Про будинок для людей похилого віку “Турбота”

Постояльцы нашего дома интерната для престарелых "Турбота"

Будинок престарілих «Турбота» – це поєднання професійного догляду з домашнім теплом і затишком. У нашому суспільстві до будинків престарілих ставляться з упередженням, людей похилого віку, які туди потрапляють, вважають нещасними та знедоленими, а дітей, які оформляють в такий заклад своїх рідних – невдячними та безсердечними. У багатьох державних будинках престарілих побутові умови далекі від комфортних, персоналу не вистачає, щоб забезпечити всім гідний догляд, харчування бідне, про культурне дозвілля навіть не йдеться. Зовсім інша справа – приватний будинок престарілих, такий як «Турбота». Це пансіонат особливого профілю, призначений для людей похилого віку.

Особливості приватного будинку престарілих «Турбота»

Мережа комерційних пансіонатів для літніх людей «Турбота» діє більше 8 років і охоплює різні міста України. Кожна будівля будинку престарілих виглядає привабливо зсередини та зовні, розташована в тихому, спокійному місці, в оточенні зелені. У кожному номері встановлені зручні меблі, є окремий санвузол. На ділянці достатньо місця для прогулянок, відпочинку на свіжому повітрі. Постояльців пансіонату можуть відвідувати родичі, друзі, але для сторонніх доступ на територію закритий. Так що опівнічні пісні компанії, що загуляла, або вибухи петард під вікнами, псування майна вандалами та інші неприємні ситуації виключені.

Ми пропонуємо:

  • проживання в комфортабельних номерах різного класу, розрахованих на різну кількість постояльців, від 1-2 до 5-6. Передбачені щоденні прибирання, регулярна зміна постільної білизни;
  • смачне та здорове харчування 4 або 5 разів на день, меню розробляється дієтологами;
  • догляд, який відповідає потребам, рівню активності та стану здоров’я постояльця. Люди, які зберегли здатність до самообслуговування, можуть отримувати догляд на вимогу, а до лежачих хворих прикріплюють персональну медсестру-доглядальницю, яка здійснює догляд цілодобово;
  • широкий спектр медичних послуг, включаючи регулярний моніторинг стану здоров’я, необхідні консультації фахівців, підтримуюче лікування, надання екстреної медичної допомоги, реабілітацію після інсульту та перелому шийки стегна;
  • організацію дозвілля – прогулянки, в тому числі для осіб з обмеженою рухливістю, настільні ігри, Перегляд фільмів і телепередач, посильні заняття фізкультурою, творчістю, програми від волонтерів.

Чому варто оформити літніх близьких в пансіонат «Турбота»?

Фото одного из наших домов интернатов для престарелых и инвалидов

Наші постояльці живуть в комфортабельних умовах і позбавлені всіх побутових турбот – прибирання та прання, походів по магазинах, приготування їжі. Ви можете спокійно працювати, знаючи, що ваші близькі знаходяться під цілодобовим наглядом кваліфікованих фахівців. У разі необхідності їм не тільки допоможуть одягнутися, причесатися, здійснити гігієнічні процедури, вийти на прогулянку, але й без зволікань нададуть медичну допомогу. А ще у людей похилого віку з’являється можливість не сидіти в чотирьох стінах на самоті або удвох, а знайти нових знайомих і навіть друзів, спілкуватися з ними, цікаво проводити вільний час.

Ми пропонуємо різні пакети послуг, вартість проживання з повним пансіоном і медичним обслуговуванням залежить від категорії номера, особливостей догляду, харчування. Пансіонат «Турбота» організовує проживання літніх людей на постійній, довгостроковій основі або подобово. Якщо ви хочете дізнатися про нас більше, телефонуйте, задавайте питання, записуйтесь на безкоштовну екскурсію, щоб все побачити на власні очі.