Що являє собою наш будинок престарілих у Житомирі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Літні люди не завжди можуть отримувати повноцінний догляд від членів своєї сім’ї. У Житомирі будинок престарілих «Турбота» приймає на короткочасне та довготривале перебування людей похилого віку, оточуючи їх цілодобовою турботою.

Приватний будинок престарілих — комфортна старість

Літня людина часто має проблеми зі здоров’ям і не може самостійно справлятися з повсякденними домашніми клопотами. У такому випадку їй буде набагато комфортніше в будинку престарілих Житомира, адреса якого вказана на офіційному сайті установи.

Проживання в приватному пансіонаті платне, але забезпечує літній людині комфортну старість. Люди похилого віку користуються послугами установи в таких випадках:

 • родичів немає або вони живуть далеко;
 • необхідність професійної реабілітації після хвороби:
 • нестача спілкування з людьми свого віку;
 • почуття самотності;
 • потреба в спеціальному медичному догляді.

Будинок престарілих Житомир: основні послуги

Ціни на будинки престарілих залежать від догляду, якого потребує постоялець. У стінах установи всі літні люди отримують збалансоване харчування, а доброзичливий персонал надає їм допомогу у виконанні гігієнічних процедур, переодяганні та прийманні їжі. Турботи про побутові клопоти беруть на себе покоївки, кухарі та адміністративні співробітники, які підтримують чистоту та затишок у приміщеннях, складають меню, організовують дозвілля та прогулянки.

Люди, які не можуть пересуватися самостійно або потребують реабілітації, отримують в пансіонаті «Турбота» повноцінний медичний догляд. Доглядальниця стежить за станом здоров’я такого постояльця, контролює виконання всіх приписів лікаря і надає людині допомогу у виконанні повсякденних потреб.

Будинок престарілих Житомир адреса і вартість

Державні пансіонати часто не можуть забезпечити літнім людям комфортні умови для життя. Скільки коштує будинок престарілих приватного типу, залежить від умов проживання людини та стану її здоров’я.

У Житомирі будинок престарілих пропонує постояльцям затишні номери на одного або кількох людей. У кожній кімнаті є необхідні меблі та санвузол, зроблений ремонт. Розташування пансіонату можна подивитися на офіційному сайті установи, а вартість і термін перебування людини в установі обговорюється індивідуально.

«Турбота» — найкращий будинок престарілих Житомира

У стінах пансіонату панує затишна домашня атмосфера, а кожен постоялець відчуває турботу. Переваги приватного будинку престарілих «Турбота»:

 • сучасне матеріально-технічне оснащення установи;
 • висококваліфікований та ввічливий персонал;
 • комфортні умови проживання;
 • смачне і поживне меню;
 • можливість спілкування з ровесниками;
 • постійний контроль за станом здоров’я постояльців;
 • повноцінний догляд за лежачими хворими та інвалідами;
 • цікаві способи проведення дозвілля.
Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!