Будинок пристарілих в Запоріжжі

Словосполучення «будинок престарілих» для багатьох має негативне забарвлення і розповіді про таких будинках часто стають страшилками для літніх людей. Однак наш будинок престарілих в Запоріжжі відрізняється від того образу, який нав’язаний нам некрасивими телевізійними сюжетами і жовтою пресою.

Навіщо створювався наш будинок престарілих в Запоріжжі?

Наш будинок престарілих (Запоріжжя) створювався спеціально для літніх людей, тому планування приміщень дуже зручна. Ми надаємо медичні послуги і здійснюємо догляд за людьми похилого віку в будинку для людей похилого віку, стежимо за здоров’ям, харчуванням і соціалізацією наших постояльців. Ми дбаємо про те, щоб проживання у нас було цікавим, тому організовуємо не тільки регулярні прогулянки на свіжому повітрі, але і різні екскурсії, відвідування концертів і виступи різних артистів в наших приміщеннях.

Переваги нашого будинку престарілих в Запоріжжі

Всі наші приміщення обладнані для пересування людей похилого віку, скрізь є зручні опори і поручні. Також, з урахуванням віку наших постояльців, розробляється меню для щоденного багаторазового харчування, яке повинно бути не тільки повноцінним і збалансованим, але і зручним для вживання.

Пансионат для пожилых в Запорожье

Наші працівники мають високу кваліфікацію в області паліативної медицини, тому ми можемо забезпечити кваліфікований догляд як тим літнім людям, які ще поки самостійні і рухливі, так і тим, чиє здоров’я і рухливість були втрачені внаслідок хвороб.

Ми регулярно проводимо медичні огляди всіх, хто у нас проживає, як тих, хто потребує медичної допомоги, так і тих, хто може сміливо хвалитися здоров’ям як у космонавта. Це дозволяє нам вчасно відслідковувати і запобігати розвитку різних захворювань і ускладнень у літніх людей.

Наші кімнати обставлені по-домашньому, вони теплі і затишні, і ніяк не схожі на ті казенні кімнатки з облупленою фарбою на стінах, який так часто показують в телевізійних сюжетах. Для тих, хто не може ходити, ми надаємо сучасні медичні ліжка і спеціальні матраци, які допомагають уникнути появи пролежнів.

У нас люди похилого віку ніколи не залишаються наодинці, у них є можливість спілкуватися як один з одним, так і з нашими працівниками. Крім того, ми надаємо психологічну підтримку для тих, кому вона необхідна.

Для того щоб наші постояльці не нудьгували, у нас у вільному доступі знаходяться книги та настільні ігри, а також проводяться різні заняття для підтримки здоров’я.

Отримайте консультацію прямо зараз

Кому підійде наш будинок престарілих?

Якщо у вас є літні родичі, які потребують регулярного догляду, або навіть просто в регулярному догляді і спілкуванні, але немає на це часу і можливості, ви можете довірити турботу про них нам. Наш будинок престарілих в Запоріжжі відкритий для відвідувань, тому ви можете приїхати і самостійно оцінити, в яких умовах проживають у нас літні люди. Ми можемо прийняти постояльців як на тривалий, так і на короткий термін і ви зможете відвідувати їх так часто, як вам буде зручно.

Також у нас є філії наших будинків для престарілих в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та Львові.