Що являє собою наш будинок престарілих в Одесі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

У житті складаються різні обставини, тому перед сім’ями стає питання про оформлення близьких в будинок для людей похилого віку. На жаль, рівень державних установ настільки низький, що дітей, які звертаються в будинки для людей похилого віку, вважають невдячними і не люблять.

Будинок пристарілих «Турбота» в Одесі – це новий рівень обслуговування постояльців, уважне ставлення до пенсіонерів і регулярні перевірки стану здоров’я жильців.

Чому варто вибрати приватний будинок пристарілих

Ми чітко уявляємо сумну картину тьмяних стін, темних і тісних коридорів та байдужого ставлення до близьких людей в державних будинках пристарілих.

Приватний будинок для людей похилого віку «Турбота» в Одеській області – це гарантія якісного догляду, допомоги в побутових справах і підтримки здорового способу життя.

Переваги приватного пансіонату «Турбота»

  • Комплексний догляд за постояльцями. При оформленні пенсіонерів ми збираємо необхідну інформацію про стан здоров’я, індивідуальні особливості організму. З якою метою? Таким чином персонал складає програму по догляду і підтримки фізичного і ментального здоров’я.
  • Цікаве дозвілля. Чому ми вважаємо це важливим? Люди в похилому віці хочуть залишатися активними. Наша команда організовує заходи, гуртки і активності для постояльців, які допомагають жити повноцінним соціальним життям в ізольованому середовищі.
  • Контроль за станом здоров’я. Ми не дарма збираємо дані про здоров’я постояльців. Ця інформація допомагає фахівцям складати план перевірок, при необхідності звертатися до лікарів. Крім моніторингу, є підтримуюча терапія, надання невідкладної допомоги, реабілітація.
  • Збалансоване харчування. Колись бабусі дбали про те, щоб онуки були нагодовані, а дідусі балували незвичайними стравами. Зараз вже ми беремо на себе відповідальність за збалансований раціон. У день планується 4-5 прийомів їжі з урахуванням індивідуальних особливостей.
  • Передбачено обладнання для малорухомих. У приватному будинку для літніх людей є спеціальні пристрої для малорухомих постояльців. Наприклад, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики, поручні.

Рідні постояльців, напевно, краще за всіх можуть оцінити якість обслуговування, тому на офіційному сайті розміщені відгуки про приватний будинок для літніх людей.

Скільки коштує будинок пристарілих в Одесі

У пансіонаті є кілька пакетів послуг, від якого залежить вартість проживання.

Стандартний варіант передбачає:

  • проживання;
  • 4-5 прийомів їжі по меню;
  • послуги медсестри, доглядальниці (для допомоги в щоденних процедурах);
  • планування дозвілля.

За рахунок додаткових особливостей і послуг ціна зростає. У них входить категорія номеру (на скільки людей розрахований), загальний стан постояльця і ​​додаткові послуги, які обговорються в індивідуальному порядку.

Получите консультацию прямо сейчас

У приватному будинку престарілих «Турбота» інваліди та літні люди спокійно живуть в комфортних умовах. У межах закладу в Києві старенькі повністю звільнені від усіх щоденних клопотів. Будинок для літніх людей має світлі кімнати, сучасні ліжка та територію для прогулянок на вулиці. А послужливий персонал не обділяє увагою жодного постояльця.

29.09.2020 Віра Фролова

«Турбота» — ідеальний будинок для пенсіонерів, де літні люди можуть спілкуватися один з одним і з користю проводити час за цікавими заняттями. Ціни прийнятні та залежать від умов проживання. У кімнатах є зручні ліжка та всі необхідні меблі. Персонал закладу стежить за дотриманням чіткого режиму дня, нагадує постояльцям про необхідність приймати ліки та виконувати приписи лікарів.

11.09.2020 Роман Копач

Потрапляючи в пансіонат для престарілих «Турбота», будь-який пенсіонер відчуває піклування та комфорт. Номери чисті та затишні. У них є все, що може знадобитися літній людині або інваліду для зручного відпочинку. Будинок престарілих розташований у тихій місцевості. Всі працівники установи дуже тактовні, надають літнім людям всю необхідну допомогу і постійно стежать за їхнім самопочуттям.

2.09.2020 Олена Ротар

Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч. Тому я звернулася в будинок “Турбота”. Тут моя мама почуває себе не кинутою, а отримує увагу і догляд в достатній кількості. Ще раз дякую!

25.08.2020 Ірина Шиліна
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!