Що являє собою наш будинок престарілих у Харкові?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

Приватний будинок для людей похилого віку в Харкові

У постійно мінливому світі з кожним роком з’являється все більше і більше варіантів догляду за людьми похилого віку. При такій великій різноманітності складно вибрати найбільш підходящий заклад для близької людини. Будинки для людей похилого віку в Харкові – чудовий варіант для проживання людей похилого віку, особливо які потребують медичної допомоги і компанії однолітків.

Чому варто вибрати будинок пристарілих в Харкові?

Харківський будинок інтернат для громадян похилого віку та інвалідів пропонує такі переваги постояльцям:

1. Допомога в повсякденній життєдіяльності

Багато з тих, хто потрапляє до будинку для людей похилого віку в Харківській або іншій області, мають обмежені можливості при виконанні завдань по догляду за собою. У спеціалізованих установах працює персонал з медичними сертифікатами, який допомагає людям похилого віку з такими завданнями, як купання, одягання, їжа, пиття, користування туалетом і прийом ліків.

2. Режим

У міру того, як людина стає старшою, вона починає вести більш структурований спосіб життя. Тому в кожному будинку для літніх людей в Харкові і області весь день розписаний – від пробудження і сніданку до вечірніх заходів та сну.

3. Соціальна взаємодія

При проживанні в приватному будинку для пристарілих неминуча соціальна взаємодія. Оскільки під одним дахом живе багато людей одного і того ж типу, в таких установах легко створити соціальну мережу та мережу підтримки. Часто в домі для пристарілих та інвалідів організовуються соціальні заходи для постояльців, щоб ті змогли зав’язати дружні стосунки.

4. Прибирання і харчування

У ціну будинку пристарілих в Харкові входять послуги пральні, прибирання та харчування. Оскільки ці завдання вимагають великих фізичних зусиль, персонал виконає все необхідне прибирання в житлових приміщеннях. Харчування також включено у вартість будинку для людей похилого віку.

Зазвичай мешканцям пропонується триразове харчування плюс певна кількість перекусів. Страви готуються фахівцями в галузі охорони здоров’я, а пожильці отримують збалансоване і здорове харчування. Часто в таких закладах також є в штаті дієтолог, який допомагає скласти спеціалізовані дієти для літніх людей.

Скільки коштує приватний будинок пристарілих?

При виборі будинку для людей похилого віку уважно читайте відгуки, щоб підібрати ідеальне місце для щасливого проживання і розваг улюбленої мами, тата або іншої людини. Також звертайте увагу на наступні моменти:

  • Адреса будинку пристарілих. Чим ближче до родичів, тим краще.
  • Наявність медиків в штаті. В надійних закладах працюють лікарі, дипломовані медсестри та інші медичні працівники, включаючи психологів.
  • Рівень безпеки. Входи в будинки пристарілих повинні постійно контролюватися адміністрацією та медперсоналом, повинні бути призначені години відвідувань, а двері на ніч зачинятися.

Вибирайте тільки кращі заклади для дорогих серцю людей! Ціни будинку пристарілих в Харкові дуже коливаються в залежності від статусу, комфортабельності та переліку послуг в закладі.

Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!