Що являє собою наш будинок престарілих в Ужгороді?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

«Турбота» – по-сімейному затишний будинок престарілих в Ужгороді

У кожній родині, де батьки вже немолоді, може виникнути необхідність підшукати хороший будинок для літніх людей в Ужгороді. Часто діти й онуки, що подорослішали, живуть окремо та не в змозі щодня, щогодини доглядати за своїми близькими. А ті в силу похилого віку та стану здоров’я потребують постійного нагляду. «Турбота» – будинок престарілих в Ужгороді, де літнім людям забезпечений цілодобовий професійний догляд та медичне обслуговування. А ще тут їх оточать сімейним теплом, зроблять життя цікавим і насиченим.

Як вибрати будинок для престарілих у місті Ужгород

В Ужгороді є як державні, так і приватні, комерційні будинки престарілих. У такому закладі як державний будинок престарілих ціни невисокі, але побутові умови часто незадовільні, не вистачає робочих рук, догляд за старими здійснюється у мінімальному обсязі.

Інша справа – приватний будинок престарілих Ужгород, який нагадує пансіонат:

  • комфортні умови проживання в номерах з ремонтом, зручними меблями;
  • смачне та корисне для здоров’я 4-5 разове харчування;
  • уважний, тактовний і турботливий персонал;
  • захоплююче дозвілля – заняття в гуртках за інтересами, культурно-розважальні програми, ігри та конкурси;
  • щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
  • психологічна підтримка кваліфікованих фахівців.

Будинок престарілих «Турбота» з упорядкованою територією, що охороняється, розташований у тихому куточку. Постояльців можуть відвідувати члени сім’ї, друзі, але випадкові перехожі, галасливі компанії їх не потурбують. Навколо будинку для людей похилого віку в Ужгороді багато зелені, є затишні місця для прогулянок і відпочинку.

Догляд здійснюється в обсязі, який необхідний кожному з постояльців. Особам з обмеженими можливостями до самообслуговування, захворюваннями опорно-рухового апарату допомагають з гігієнічними процедурами, прийомом їжі, пересуванням по будівлі та території пансіонату. Догляд на вимогу здійснюється в будь-який час доби, а в разі необхідності за постояльцем закріплюється персональна доглядальниця, медсестра.

Також постояльці щодня проходять необтяжливе обстеження для контролю стану здоров’я, в разі будь-яких відхилень медсестра або лікар негайно надають допомогу. Доступні програми по догляду за літніми людьми з проблемним здоров’ям, здійснюється реабілітація після ряду захворювань.

Ціни на обслуговування в будинку для літніх людей Ужгород

На вартість перебування в будинку престарілих впливає:

  • категорія номера, кількість проживаючих в ньому осіб;
  • особливості харчування (можлива розробка дієти під індивідуальні потреби);
  • обсяг побутового догляду та медичного обслуговування.

Вартість пакету послуг визначається в момент укладення договору, в цю суму включено і проживання, й харчування, й комплексне обслуговування.

Старість може бути комфортною, насиченою спілкуванням і цікавими подіями. Довіртеся «Турботі», та ми про це подбаємо!

Отримайте консультацію прямо зараз

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!