Будинок пристарілих в Житомирі

«Турбота» – приватний будинок престарілих у Житомирі

Люди похилого віку часто потребують догляду, який не завжди можуть забезпечити родичі. Найкраще рішення в такій ситуації – підшукати хороший будинок престарілих у Житомирі. Це заклад, де створені оптимальні умови для літніх постояльців, можна в будь-який момент отримати кваліфіковану медичну допомогу, здійснюється професійний догляд.

Получите консультацию прямо сейчас

Кому потрібні послуги будинку для літніх людей в Житомирі

У будинок престарілих в Житомирі можна звернутися, якщо:

 • люди похилого віку проживають окремо від рідних, і немає можливості з’їхатися, а стан їх здоров’я вселяє побоювання;
 • родичі через напружену роботу та інші проблеми не можуть приділяти людям похилого віку достатньо часу, а ті потребують щоденного піклування або навіть щохвилинного нагляду;
 • за станом здоров’я людина потребує постійного медичного обслуговування, певних процедур, маніпуляцій, а найм доглядальниці не є вирішенням всіх проблем;
 • літня сімейна пара або самотня людина страждає від дефіциту спілкування, цілими днями сидить в чотирьох стінах;
 • людина у старості залишилася зовсім сама (бездітна, діти померли, загинули, поїхали в іншу країну).

У будинку для літніх людей в Житомирі організовують не тільки постійне проживання. У такі установи можна звернутися, якщо потрібно тимчасово, на кілька днів або тижнів забезпечити нагляд за літніми людьми. Така необхідність зазвичай виникає, якщо люди, які здійснюють догляд за літніми родичами, їдуть, лягають в лікарню або з якихось інших причин тимчасово не можуть виконувати свої обов’язки.

Як вибрати будинок престарілих в Житомирі

Будинків престарілих в Житомирі та області чимало, серед них є державні та приватні, заклади загального профілю та для осіб з психоневрологічними порушеннями, невеликі пансіонати сімейного типу та великі, розраховані на значну кількість постояльців. При виборі пансіонату, інтернату потрібно брати до уваги матеріально-технічне оснащення закладу, кількість персоналу та рівень його кваліфікації, наявність сертифікатів, місце розташування, умови розміщення.

Приватний пансіонат для літніх людей в Житомирі – кращий вибір для тих, хто хоче забезпечити своїм близьким комфортабельні умови, кваліфікований догляд, і готовий платити за послуги. В державний будинок престарілих в Житомирі поміщають безкоштовно, фінансування цих установ здійснюється з бюджету, але рівень матеріально-технічного оснащення низький.

Приватні будинки престарілих в Житомирі працюють на комерційній основі, послуги платні, але їх вартість виправдана:

 • приміщення відремонтоване, тепле, з сучасними інженерними комунікаціями, новими меблями, затишною обстановкою;
 • пансіонат оснащений медичним обладнанням для діагностичних та лікувальних процедур;
 • штат персоналу досить великий, щоб забезпечити нагляд і догляд за кожним постояльцем;
 • мешканцям пропонують смачне та корисне харчування.

Один з кращих в Житомирі будинків престарілих – приватний пансіонат «Турбота». Назва говорить сама за себе, тут про людей похилого віку дбають, оточують їх теплом, уважні до їх потреб.

Переваги пансіонату «Турбота»

Мережа пансіонатів для людей похилого віку «Турбота» охоплює різні міста України, є такий будинок престарілих в Житомирі. До послуг постояльців:

 • світлі затишні кімнати з красивими зручними меблями;
 • багаторазове харчування, організоване з урахуванням рекомендацій дієтологів;
 • можливість спілкування з однолітками та прийому гостей;
 • різноманітне дозвілля, концерти, ігри, поїздки на екскурсії;
 • кваліфікований догляд за людьми з обмеженими можливостями до самообслуговування, інвалідами;
 • регулярні медичні обстеження, контроль стану здоров’я, процедури, масаж за показаннями, допомога в реабілітації;
 • психологічна підтримка.

Ви можете попередньо відвідати будинок престарілих в Житомирі, адресу якого вказано на сайті, щоб оцінити рівень обслуговування, умови проживання, матеріально-технічну базу. Для потенційних клієнтів проводяться безкоштовні екскурсії. Щоб отримати консультацію, дізнатися, які ціни діють в будинку престарілих в Житомирі, заповніть форму на сайті, замовте зворотній дзвінок.

(Русский) Частые вопросы про Дом престарелых

(Русский) Довольно просто найти дом престарелых, а вот попасть это вопрос не из легких. Пройдя через возможные социальные службы вам нужно будет написать заявление, собрать крупный пакет документов и только потом возможно собес выдаст специальную путевку... читать далее
(Русский)
 • Копия паспорта(1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

  Копия паспорта должна быть не только пожилого человека, направляющегося в пансионат, но и родственников или опекунов, которые будут оплачивать пребывание(так же 1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

   

 • Медицинскую карту или выписка с истории болезни;
 • Справку от дерматолога-венеролога об отсутствии венерических и кожных заболеваний;
 • Флюорографию, срок давности которой должен быть не более года;
 • Ко всему перечисленному необходимо прикрепить анализы: общий анализ крови и анализ на инфекционные заболевания (гепатит, инфекции передаваемые половым путем и др. ).
(Русский) В наш Дом престарелых Турбота принимают с множества заюолеваниями в том числе после инсульта и инфаркта, возрастное слабоумие, болезнь Паркиносона, Альцгеймера и другие...читать далее