Дім пристарілих в Одесі

Дом для пожилых в ОдессеНе у всіх є можливість забезпечити повноцінний догляд і достатню кількість спілкування нашим літнім родичам. Ми багато часу проводимо на роботі, в справах і завданнях, поки наші мами, тата, бабусі й дідусі знаходяться вдома самі. Деякі літні люди зберігають можливість рухатися і обслуговувати свої потреби самостійно, у деяких же хвороби забирають не тільки рухливість, але і ясний розум і інтерес до життя. Дні для них зливаються в однаковий потік сходів і заходів, що безсумнівно, засмучує і апатію. Таким людям необхідний не тільки догляд, але і проста людська увагу.

Переваги пансіонату для людей похилого віку в Одесі

У разі, якщо у вашій родині є літня людина, якій потрібен спеціалізований кваліфікований догляд, або ж ви самі перебуваєте в тому віці, коли онуки виросли і скоро подарують правнуків, а вся родина давно роз’їхалася по різних містах, ви можете звернутися в наш пансіонат для престарілих в Одесі.

Ми не тільки забезпечимо повноцінний догляд за тими, чиє здоров’я вже не дозволяє самостійно за собою доглядати, а й надамо комфортні умови для проживання тим, хто незважаючи на значний вік залишився активним і зберіг рухливість і інтерес до життя.

Велику увагу ми приділяємо соціалізації тих, хто проживає у нас. Кожен наш гість знаходить тут друзів і приятелів, з якими є про що поговорити.

Крім постійного медичного спостереження, багаторазового харчування і затишних кімнат, призначених для комфортного проживання, ми подбаємо і про те, щоб, проживаючи в нашому будинку для літніх людей в Одесі, всі проводили час цікаво і з користю.

Отримайте консультацію прямо зараз

Детальніше про наші послуги приватного будинку для людей похилого віку в Одесі

Частный дом престарелых одесса

Місто, в якому розташований наш будинок престарілих – Одеса – славиться м’яким кліматом. Тому ми дбаємо про те, щоб проживаючі у нас люди регулярно гуляли на свіжому повітрі. Також ми стежимо за тим, щоб стан здоров’я наших мешканців не погіршувався, а в разі якихось скарг ми готові оперативно надати висококваліфіковану медичну допомогу.

Ми надаємо багаторазове харчування, яке складено так, щоб проживаючі у нас люди отримували всі необхідні поживні речовини, при цьому ми враховуємо особливості віку і стану здоров’я наших постояльців, тому їжа не тільки збалансована, але і зручна при вживанні.

Наш приватний будинок для людей похилого віку (Одеса) облаштований з урахуванням віку наших постояльців, тому у всіх приміщеннях є зручні поручні і опори. Для тих, чия рухливість знижена, ми готові надати сучасні ліжка з протипролежневі матраци, всі меблі нові і красиві, а кімнати затишні і теплі.

Ми також приділяємо велику увагу дозвіллю проживаючих у нас людей. У розпорядженні наших гостей завжди є книги, настільні ігри, ми регулярно проводимо різні заняття, щоб якомога довше підтримувати здоров’я літніх людей. У вільний час вони можуть спілкуватися з однолітками, також, якщо необхідно, ми готові надавати психологічну допомогу.

Комфортна старість для кожного

Ви можете приїхати до нас і подивитися на те, в яких умовах живуть наші постояльці, щоб своїми очима переконатися в тому, що комфорт і здоров’я проживаючих у нас літніх людей для нас на першому місці. Ми віримо в те, що не вік старить людину, а втрата інтересу до життя і брак уваги. Немає ворога страшніше, ніж самотність. У нашому будинку для людей похилого віку в Одесі раді кожному і готові зробити його життя не тільки комфортним, але і наповненим цікавими подіями до останніх днів.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та Львові.