Будинок престарілих у Львові

Дом престарелых во ЛьвовеЩо таке вік? Хто вважається літньою людиною, а кого вважати старим? Чи все ж довгожитель – це не обов’язково старий? Найчастіше цифри в паспорті не здатні відобразити реальний вік людини: навіть в похилому віці людина може залишатися активною, спілкуватися з людьми і вести активне життя. Наш пансіонат для людей похилого віку у Львові дає прекрасну можливість продовжувати цікаве і повноцінне життя як тим, хто незважаючи на вік зберіг здатність рухатися і ясний розум, так і тим, чиє здоров’я підкосили різні хвороби.

Кого ми чекаємо в нашому пансіонаті для людей похилого віку?

Ми раді відкрити свої двері для тих, хто втратив можливість самостійно пересуватися і доглядати за собою, наш персонал зробить все можливе, щоб якість життя таких людей не знижувалась. Ми надаємо не тільки повноцінну підтримку і догляд, а й в обов’язковому порядку ведемо спостереження за здоров’ям усіх наших пацієнтів, і в разі якихось неприємностей або погіршення самопочуття, кваліфіковані медичні працівники зможуть прийти на допомогу негайно.

Також ми раді вітати у себе і тих, хто навіть у похилому віці не розгубив життєвий вогонь, залишається в ясному розумі і цілком самостійний. Для них ми можемо також запропонувати своєчасну медичну допомогу і кваліфіковану підтримку, а також спілкування з однолітками, розмірені прогулянки на свіжому повітрі і безліч різних занять і способів проведення часу, які допомагають не тільки цікаво провести час, але і зберегти активність якомога довше. Ми впевнені, що саме цікаві події наповнюють людей життєвою енергією і намагаємося робити все можливе, щоб дні в нашому пансіонаті були одноманітними.

Отримайте консультацію прямо зараз

Що являє собою наш будинок престарілих у Львові?

Уход за пожилыми во львовском пансионате

Наш приватний будинок для людей похилого віку (м.Львів) зовсім не схожий на державні будинки, які просякнуті байдужістю і зневірою. Свіжий ремонт, світлі кімнати з сучасними меблями, затишні і по-домашньому теплі, новітнє медичне обладнання (в тому числі протипролежневі матраци і спеціалізовані ліжка) і висококваліфіковані фахівці в області паліативної медицини покликані зробити перебування в нашому пансіонаті максимально комфортним і безпечним. Ми забезпечуємо багаторазове харчування, яке побудоване з урахуванням особливостей віку тих, хто проживає в нашому пансіонаті для людей похилого віку у Львові.

Ми допомагаємо тим, кого вразили різні хвороби, доглядати за собою і вести повноцінне життя, в тому числі регулярно проводимо гігієнічні процедури, організовуємо прогулянки на свіжому повітрі і надаємо як медичну, так і психологічну підтримку.

Для тих, хто не потребує медичної допомоги і досить самостійний у догляді за собою і пересуванні, ми раді запропонувати не тільки цікаве коло спілкування, а й різні варіанти організованого дозвілля: у вільному доступі в пансіонаті є різні настільні ігри, регулярно проводяться заняття для підтримки здоров’я і активності, проводяться виїзду на екскурсії та концерти, а також в самому пансіонаті проводяться виступи артистів і вокалістів.

Наш пансіонат відкритий для відвідування і вас можуть відвідувати ваші близькі. Крім того, перед тим як приїхати до нас жити, ви можете відвідати нас і побачити своїми очима те, як живуть тут люди різного віку і в різних станах здоров’я. Ми щиро віримо в те, що кожна людина має право не доживати свій вік, а проживати повноцінне життя в повазі і комфорті, зберігаючи смак до життя до останнього дня. І ми раді надати таку можливість в нашому будинку для престарілих у Львові.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, і Дніпрі.