени сім’ї, друзі, але випадкові перехожі, галасливі компанії їх не потурбують. Навколо будинку для людей похилого віку в Ужгороді багато зелені, є затишні місця для прогулянок і відпочинку.

Догляд здійснюється в обсязі, який необхідний кожному з постояльців. Особам з обмеженими можливостями до самообслуговування, захворюваннями опорно-рухового апарату допомагають з гігієнічними процедурами, прийомом їжі, пересуванням по будівлі та території пансіонату. Догляд на вимогу здійснюється в будь-який час доби, а в разі необхідності за постояльцем закріплюється персональна доглядальниця, медсестра.

Також постояльці щодня проходять необтяжливе обстеження для контролю стану здоров’я, в разі будь-яких відхилень медсестра або лікар негайно надають допомогу. Доступні програми по догляду за літніми людьми з проблемним здоров’ям, здійснюється реабілітація після ряду захворювань.

Ціни на обслуговування

На вартість перебування в будинку престарілих впливає:

  • категорія номера, кількість проживаючих в ньому осіб;
  • особливості харчування (можлива розробка дієти під індивідуальні потреби);
  • обсяг побутового догляду та медичного обслуговування.

Вартість пакету послуг визначається в момент укладення договору, в цю суму включено і проживання, й харчування, й комплексне обслуговування.

Старість може бути комфортною, насиченою спілкуванням і цікавими подіями. Довіртеся «Турботі», та ми про це подбаємо!

Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!