Будинок пристарілих у Чернігові

Сучасний будинок для літніх людей

Ми розуміємо, що не у всіх є можливість забезпечити повноцінним доглядом своїх літніх родичів і пропонуємо звернутися в будинок для людей похилого віку в Чернігові. Ми беремо на себе відповідальність за кожну людину і готові забезпечити максимум уваги та догляду, а ще зробити все, щоб життя тих, хто колись дбав про вас було повноцінним.

Пансіонат в Чернігові – це не звичайний будинок престарілих. Ми готові прийняти не тільки тих, чий вік не дозволяє обслуговувати себе самостійно, але і тих хто втратив цю можливість в результаті захворювань. У комплекс послуг від пансіонату в Чернігові входить не тільки догляд і допомога в повсякденних справах, але і медична допомога, якщо вона необхідна.

Переваги проживання в нашому пансіонаті

будинок пристарілих у Чернігові

Будинок престарілих (Чернігів) — це комфортабельний та зручний пансіонат для повноцінного життя літніх людей. Але що ж робить його привабливим?

  1. Всі приміщення обладнані з урахуванням віку та особливостей мешканців, а для комфортного пересування є зручні опори та поручні.
  2. Чисті та затишні кімнати зі свіжим ремонтом, і зручними меблями зроблять час перебування в пансіонаті максимально комфортним. А для тих чия рухливість обмежена, у нас є спеціалізовані медичні ліжка, матраци та інше обладнання.
  3. Меню для наших постояльців розроблено з урахуванням особливостей віку і харчових переваг. Адже збалансоване харчування з вмістом необхідних мікро- і макроелементів — запорука гарного самопочуття.

Догляд за літніми людьми в Чернігові

будинок пристарілих у ЧерніговіНаш пансіонат для людей похилого віку — це комфортне місце для проживання, яке цілком може стати домом. Кожен постоялець отримує належний догляд в залежності від специфіки захворювань і стану здоров’я в цілому.

  1. Медичний персонал постійно стежить за здоров’ям постояльців шляхом проведення регулярних медичних оглядів. Це дозволяє знизити ризик розвитку захворювань і їх ускладнень, а також підтримувати якість життя літніх людей.
  2. Важливою частиною життя в будинку для літніх людей є соціалізація. А це дозволяє проживаючим не відчувати себе самотнім. Спілкування з однолітками і персоналом, а також цікаве дозвілля створюють сприятливу атмосферу і допомагають підвищити якість життя.
  3. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі по території пансіонату і по місту входять в обов’язковий догляд за людьми похилого віку. Чернігів – колоритне та гарне місто з безліччю історичних пам’яток, тому постояльцям буде корисно і цікаво проводити час за межами пансіонату.

Як потрапити в будинок для літніх в Чернігові?

Наш будинок престарілих в Чернігові відкрито для відвідування. Кожен, хто бажає розмістити у нас своїх родичів або переїхати сам, може приїхати і переконатися в тому, що тут створені всі умови для комфортного життя людей похилого віку. Кваліфікований персонал і сучасне обладнання – ключова частина нашої роботи, а це значить, що проживаючі отримають належний догляд і турботу.

Дізнатися детально про умови і обговорити важливі для вас нюанси, ви можете зв’язавшись з нами по телефону або просто поставивши запитання на сайті.

Ми впевнені в тому, що старість повинна проходити спокійно та комфортно, і готові взяти на себе турботу про ваших родичів і близьких.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та Львові.