Що являє собою наш будинок престарілих у Житомирі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Літні люди не завжди можуть отримувати повноцінний догляд від членів своєї сім’ї. У Житомирі будинок престарілих «Турбота» приймає на короткочасне та довготривале перебування людей похилого віку, оточуючи їх цілодобовою турботою.

Приватний будинок для людей похилого віку в Житомирі — комфортна старість

Літня людина часто має проблеми зі здоров’ям і не може самостійно справлятися з повсякденними домашніми клопотами. У такому випадку їй буде набагато комфортніше в будинку престарілих Житомира, адреса якого вказана на офіційному сайті установи.

Проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку в Житомирі платне, але забезпечує літній людині комфортну старість. Люди похилого віку користуються послугами установи в таких випадках:

 • родичів немає або вони живуть далеко;
 • необхідність професійної реабілітації після хвороби:
 • нестача спілкування з людьми свого віку;
 • почуття самотності;
 • потреба в спеціальному медичному догляді.

Будинок престарілих Житомир: основні послуги

Ціни на будинки престарілих залежать від догляду, якого потребує постоялець. У стінах установи всі літні люди отримують збалансоване харчування, а доброзичливий персонал надає їм допомогу у виконанні гігієнічних процедур, переодяганні та прийманні їжі. Турботи про побутові клопоти беруть на себе покоївки, кухарі та адміністративні співробітники, які підтримують чистоту та затишок у приміщеннях, складають меню, організовують дозвілля та прогулянки.

Люди, які не можуть пересуватися самостійно або потребують реабілітації, отримують в пансіонаті «Турбота» повноцінний медичний догляд. Доглядальниця стежить за станом здоров’я такого постояльця, контролює виконання всіх приписів лікаря і надає людині допомогу у виконанні повсякденних потреб.

Будинок престарілих у Житомирі адреса і вартість

Державні пансіонати часто не можуть забезпечити літнім людям комфортні умови для життя. Скільки коштує будинок престарілих приватного типу, залежить від умов проживання людини та стану її здоров’я.

У Житомирі будинок престарілих пропонує постояльцям затишні номери на одного або кількох людей. У кожній кімнаті є необхідні меблі та санвузол, зроблений ремонт. Розташування пансіонату можна подивитися на офіційному сайті установи, а вартість і термін перебування людини в установі обговорюється індивідуально.

«Турбота» — найкращий будинок престарілих Житомира

У стінах пансіонату для людей похилого віку в Житомирі панує затишна домашня атмосфера, а кожен постоялець відчуває турботу. Переваги приватного будинку для літніх людей в Житомирі «Турбота»:

 • сучасне матеріально-технічне оснащення установи;
 • висококваліфікований та ввічливий персонал;
 • комфортні умови проживання;
 • смачне і поживне меню;
 • можливість спілкування з ровесниками;
 • постійний контроль за станом здоров’я постояльців;
 • повноцінний догляд за лежачими хворими та інвалідами;
 • цікаві способи проведення дозвілля.
Отримайте консультацію прямо зараз

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!