Відділення будинку для літніх «Турбота»

Відділення №1 м. Київ Святошинський район

Відділення №2 Київська обл. Києво-Святошинський район

Відділення будинку для літніх у Львові 

У сучасному ритмі життя ми не завжди маємо можливість приділити час близьким людям, старим батькам. Але саме в цьому віці їм потрібний більш уважний і серйозний догляд. Якщо ми самі не можемо забезпечити догляд за своїми літніми родичами, то в цьому випадку завжди готові прийти на допомогу кваліфіковані професіонали своєї справи. Будинок для літніх – це в першу чергу цілодобове спостереження, надання необхідної медичної допомоги та соціальної підтримки, це створення приємної та комфортної атмосфери, спілкування з однолітками й корисне дозвілля. Підтримка стабільного стану здоров’я. Індивідуальні заняття та обладнання для малорухомих людей. Спеціально підібране збалансоване харчування та індивідуальний раціон, в залежності від рекомендацій лікаря. В проживання враховано всі необхідні види соціально-побутових послуг, таких як: прибирання в кімнатах, прання і зміна білизни, допомога в гігієнічних процедурах і прийманні їжі, якщо це необхідно. Ніхто не залишиться без уваги та підтримки. Персонал спеціально навчений для кваліфікованої підтримки саме людей похилого віку, забезпечуючи не тільки професійну медичну допомогу, а й створюючи домашню затишну атмосферу для кожного.Умови проживання в приватному будинку для літніх.

Умови проживання в приватному будинку для літніх

До послуг надаються різні варіанти комфортного проживання людей похилого віку в пансіонаті для людей похилого віку. Розраховані на будь-який фінансовий стан і побажання. Від стандартного догляду, до індивідуального, з прикріпленням персональної медсестри та поліпшеними умовами проживання. Прилегла до будинку територія обладнана спеціально для прогулянок на свіжому повітрі та оптимальна для догляду за літніми. Персонал уважно і професійно займає їх різними рухливими іграми на свіжому повітрі, забезпечуючи необхідну безпеку і нагляд. Також існують спеціальні тренажери, на яких за рекомендацією лікаря можна займатися і підтримувати необхідний рівень фізичної активності. 

Дозвілля в будинку для літніх людей

Щодня приділяється час для різноманітного і корисного дозвілля. Проводяться конкурси, вікторини, змагання і творчі вечори. Настільні ігри та ігри на свіжому повітрі для підтримки гарного настрою і позитивної атмосфери в будинку для літніх людей. Перегляд кінофільмів, розважальні заходи. Види дозвілля Ви можете побачити на фото у нашій галереї. Ми прагнемо кожній особистості в нашому будинку для літніх забезпечити догляд і належну увагу. Персонал відноситься до всіх з трепетом і повагою, яку так сильно потребують люди похилого віку. А спілкування один з одним діє просто неймовірно позитивно на всіх без винятку. 

Реабілітація в пансіонаті для людей похилого віку

Також ми надаємо послуги з реабілітації після інсульту і перелому шийки стегна. Надається вся потрібна медична підтримка і психологічна допомога. Реабілітація розробляється індивідуально для кожного: масажі, фізичні навантаження, ЛФК, терапія лікарськими засобами та багато іншого. Все для того, щоб Ваші близькі люди швидше повернулися до нормального і здорового ритму життя.

Всі наші пацієнти оточені пильним і уважним доглядом. Довіряючи нам їх здоров’я і настрій, Ви за короткий термін зможете побачити позитивні зміни як в стані здоров’я, так і в загальному стані вашої близької людини. Життя стає приємніше і цікавіше, знову дарує задоволення і радість. Не відкладайте турботу про тих людей, які для Вас варті! Ми чекаємо Вас в нашому затишному будинку для літніх людей і готові подарувати свою любов і увагу кожному!