Приватний будинок пристарілих в Харькові

Уход за пожилыми людьми в Харькове

Життєвий шлях кожної людини унікальний. Але ніхто не мріє провести захід свого життя на самоті і зневірі, маючи з розваг лише спогади. Похилий вік – це не вирок, продовжувати цікаве життя в комфорті та затишку можна незалежно від того, в якому віці ви перебуваєте. Наш будинок пристарілих в Харкові може забезпечити не тільки комфортне проживання і цікаве життя для тих, хто зберіг рухливість і здатний обслуговувати себе самостійно, але і для тих, кого хвороби і вік зробили малорухливим і потребують постійного догляду.

Догляд за літніми людьми в Харкові: особливості та переваги

Незважаючи на стереотипи, що склалися про те, що будинки для літніх людей це місця, де можна тільки доживати свій вік, мало хто уявляє, що з себе представляє будинок престарілих. Харків – мальовниче місто, в якому живуть люди різного віку. Для немовлят є ясельні групи, для дошкільнят – дитячі сади. Школярі ходять в школу, старші хлопці – до ВНЗ і технікуми. Молоді люди і люди середнього віку кожен день ходять на роботу. Кожному віку відповідає якийсь заклад, де людина може спілкуватися з людьми свого віку, де він проводить більшу частину часу, де, власне, і відбуваються найважливіші події в житті людей.

Що ж робити тим, хто вже давно вийшов на пенсію? Сидіти на самоті вдома? Чекати, коли прийдуть домашні, читати обридлі газети і рахувати дні, схожі один на одного? Найчастіше, люди похилого віку залишаються зовсім одні на довгий час, хоча це багато в чому небезпечно. Наш будинок престарілих готовий подбати про літніх людей, незалежно від того, наскільки вони здорові, рухливі і самостійні.

Дом престарелых в Харьков

Ми здійснюємо догляд за людьми похилого віку в Харкові вже не перший рік. У нашій команді тільки кваліфікований персонал, які проживають у нас людям виявляється не тільки медична, але і психологічна допомога та підтримка. Тим, хто не може себе обслуговувати, ми готові надати повну підтримку, від регулярного проведення гігієнічних процедур і медичного спостереження і до організації дозвілля. Ті ж, хто активний і рухливий, в нашому будинку для літніх людей отримають не тільки багаторазове харчування та проживання в затишній кімнаті, а й відповідне коло спілкування, що складається з однолітків, регулярні заняття та різноманітні розваги та при необхідності, медичний нагляд.

Отримайте консультацію прямо зараз

Що являє собою наш будинок престарілих в Харкові?

Наш приватний будинок престарілих (м.Харків) – це теплі і по-домашньому затишні кімнати з сучасними меблями. Для малорухомих людей у ​​нас передбачені спеціалізовані ліжка з матрацами, які не допускають утворення пролежнів. Ми надаємо багаторазове повноцінне харчування, підібране з урахуванням вікових особливостей тих, хто у нас проживає. У будинку для літніх людей є можливість регулярних прогулянок на свіжому повітрі, а також можливість відвідування, щоб ваші близькі могли вас відвідувати. Ми дбаємо про тих, хто у нас проживає і регулярно проводимо заняття, спрямовані на те, щоб якомога довше зберігати здоров’я, рухливість, пам’ять і ясний розум. У нас є настільні ігри та бібліотека, яка постійно поповнюється, ми організовуємо екскурсії та відвідування різних концертів, і запрошуємо артистів виступати у нас.

Наш будинок для престарілих в Харкові відкритий для відвідування, тому ви можете приїхати і подивитися своїми очима на те, як у нас все влаштовано, а також поспілкуватися з тими, хто у нас проживає. Ми пишаємося тим, що ми робимо і вважаємо, що кожна людина повинна мати можливість прожити залишок життя в комфорті і зберегти смак до життя до останніх днів.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та Львові.

(Русский) Довольно просто найти дом престарелых, а вот попасть это вопрос не из легких. Пройдя через возможные социальные службы вам нужно будет написать заявление, собрать крупный пакет документов и только потом возможно собес выдаст специальную путевку... читать далее
(Русский)
  • Копия паспорта(1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

    Копия паспорта должна быть не только пожилого человека, направляющегося в пансионат, но и родственников или опекунов, которые будут оплачивать пребывание(так же 1 ст. где фотография, 2 ст где указан год и кем выдан документ и 11 ст. прописка);

  • Медицинскую карту или выписка с истории болезни;
  • Справку от дерматолога-венеролога об отсутствии венерических и кожных заболеваний;
  • Флюорографию, срок давности которой должен быть не более года;
  • Ко всему перечисленному необходимо прикрепить анализы: общий анализ крови и анализ на инфекционные заболевания (гепатит, инфекции передаваемые половым путем и др. ).
(Русский) В наш Дом престарелых Турбота принимают с многими заболеваниями в том числе после инсульта и инфаркта, возрастное слабоумие, болезнь Паркиносона, Альцгеймера и другие...читать далее