Про будинок для людей похилого віку “Турбота”

Постояльцы нашего дома интерната для престарелых "Турбота"В багатьох сім’ях є літні родичі, які з часом потребують все більше уваги, а іноді й спеціалізованого догляду. З цією задачею впоратись не так вже й просто: реальність така, що для того, щоб мати можливість забезпечити повноцінний догляд для літнього члена сім’ї, комусь з молодого покоління потрібно покинути роботу та весь час перебувати вдома. Але такій вихід із ситуації далеко не ідеальний: по – перше, це напряму зображується на прибутку сім’ї, по – друге не всі можуть надати кваліфіковану медичну допомогу.

Для когось хорошим варіантом стає наймана доглядальниця, але цей варіант також має деякі мінуси: тяжко жити в однокімнатній квартирі, якщо ви молода сім’я й у вас на руках, наприклад, лежача бабуся. Нехай навіть догляд за нею робить доглядальниця, але якість життя все одно залишається низькою для усіх членів сім’ї.

Виходом може стати будинок для пенсіонерів, в якому вашим родичам будуть забезпечені комфортні умови для проживання.

Які бувають будинки-інтернати для літніх людей

В наш час будинок-інтернат для літніх людей може бути як державним, так і приватним. І якщо державні будинки для похилих схожі один на одного і є не самими приємними місцями для проживання, то приватні пансіонати бувають різними, в тому числі по якості послуг та умов проживання для літніх людей.

Бувають зовсім маленькі пансіонати для літніх людей сімейного типу, в якому маленька кількість мешканців, персонал відноситься до всіх з душею та по родинному. Загалом, в таких пансіонатах не передбачено надання медичних послуг, і для проживання вони приймають тільки тих літніх людей, що зберегли рухливість та ясний розум, здатні самостійно переміщатись та обслуговувати себе. В таких будинках вашому похилому родичу буде наданий постійний нагляд, достатня кількість спілкування, його будуть регулярно годувати й ви зможете його відвідувати в зручний час.

У випадку, якщо ваш член сім’ї втратить можливість пересуватись, або його вразила стареча деменція і Альцгеймер, вам скоріш за все підійде наш будинок для літніх в Києві. Такі пансіони відрізняються великими розмірами, а також тим, що в них завжди виявляється не тільки повноцінний догляд, а й медична допомога при необхідності.

В такий дім для похилих приймуть як тих, хто активний та рухливий, так і тих хто прикутий до ліжка. У випадку якщо ваш літній родич не може сам себе обслуговувати, всі гігієнічні процедури, годування та організацію прогулянок будуть проводити кваліфіковані робітники. В таких будинках, як правило, приділяють більше уваги здоров’ю мешканців та проводять медичні огляди. Ви можете бути спокійні, тут вашому члену сім’ї будуть приділяти належну увагу і його безпеці нічого не буде загрожувати.

Як вибрати будинок для похилих інвалідів та лежачих літніх людей.

Фото одного из наших домов интернатов для престарелых и инвалидовЯкщо Ви вирішили, що будинок для похилих – відповідний варіант у вашій ситуації, то вам потрібно звернути увагу на деякі параметри. В першу чергу персонал повинен бути кваліфікованим, щоб догляд за літніми людьми на високому рівні. Якщо будинок для похилих надає медичні послуги, то потрібно впевнитись в тому, що працівники мають медичну освіту. Для догляду за такими людьми є ціла галузь медицини: паліативна. Якщо в цьому пансіонаті є людина з такою спеціалізацією, то можете сміливо довіряти їм опіку над своїми близькими.

Якщо вам потрібно підібрати будинок для похилих лежачих хворих, то зверніть увагу, як в таких закладах належить процес боротьби з пролежнями. В ідеальному варіанті такий заклад повинен бути оснащеним спеціальними ліжками та протипролежневими матрацами.

Також, не менш важливо як організовано харчування мешканців, чи є можливість регулярних прогулянок на свіжому повітрі та як організовується дозвілля для жителів.

Наш будинок-інтернат для похилих “Турбота ” піклується про те, щоб життя мешканців, було повноцінним, яскравим та насиченим, та пропонують жителям для розваги настільні ігри, бібліотеки, різні заняття які допомагають підтримувати здоров’я. Крім того часто в будинку для похилих влаштовують виступи різних артистів.

Для тих мешканців, які можуть самостійно пересуватись, іноді влаштовують екскурсії, відвідування театру та кінотеатру. Така увага до соціалізації важлива, тому що без спілкування та активності людину швидко захоплює сум та апатія, що призводить до різних проблем зі здоров’ям.

Якщо Ви сумніваєтесь в тому який обрати будинок для похилих, відгуки в Інтернеті допоможуть вам скласти власну думку на рахунок кожного з них. Попіклуйтесь про своїх літніх родичів і підійдіть до вибору докладно і це окупиться.