Що являє собою наш будинок престарілих у Львові?

Цілодобовий догляд

Кваліфікований персонал

Медичні послуги

Різноманітне дозвілля

Збалансоване харчування

Умови для малорухомих

Будинок пристарілих у Львові – турбота, повага, розуміння

У розвинених країнах Західної Європи вважається нормальним, якщо літні люди живуть в геріатричному пансіонаті. Вони знаходяться в комфортному для себе середовищі під наглядом медичних працівників. При необхідності їм буде негайно надана медична допомога, адже в закладі завжди присутні чергові лікарі.

Якщо у вас є близька людина похилого віку, яка потребує догляду, будинок для людей похилого віку у Львові готовий запропонувати догляд в режимі 24/7 і реабілітацію після важких хвороб. Ми практикуємо європейський підхід: колектив пансіонату уважний в дрібницях і відноситься до підопічних з турботою і любов’ю. Наші постояльці стають членами однієї великої родини.

Приватний будинок для людей похилого віку  забезпечує:

 • високий професіоналізм персоналу;
 • цілодобовий догляд;
 • смачне і здорове харчування, розроблене дієтологом;
 • медичний нагляд;
 • відсутність доступу стороннім на територію пансіонату;
 • спеціальне обладнання для інвалідів.

Що пропонує приватний будинок престарілих у Львові?

Пансіонат «Турбота» організовує всі умови для постійного та тимчасового проживання інвалідів і людей похилого віку у Львові.

Ми запрошуємо малорухомих постояльців і літніх людей, у яких діагностовано:

 • розлади нервової системи;
 • порушення зору;
 • переломи, в тому числі шийки стегна;
 • гіпертонія;
 • вікове слабоумство та інші важкі недуги.

На схилі років більшість людей страждає від дефіциту спілкування. Багатьох людей похилого віку лякає перспектива сидіти під замком з телевізором, а деякі з них через обмежені можливості роками не виходять з квартир багатоповерхових будинків. Будинок пристарілих у Львові пропонує клієнтам насичене дозвілля. Спільний перегляд телепрограм, прогулянки, живе спілкування дозволять людям похилого віку не відчувати себе забутими і непотрібними.

Для знерухомлених підопічних є пандуси, крісла-каталки та інше допоміжне обладнання, що дозволяє їм не ховати себе в чотирьох стінах. Пансіонат має доглянуту паркову зону, створену для захоплюючих прогулянок. Наші постояльці в цілковитій безпеці, адже стороннім вхід на територію заборонений.

Будинок пристарілих: ціни та переваги

Стареньких, які не можуть подбати про себе самі, лякає завтрашній день. Побутові турботи стомлюючі для людей похилого віку, адже їм доводиться самостійно готувати їжу, прибирати в квартирі, прати і ходити по магазинах. Будинок пристарілих у Львові готовий позбавити їх від цих клопотів. При необхідності їм завжди допоможуть з гігієнічними та перукарськими процедурами.

Щоб дізнатися, скільки коштує будинок престарілих, зв’яжіться з нами. Ми розрахуємо вартість і організуємо екскурсію по пансіонату, щоб ви своїми очима побачили умови, в яких живуть наші постояльці. Якщо ви любите рідну людину, ви не запропонуєте їй соціальний пансіонат, незважаючи на те, що ціни на будинки для людей похилого віку в цьому випадку будуть нижчими.

Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!