Цілодобовий догляд за людьми похилого віку в будинку для літніх людей

цілодобовий нагляд за похилимо людьми

Догляд за літніми людьми – відповідальне і серйозне справа. На жаль, не у всіх вистачає часу і навичок для того, щоб приділити літніх родичів належну увагу. Багато і зовсім живуть в іншому місті або країні, маючи можливість відвідувати близьких лише кілька разів на рік.

В такому випадку вірним рішенням для сім’ї стане оформлення в пансіонат для людей похилого віку, в якому забезпечується цілодобовий догляд. Приватні заклади для літніх людей в Києві та інших містах України надають комфортні умови проживання, а кваліфіковані лікарі забезпечують необхідну медичну допомогу.

Як здійснюється цілодобовий догляд

Довіряючи нам свою рідну людину, ви можете бути повністю впевнені в тому, що він буде цілодобово знаходитися під наглядом в будь-який час дня і ночі, і його забезпечать усім необхідним. Проживають проходять щоденні огляди для своєчасних виявлений змін їх стану здоров’я, регулярно відвідують оздоровчі процедури.

Штат співробітників включає кваліфікованих фахівців і обслуговуючого персоналу, які мають великий досвід роботи саме з літніми людьми: лікарі і медсестри, покоївки і доглядальниці. Кожному гостю гарантовано уважне ставлення і своєчасна допомога в будь-яких питаннях. Для людей, які потребують особливої ​​уваги в плані харчування, працюють дієтологи, складові повноцінний і безпечний раціон.

Кращий цілодобовий догляд в пансіонаті «Турбота»

Прийняти рішення про будинок для людей похилого віку часто складно, але для багатьох цей вибір має набагато більше переваг, ніж перебування на самоті. Вони будуть не тільки знаходитися під наглядом фахівців, а й зможуть знайти собі друзів і цікаво проводити час за різними заняттями. Кожному проживає надається:

Цілодобовий догляд, що включає гігієнічні та косметичні процедури: стрижку нігтів і волосся, гоління, купання.
Щоденні прогулянки на території закладу.
Провітрювання і прибирання приміщень.
Повноцінне харчування 3-4 рази на день, що складається зі страв домашньої кухні або дієтичного меню.

У пансіонаті створені необхідні умови для проживання і обслуговування лежачих хворих, а також людей з різними захворюваннями. Вони отримують належний догляд, а персонал докладає всіх зусиль, щоб вони відчували себе якомога комфортніше і ні від кого не залежали.