Будинок пристарілих в Дніпрі

Дом для престарелых в ДнепропетровскеТемп сучасного життя все прискорюється і прискорюється, змушуючи нас все більше часу проводити на роботі, і все рідше бувати вдома. Найчастіше, наші літні родичі довго залишаються одні, без нагляду і без спілкування. Кинути роботу і проводити весь час з ними, надаючи повноцінний догляд? Але звідки тоді брати гроші на ліки, та й просто на життя?

Сучасний будинок для літніх людей

Втім, вихід є: ви можете звернутися в наш будинок для людей похилого віку в Дніпропетровську. Ми з розумінням ставимося до того, що далеко не у кожної сім’ї є можливість дати повноцінний догляд і достатню кількість уваги літнім родичам, і готові взяти на себе турботу про них.

Ми готові прийняти у себе не тільки тих людей, у яких вік не забрав можливість ходити і обслуговувати себе самостійно, але і тих, хто в результаті різних захворювань втратив рухливість і ясний розум. Ми надаємо послуги з догляду за людьми похилого віку, які включають в себе не тільки повсякденні процедури, але і медичну допомогу, якщо це необхідно.

Плюси проживання в нашому пансіонаті

Наш будинок престарілих (Дніпро) комфортабельний і зручний для життя людей похилого віку. Всі приміщення обладнані з урахуванням віку наших постояльців, скрізь є зручні опори, для пересування доступні поручні. Ми ретельно опрацьовуємо меню для наших постояльців і в обов’язковому порядку стежимо, щоб харчування було збалансоване і включало в себе всі необхідні речовини. Звичайно ж, не можна забувати про те, що вся їжа готується з урахуванням віку тих, хто у нас проживає, тому всі страви можна назвати дієтичними.

Догляд за літніми людьми в Дніпрі

Дом для пенсионеров в Днепропетровске

Ми піклуємося про підтримку здоров’я наших постояльців, для цього ми регулярно проводимо медичні огляди тих, хто у нас проживає. Таким шляхом нам вдається не тільки знизити ризик розвитку різних захворювань і ускладнень, а й підтримувати якість життя літніх людей на високому рівні. Крім того, регулярні прогулянки на свіжому повітрі входять в обов’язковий догляд за людьми похилого віку. Дніпро – гарне місто з гарним кліматом, тому ми намагаємося також влаштовувати екскурсії для наших постояльців.

Велику увагу ми приділяємо соціалізації. Всі, хто проживають в нашому будинку для людей похилого віку ніколи не залишаються наодинці. У них є можливість спілкуватися як зі своїми однолітками, так і з працівниками пансіонату. Якщо у мешканця є якісь проблеми психологічного характеру, ми раді надати психологічну допомогу і підтримку. Ми віримо, що активне спілкування з іншими людьми не тільки підвищує якість життя, але і є одним з важливих компонентів довголіття.

У нашому пансіонаті створені всі умови для того, щоб захід життя людини проходь в комфорті та затишку. Ми не тільки надаємо для проживання затишні кімнати зі свіжим ремонтом і красивою меблями, але і піклуємося про тих, чия рухливість обмежена. У нас є сучасні спеціалізовані ліжка, а також матраци, які допомагають запобігти появі і розвиток пролежнів.

Отримайте консультацію прямо зараз

Як потрапити в будинок для літніх в Дніпрі?

Наш будинок престарілих в Дніпрі відкритий для відвідування. Ви не тільки можете приїхати і особисто переконатися в тому, що в нашому пансіонаті створені оптимальні умови для проживання людей похилого віку, а персонал має високу кваліфікацію, а й відвідувати ваших літніх родичів, які проживають у нас, так часто, як вам цього хочеться.

Ви можете зателефонувати нам, щоб обговорити докладніше всі умови, або залишити повідомлення на сайті.

Ми віримо, що кожна людина гідна того, щоб його старість пройшла в комфорті і спокої і готові взяти на себе турботу про ваших близьких.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі та Львові.