Що являє собою наш будинок престарілих у Львові?

Цілодобовий догляд

Кваліфікований персонал

Медичні послуги

Різноманітне дозвілля

Збалансоване харчування

Умови для малорухомих

Будинок престарілих у Львові – турбота, повага, розуміння

У розвинених країнах Західної Європи вважається нормальним, якщо літні люди живуть в геріатричному пансіонаті. Вони знаходяться в комфортному для себе середовищі під наглядом медичних працівників. При необхідності їм буде негайно надана медична допомога, адже в закладі завжди присутні чергові лікарі.

Якщо у вас є близька людина похилого віку, яка потребує догляду, будинок для людей похилого віку у Львові готовий запропонувати догляд в режимі 24/7 і реабілітацію після важких хвороб. Ми практикуємо європейський підхід: колектив пансіонату уважний в дрібницях і відноситься до підопічних з турботою і любов’ю. Наші постояльці стають членами однієї великої родини.

Приватний будинок для людей похилого віку у Львові забезпечує:

 • високий професіоналізм персоналу;
 • цілодобовий догляд за людьми похилого віку у Львові;
 • смачне і здорове харчування, розроблене дієтологом;
 • медичний нагляд;
 • відсутність доступу стороннім на територію пансіонату;
 • спеціальне обладнання для інвалідів.

Що пропонує приватний будинок престарілих у Львові?

Пансіонат «Турбота» організовує всі умови для постійного та тимчасового проживання інвалідів і людей похилого віку у Львові.

Ми запрошуємо малорухомих постояльців і літніх людей, у яких діагностовано:

 • розлади нервової системи;
 • порушення зору;
 • переломи, в тому числі шийки стегна;
 • гіпертонія;
 • вікове слабоумство та інші важкі недуги.

На схилі років більшість людей страждає від дефіциту спілкування. Багатьох людей похилого віку лякає перспектива сидіти під замком з телевізором, а деякі з них через обмежені можливості роками не виходять з квартир багатоповерхових будинків. Будинок престарілих у Львові пропонує клієнтам насичене дозвілля. Спільний перегляд телепрограм, прогулянки, живе спілкування дозволять людям похилого віку не відчувати себе забутими і непотрібними.

Для знерухомлених підопічних є пандуси, крісла-каталки та інше допоміжне обладнання, що дозволяє їм не ховати себе в чотирьох стінах. Пансіонат має доглянуту паркову зону, створену для захоплюючих прогулянок. Наші постояльці в цілковитій безпеці, адже стороннім вхід на територію заборонений.

Будинок престарілих Львів: ціни та переваги

Стареньких, які не можуть подбати про себе самі, лякає завтрашній день. Побутові турботи стомлюючі для людей похилого віку, адже їм доводиться самостійно готувати їжу, прибирати в квартирі, прати і ходити по магазинах. Будинок престарілих Львів готовий позбавити їх від цих клопотів. При необхідності їм завжди допоможуть з гігієнічними та перукарськими процедурами.

Щоб дізнатися, скільки коштує будинок для літніх людей у Львові, зв’яжіться з нами. Ми розрахуємо вартість і організуємо екскурсію по пансіонату, щоб ви своїми очима побачили умови, в яких живуть наші постояльці. Якщо ви любите рідну людину, ви не запропонуєте їй соціальний пансіонат, незважаючи на те, що ціни на будинки для людей похилого віку в цьому випадку будуть нижчими.

Отримайте консультацію прямо зараз

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!