Що являє собою наш будинок престарілих у Запоріжжі?

Цілодобовий догляд

Медичні послуги

Збалансоване харчування

Кваліфікований персонал

Різноманітне дозвілля

Умови для малорухомих

«Турбота» – приватний будинок для людей похилого віку в Запоріжжі

«Турбота» – сучасний приватний будинок пристарілих в Запоріжжі європейського рівня, куди приймають літніх людей, як на постійне проживання, так і на короткий час. Досвідчений персонал забезпечує постояльцям якісний медичний догляд, збалансоване харчування, різноманітне дозвілля. Вартість проживання в будинку для літніх людей доступна всім. Вона залежить від комфортності кімнати, особливостей лікування та медичного обслуговування, рекомендацій дієтолога.

Будинки для людей похилого віку: Запорізька область

Ще зовсім недавно людину, яка вирішила помістити літнього родича в спеціальний будинок для самотніх людей похилого віку, засуджували. Вважалося неетичним перекладати турботу про людей похилого віку на чужі плечі та прирікати їх на некомфортне життя в цих установах. Сьогодні ситуація в корені змінилася: будинки пристарілих в Запорізькій області затребувані, особливо приватні, які є гідною альтернативою домашнього проживання.

Якщо характер вашої роботи і спосіб життя не дозволяють приділяти літнім родичам достатньо уваги, і вас цікавлять будинки пристарілих в Запоріжжі, приїжджайте в «Турбота».

Будинок пристарілих для одиноких людей «Турбота»: переваги

Наш пансіонат для людей похилого віку не має нічого спільного з тими «страшилками», які ще іноді циркулюють серед людей про подібні заклади. Довіривши нам турботу про близьку людину, ви можете бути впевнені, що вона:

  • проживатиме в затишній кімнаті, яка пристосована під потреби літніх людей;
  • отримає якісне харчування з урахуванням рекомендацій дієтолога та особистих вподобань;
  • буде цілодобово знаходитися під медичним наглядом кваліфікованих лікарів і медсестер;
  • отримає кваліфіковану психологічну підтримку і максимум уваги з боку персоналу;
  • зможе урізноманітнити своє дозвілля, спілкуючись з однолітками, беручи участь в організованих заходах, займаючись улюбленим хобі в колі однодумців.

Ми приймаємо людей різних категорій: бадьорих і самостійних, а також малорухомих і лежачих, забезпечуючи їм необхідні умови, лікування та догляд.

Якщо вас зацікавив наш будинок пристарілих (Запоріжжя), адресу можна уточнити на сайті tyrbota.org.ua.

Наш будинок пристарілих (Запоріжжя): ціни

Стандартний пакет послуг, на які можуть розраховувати наші постояльці, включає:

  • проживання;
  • 4- або 5-разове харчування;
  • послуги доглядальниці, включаючи гігієнічні процедури, допомога в прийомі їжі і на прогулянках;
  • різноманітне дозвілля, яке дозволяє зберегти когнітивну функцію на належному рівні.

Вартість проживання в будинку для літніх людей може збільшуватися залежно від категорії житла, наявності сусідів в кімнаті проживання, стану здоров’я постояльця, необхідності в додатковому лікуванні або послугах.

Помістивши літню людину в наш будинок пристарілих для одиноких людей, ви можете бути впевнені, що його оточать увагою і турботою справжні професіонали, чуйні, небайдужі люди. Саме це і продовжує життя!

Отримайте консультацію прямо зараз

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина

Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом. Три года назад в нашей семье была тяжелая утрата – умер отец. Наша мама не смогла легко перенести его смерть и уже через 2 месяца у нее произошел инсульт. Врачи сказали, что ей нужен постоянный уход, но у меня нет возможности быть постоянно рядом

25.09.2017 Ирина Шилина
Відгуки наших клієнтів
У вас остались вопросы? У нас есть ответы!