Що являє собою наш будинок престарілих у Дніпрі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Будинки по догляду за людьми похилого віку, на жаль, здобули не найкращу славу. Але зараз все змінилося: будинки престарілих в Дніпропетровську та інших містах України пішли далеко вперед від сумних і похмурих закладів, до яких ми звикли.

Сучасний приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів – це комфортабельний пансіонат з гарними умовами для якісного життя людей похилого віку.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі: для кого вони

Догляд за літніми родичами вимагає багато часу і грошей. Тому доводиться вибирати – або щоденне спілкування і створення комфортних умов, або робота заради грошей на достойне існування, харчування та ліки. Але ж людям похилого віку потрібне і те, і інше.

Будинки по догляду за людьми похилого віку – це гідна і людяна альтернатива вашому цейтноту і занедбаності стареньких. Це комфортабельні пансіонати, де гідно подбають про ваших рідних.

Будинки для людей похилого віку: Дніпро та інші міста за комфортну старість

Приватний будинок для людей похилого віку (Дніпро) – це сучасний санаторій, куди можна оформити на постійне або тимчасове перебування стареньких:

  • для реабілітації після хвороб;
  • які відчувають дефіцит спілкування;
  • з втратою здатності до переміщення.

Приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів забезпечить догляд, харчування, медичне обслуговування, щоб ви могли працювати, а ваші родичі – жити гідним життям.

Будинок пристарілих Дніпро: відгуки

Віддати своїх близьких на піклування чужих людей непросто. А якщо в умовах санаторію ім дійсно буде краще? Будинок пристарілих в Дніпропетровській області – це затишний готель з палатами класу люкс, з усіма зручностями, персональними доглядальницями і облагородженою територією.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі відкриті для відвідувачів і запрошують на персональну екскурсію. Так ви особисто переконаєтеся, що відгуки про будинок для людей похилого віку в Дніпрі – правдиві і чесні, а люди похилого віку, які живуть в ньому – щасливі.

Будинок пристарілих (Дніпро): ціни

Часто здається, що вартість проживання в приватному будинку для літніх Дніпра та інших міст України – висока, але це не так. Ми беремо на себе турботу про ваших близьких, але економимо ваш час. Тому питання: «Будинок пристарілих (Дніпро) – вартість?» має тільки єдину вірну відповідь – ціна індивідуальна і залежить від:

  • віку;
  • спеціальних потреб;
  • ступеня рухливості;
  • умов проживання;
  • ваших побажань.

Будинок пристарілих не вказує всім однакові ціни. У кожного свої можливості та потреби. Тому ми готові до діалогу і пропонуємо особисто переконатися в якості наших послуг.

Будинок пристарілих: Дніпропетровськ-Придніпровськ

Будинки для людей похилого віку, дніпропетровська область або інша, з нашої мережі – це сучасні, комфортні санаторії. Ми знаємо, як багато часу вимагають улюблені старенькі, і готові взяти на себе турботу про них, щоб ви бачили очі щасливої й задоволеної життям близької людини.

Телефонуйте, приїжджайте, запитуйте – ми розповімо все особисто.

Отримайте консультацію прямо зараз

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!