Дом пристарілих у Чернігові

Раніше велика сім’я з двох-трьох поколінь живуть під одним дахом була звичайним явищем. Але зараз все змінилося. Активним молодим людям у пошуку кращого життя, а також для досягнення кар’єрних висот доводиться багато часу приділяти роботі і бути відсутнім вдома, а ще часто переміщатися в зв’язку з робочими відрядженнями або ж подорожами. А вдома залишаються літні родичі, які вимагають нагляду, догляду та спілкування. Як же забезпечити їм все це, при цьому не кидати роботу і вести звичне життя?

Получите консультацию прямо сейчас

Сучасний будинок для людей похилого віку у Чернігові

дом престарелых в чернигове

Ми розуміємо, що не у всіх є можливість забезпечити повноцінний догляд свої літніх родичів і пропонуємо звернутися у будинок для людей похилого віку в Чернігові. Ми беремо на себе відповідальність за кожну людину і готові забезпечити максимум уваги та догляду, а ще зробити все, щоб життя тих, хто колись дбав про вас була повноцінною.

Пансіонат у Чернівцях – це не звичайний будинок престарілих. Ми готові прийняти не тільки тих, чий вік не дозволяє обслуговувати себе самостійно, але і тих хто втратив цю можливість в результаті захворювань. У комплекс послуг від пансіонату в Чернігові входить не тільки догляд і допомогу в повсякденних справах, але і медична допомога, якщо вона необхідна.

Переваги проживання в нашому пансіонаті

Будинок пристарілих (Чернігів) – це комфортабельний і зручний пансіонат для повноцінного життя літніх людей. Але що ж робить його привабливим?

 • Всі приміщення обладнані з урахуванням віку та особливостей мешканців, а для комфортного пересування є зручні опори і поручні.
 • Чисті і затишні кімнати зі свіжим ремонтом, і зручними меблями зроблять час перебування в пансіонаті максимально комфортним. А для тих чия рухливість обмежена, у нас є спеціалізовані медичні ліжка, матраци та інше обладнання.
 • Меню для наших постояльців розроблено з урахуванням особливостей віку і харчових переваг. Адже збалансоване харчування з вмістом необхідних мікро- і макроелементів – запорука гарного самопочуття.

Догляд за похилими людьми в Чернігові

дом престарелых в Чернигове

Наш пансіонат для людей похилого віку – це комфортне місце для проживання, яке цілком може стати будинком. Кожен постоялець отримує належний догляд в залежності від специфіки захворювань і стану здоров’я в цілому.

 1. Медичний персонал постійно стежить за здоров’ям гостей шляхом проведення регулярних медичних оглядів. Це дозволяє знизити ризик розвитку захворювань і їх ускладнень, а також підтримувати якість життя літніх людей.
 2. Важливою частиною життя в будинку для літніх людей є соціалізація. А це дозволяє живуть не відчувати себе самотнім. Спілкування з однолітками і персоналом, а також цікаве дозвілля створять сприятливу атмосферу і допоможуть підвищити якість життя.
 3. Регулярні прогулянки на свіжому повітрі по території пансіонату і по місту входять в обов’язковий догляд за людьми похилого віку. Чернігів – колоритний і гарне місто з безліччю історичних пам’яток, тому постояльцям буде корисно та цікаво проводити час за межами пансіонату.

Як потрапити в будинок для літніх в Чернігові?

Наш будинок престарілих в Чернігові відкритий для відвідування. Кожен, хто бажає розмістити у нас своїх родичів або переїхати сам, може приїхати і переконатися в тому, що тут створені всі умови для комфортного життя людей похилого віку. Кваліфікований персонал і сучасне обладнання – ключова частина нашої роботи, а це значить, що проживають отримають належний догляд і турботу.

Дізнатися детально про умови і обговорити важливі для вас нюанси, ви можете зв’язавшись з нами по телефону або просто поставити запитання на сайті.

Ми впевнені в тому, що старість має відбуватися спокійно і комфортно, і готові взяти на себе турботу про ваших родичів і близьких.

Также у нас есть филиалы наших домов для престарелых в Киеве, ОдессеЗапорожье, Днепре и Львове.

(Русский) Довольно просто найти дом престарелых, а вот попасть это вопрос не из легких. Пройдя через возможные социальные службы вам нужно будет написать заявление, собрать крупный пакет документов и только потом возможно собес выдаст специальную путевку... читать далее
(Русский)
 • Копия паспорта(1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

  Копия паспорта должна быть не только пожилого человека, направляющегося в пансионат, но и родственников или опекунов, которые будут оплачивать пребывание(так же 1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

 • Медицинскую карту или выписка с истории болезни;
 • Справку от дерматолога-венеролога об отсутствии венерических и кожных заболеваний;
 • Флюорографию, срок давности которой должен быть не более года;
 • Ко всему перечисленному необходимо прикрепить анализы: общий анализ крови и анализ на инфекционные заболевания (гепатит, инфекции передаваемые половым путем и др. ).
(Русский) В наш Дом престарелых Турбота принимают с многими заболеваниями в том числе после инсульта и инфаркта, возрастное слабоумие, болезнь Паркиносона, Альцгеймера и другие...читать далее