Що являє собою наш будинок престарілих в Одесі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

У житті складаються різні обставини, тому перед сім’ями стає питання про оформлення близьких в будинок для людей похилого віку. На жаль, рівень державних установ настільки низький, що дітей, які звертаються в будинки для людей похилого віку, вважають невдячними і не люблять.

Будинок пристарілих «Турбота» в Одесі – це новий рівень обслуговування постояльців, уважне ставлення до пенсіонерів і регулярні перевірки стану здоров’я жильців.

Чому варто вибрати приватний будинок пристарілих

Ми чітко уявляємо сумну картину тьмяних стін, темних і тісних коридорів та байдужого ставлення до близьких людей в державних будинках пристарілих.

Приватний будинок для людей похилого віку «Турбота» в Одеській області – це гарантія якісного догляду, допомоги в побутових справах і підтримки здорового способу життя.

Переваги приватного пансіонату «Турбота»

  • Комплексний догляд за постояльцями. При оформленні пенсіонерів ми збираємо необхідну інформацію про стан здоров’я, індивідуальні особливості організму. З якою метою? Таким чином персонал складає програму по догляду і підтримки фізичного і ментального здоров’я.
  • Цікаве дозвілля. Чому ми вважаємо це важливим? Люди в похилому віці хочуть залишатися активними. Наша команда організовує заходи, гуртки і активності для постояльців, які допомагають жити повноцінним соціальним життям в ізольованому середовищі.
  • Контроль за станом здоров’я. Ми не дарма збираємо дані про здоров’я постояльців. Ця інформація допомагає фахівцям складати план перевірок, при необхідності звертатися до лікарів. Крім моніторингу, є підтримуюча терапія, надання невідкладної допомоги, реабілітація.
  • Збалансоване харчування. Колись бабусі дбали про те, щоб онуки були нагодовані, а дідусі балували незвичайними стравами. Зараз вже ми беремо на себе відповідальність за збалансований раціон. У день планується 4-5 прийомів їжі з урахуванням індивідуальних особливостей.
  • Передбачено обладнання для малорухомих. У приватному будинку для літніх людей є спеціальні пристрої для малорухомих постояльців. Наприклад, ліжка з регулюванням головної секції, крісла-каталки, приліжкові столики, поручні.

Рідні постояльців, напевно, краще за всіх можуть оцінити якість обслуговування, тому на офіційному сайті розміщені відгуки про приватний будинок для літніх людей.

Скільки коштує будинок пристарілих в Одесі

У пансіонаті є кілька пакетів послуг, від якого залежить вартість проживання.

Стандартний варіант передбачає:

  • проживання;
  • 4-5 прийомів їжі по меню;
  • послуги медсестри, доглядальниці (для допомоги в щоденних процедурах);
  • планування дозвілля.

За рахунок додаткових особливостей і послуг ціна зростає. У них входить категорія номеру (на скільки людей розрахований), загальний стан постояльця і ​​додаткові послуги, які обговорються в індивідуальному порядку.

Получите консультацию прямо сейчас

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!