Що являє собою наш будинок престарілих у Чернігові?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Літні люди часто потребують особливої турботи та медичного догляду. Але родичі часто не можуть самостійно опікуватися членом сім’ї похилого віку і не володіють потрібними знаннями. У таких випадках краще звернутися до платного будинку престарілих, філія якого є в Чернігові.

Соціальні будинки престарілих — що це?

Приватний будинок престарілих — установа, в якій створені умови для комфортного проживання та обслуговування літніх людей. Тут людина отримує професійний догляд і перебуває під наглядом доброзичливого персоналу.

У Чернігові будинок престарілих доступний будь-якій людині за певну плату. У стінах установи літні люди можуть спілкуватися з ровесниками, знаходити цікаві способи проведення дозвілля. Ціни в будинках престарілих залежать від того, який догляд необхідний людині. Люди із захворюваннями та лежачі хворі отримують в будинку престарілих Чернігова кваліфіковану турботу і проходять спеціальний курс реабілітації.

Будинок престарілих Чернігова: основні послуги

У Чернігові функціонує філія платного будинку престарілих, яка здійснює комплексне обслуговування людей похилого віку, звільняючи їх від усіх побутових турбот. Персонал закладу надає повний спектр послуг:

 • цілодобовий догляд за лежачими хворими;
 • допомога у виконанні гігієнічних процедур;
 • організація прогулянок;
 • контроль за дотриманням режиму дня;
 • організація правильного харчування, допомога в прийманні їжі;
 • моніторинг стану здоров’я пацієнта;
 • проведення реабілітації;
 • контроль приймання ліків і виконання інших призначень лікаря;
 • організація розваг.

Родичі можуть регулярно відвідувати літнього члена своєї сім’ї в будинку престарілих у Чернігові, а також дізнаватися про його самопочуття телефоном.

Скільки коштує приватний будинок престарілих?

Ціни на будинки престарілих у Чернігові залежать від стану здоров’я людини та умов розміщення. У соціальних будинках престарілих проживання можливе в індивідуальних номерах і в кімнатах із сусідами. У Чернігові будинок престарілих пропонує постояльцям затишні приміщення з усім необхідним.

Для лежачих хворих ціни в будинках престарілих будуть вищими, оскільки таким пацієнтам потрібен особливий догляд. У будинку престарілих ціни бюджетного варіанту розміщення включають харчування, проживання, допомогу медсестри у виконанні щоденних дій, прогулянки на вулиці та організацію дозвілля.

«Турбота» — найкращий будинок престарілих Чернігівської області

У Чернігові турбота про літніх людей здійснюється в приватному будинку престарілих «Турбота». Він приймає пацієнтів із міста та області, забезпечуючи кожному з них належний догляд. Переваги будинку престарілих у Чернігові:

 • кваліфікований персонал;
 • цілодобове обслуговування;
 • організація цікавого дозвілля для постояльців;
 • професійна реабілітація;
 • корисне меню;
 • спеціальні умови розміщення для інвалідів;
 • індивідуальний підхід.
Получите консультацию прямо сейчас

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!