Що являє собою наш будинок престарілих у Дніпрі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Будинки по догляду за людьми похилого віку, на жаль, здобули не найкращу славу. Але зараз все змінилося: будинки престарілих в Дніпропетровську та інших містах України пішли далеко вперед від сумних і похмурих закладів, до яких ми звикли.

Сучасний приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів – це комфортабельний пансіонат з гарними умовами для якісного життя людей похилого віку.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі: для кого вони

Догляд за літніми родичами вимагає багато часу і грошей. Тому доводиться вибирати – або щоденне спілкування і створення комфортних умов, або робота заради грошей на достойне існування, харчування та ліки. Але ж людям похилого віку потрібне і те, і інше.

Будинки по догляду за людьми похилого віку – це гідна і людяна альтернатива вашому цейтноту і занедбаності стареньких. Це комфортабельні пансіонати, де гідно подбають про ваших рідних.

Будинки для людей похилого віку: Дніпро та інші міста за комфортну старість

Приватний будинок для людей похилого віку (Дніпро) – це сучасний санаторій, куди можна оформити на постійне або тимчасове перебування стареньких:

  • для реабілітації після хвороб;
  • які відчувають дефіцит спілкування;
  • з втратою здатності до переміщення.

Приватний будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів забезпечить догляд, харчування, медичне обслуговування, щоб ви могли працювати, а ваші родичі – жити гідним життям.

Будинок пристарілих Дніпро: відгуки

Віддати своїх близьких на піклування чужих людей непросто. А якщо в умовах санаторію ім дійсно буде краще? Будинок пристарілих в Дніпропетровській області – це затишний готель з палатами класу люкс, з усіма зручностями, персональними доглядальницями і облагородженою територією.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі відкриті для відвідувачів і запрошують на персональну екскурсію. Так ви особисто переконаєтеся, що відгуки про будинок для людей похилого віку в Дніпрі – правдиві і чесні, а люди похилого віку, які живуть в ньому – щасливі.

Будинок пристарілих (Дніпро): ціни

Часто здається, що вартість проживання в приватному будинку для літніх Дніпра та інших міст України – висока, але це не так. Ми беремо на себе турботу про ваших близьких, але економимо ваш час. Тому питання: «Будинок пристарілих (Дніпро) – вартість?» має тільки єдину вірну відповідь – ціна індивідуальна і залежить від:

  • віку;
  • спеціальних потреб;
  • ступеня рухливості;
  • умов проживання;
  • ваших побажань.

Будинок пристарілих не вказує всім однакові ціни. У кожного свої можливості та потреби. Тому ми готові до діалогу і пропонуємо особисто переконатися в якості наших послуг.

Будинок пристарілих: Дніпропетровськ-Придніпровськ

Будинки для людей похилого віку, дніпропетровська область або інша, з нашої мережі – це сучасні, комфортні санаторії. Ми знаємо, як багато часу вимагають улюблені старенькі, і готові взяти на себе турботу про них, щоб ви бачили очі щасливої й задоволеної життям близької людини.

Телефонуйте, приїжджайте, запитуйте – ми розповімо все особисто.

Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!