Приватний будинок престарілих в Ужгороді

Люди похилого віку часто потребують уваги, догляду, а близькі не завжди можуть особисто подбати про них. У такій ситуації можна звернутися в будинок престарілих в Ужгороді та перекласти турботу про ваших рідних і близьких на плечі професіоналів.

Переваги приватного пансіонату для літніх людей

Якщо обставини змушують підшукувати будинок престарілих в Ужгороді, потрібно постаратися вибрати заклад, де літня людина буде відчувати себе максимально комфортно й отримувати всю необхідну допомогу. У державних установах послуги надаються на безкоштовній основі, але з бюджету на їх фінансування виділяються обмежені суми. Можливості комерційних пансіонатів значно ширше. Плата, яку вносять постояльці або їх родичі, дозволяє:

 • зробити якісний ремонт, придбати сучасні меблі та сантехніку, завдяки яким обстановка по-домашньому затишна;
 • встановити спеціальні пандуси, поручні, які допоможуть особам з обмеженими можливостями самостійно виконувати ряд повсякденних дій. Багатьом людям похилого віку дуже важливо не відчувати себе безпорадними;
 • утримувати штат медичного та обслуговуючого персоналу, щоб забезпечити кращий догляд, приділяти достатньо уваги кожному мешканцю;
 • готувати смачну та здорову їжу, не економити на продуктах;
 • урізноманітнити дозвілля постояльців, забезпечити насичену культурну програму.

«Турбота» – приватний пансіонат для літніх людей в Ужгороді з комфортабельними умовами, повним пансіоном, кваліфікованими співробітниками.

Медична допомога в будинку престарілих

Вибираючи будинок престарілих в Ужгороді, потрібно звернути увагу не тільки на форму власності, а й на його профіль. Є установи загального типу та профільні. Перші підходять для людей похилого віку, у яких здатність до самообслуговування частково обмежена, але серйозних проблем зі здоров’ям немає. Їм потрібен соціальний супровід, проживання, харчування, профілактичні медичні огляди.

Профільний будинок престарілих в Ужгороді – це установа з медичною ліцензією, де можна отримати кваліфіковану лікарську допомогу, пройти курс лікування та реабілітації. Є будинки престарілих для тяжкохворих, лежачих, після інсульту, установи, які спеціалізуються на вікових розладах психіки. Наш будинок престарілих в Ужгороді має медичну ліцензію, тут проводять курси фізіотерапії, медикаментозної терапії, лікувального масажу. Зокрема, в пансіонаті «Турбота» здійснюється реабілітація:

 • після інсульту;
 • після перелому шийки стегна.

Перебування в такому будинку престарілих може замінити послуги доглядальниці в Ужгороді. Доглядальниця – жива людина зі своїми проблемами, й забезпечити цілодобовий догляд вона не може. А в будинку престарілих Ужгорода великий штат медсестер, санітарок, доглядальниць, які можуть надати допомогу в будь-який момент. Крім того, доступна допомога лікаря, медичне обслуговування.

Турбота та спілкування

Постійне спостереження з боку медперсоналу, можливість оперативно отримати лікарську допомогу, пройти лікування, реабілітацію – важливі переваги будинку престарілих в Ужгороді. У домашніх умовах забезпечити такий догляд вкрай складно. Але це не єдина перевага таких закладів. Наш будинок престарілих в Ужгороді – не стільки лікарня, скільки пансіонат. Це рішення ряду проблем, з якими стикаються люди похилого віку:

 • обслуговуючий персонал бере на себе турботу про приготування їжі, підтримання порядку;
 • постояльці можуть кожен день виходити на прогулянку, якщо потрібно, їм допоможуть. А літнім мешканцям багатоповерхівок складно зайвий раз вийти на вулицю;
 • дозвілля не обмежується переглядом телевізора, тут організовують концерти, музичні вечори, конкурси;
 • літні люди можуть спілкуватися з однолітками, приймати гостей;
 • серед персоналу є психологи, які в разі необхідності нададуть підтримку.

Вартість перебування в будинку престарілих Ужгорода залежить від пакету послуг (перебування з реабілітацією обійдеться дорожче стандартного соціального супроводу), категорії номера в пансіонаті, кількості сусідів і ряду інших факторів. Уточнити ціну та підібрати пакет послуг у відповідності до ваших потреб та можливостей ви можете в ході безкоштовної консультації.