Відгуки про пансіонат для людей похилого віку “Турбота”

«Пройшов десь місяць з моменту коли відправили батька в цей будинок для людей похилого віку. Перед в’їздом нам запропонували екскурсію по самому будинку для людей похилого віку, що дуже порадувало. Подивилися на комфортні кімнати, і зупинилися на варіанті проживання – чотири людини в кімнаті. Пишу для тих, хто ще сумнівається в правильності свого вибору. Дуже сподобався персонал, всі були дуже привітні. Батько каже що працюють люди кваліфіковані. Також хвалив кухню, готують смачно і так сказати «по домашньому». За це окреме спасибі. Поки задоволені своїм вибором будинку для людей похилого віку, але все ще придивляємося. »

Геннадій. 02.04.2018


«В першу чергу будинок для людей похилого віку порадував великою територією, пообіцяли що вона цілодобово світла (в нічний час все освітлюється), і не збрехали. Бабуся задоволена оглядами медичного персоналу, знайшла собі милосердну медсестру «по душі». Заїжджали кілька разів, бабуся приємно пахне, чистенька і добре одягнена. На харчування не скаржиться, хоча сама страждає на цукровий діабет, з цього сидить регулярно на дієтах. До старих ставляться нормально, нам більшого й не потрібно. Дякую за увагу і турботу. »

Павло Семенович. 12.03.2018


«Дуже довго і ретельно підбирали пансіонат для матері. Вона відмовлялася від переїзду в більшість пансіонатів, та й до всього жінка старого гарту і поглядів, ставилася скептично. Об’їздили безліч будинків для людей похилого віку, зупинили свій погляд на цьому. Були на екскурсії та вмовили матір залишитися. Коли повернулися через тиждень вельми здивувалися, бо мама всім задоволена. В результаті – вже два місяці живе у вашому будинку для людей похилого віку. Нічого поганого сказати не можу за будинок для людей похилого віку. На годування мати не скаржиться, каже все влаштовує, навіть трохи поправилася. Виглядає відпочилою. Кімнати з гарним ремонтом, єдине що трохи насторожує – одна шафа на трьох, це не дуже зручно. Персонал прислухався до всіх моїх рекомендацій і прохань. Мама розповідає що багато зараз читає, також постояльцям будинку для людей похилого віку регулярно показують наукові програми та документальні фільми, що їй дуже подобається. »

Ірина Кириченко. 23.01.2018


«Оформила в будинок для людей похилого віку нашу літню сусідку. Жінці 85 років, її діти працюють і живуть в Канаді вже багато років. Попросили доглядати за матір’ю, але для цього немає часу. Тому попросили дозвіл у її рідних і ті погодилися. Влаштували за рекомендацією нашої знайомої, в першу чергу сподобалися ціни та розташування пансіонату. Жінка живе там вже понад чотири місяці. Скарг не чули. Каже знайшла багато нових друзів, активно почала грати в доміно. За її словами персонал справляється зі своїми обов’язками добре, не ображають і гарно годують. Мовляв смачно як вдома. Єдиним недоліком є тільки те, що далеко розташований туалет, кімната у нас кутова. Але персонал допомагає туди дістатися якщо просять. Коли втомлюються ноги, у них є крісла – коляски. По всій території будинку для людей похилого віку є пандуси для них, і бильця. Жінка стала помітно щасливішою, радіє спілкуванню та увазі. Дякую пансіонату Турбота за це.»

Олена Новікова. 10.11.2017


«У наш дім прийшла біда. Наш дідусь потрапив в ДТП, після якого дивом залишився жити, але став людиною з обмеженими фізичними можливостями. Доглядати за ним дуже важко, та й немає ніякого досвіду, стикалися з купою проблем. У лікарні тільки по кабінетах ганяють. У підсумку вирішили перевести діда в пансіонат. Цей пансіонат нам сподобався, поїхали на екскурсію, дізналися все про обладнання та догляд за інвалідами. Устаткування сучасне, туалети обладнані належним чином, персонал також добре навчений. Запропонували відразу ж масажі та матрац для профілактики пролежнів, що дуже порадувало. Персонал пансіонату відноситься з розумінням до дідуся, також запропонували психологічну допомогу. Відвідуємо діда кожні вихідні, задоволені його зовнішнім виглядом. Дуже дякуємо персоналу за розуміння, за професіоналізм і доброту щодо нашого дідуся. Буду радити знайомим. »

Сергій Савчук. 01.09.2017


«Живемо давно в місті, мати залишилася одна в селі. Прийняли рішення відправити в будинок для людей похилого віку. Після довгих пошуків гідного закладу зупинилися на цьому будинку для людей похилого віку, і досі жодного разу не пошкодували. Мама нашому приїзду радіє як дитина, дарує свої в’язані подарунки, і за бесідою розповідає як задоволена. Каже що нарешті може спілкується з людьми, хвалить умови проживання. Кімнати дуже світлі та теплі, що дійсно важливо. На жаль, на території роблять невеликий ремонт, але запевняють що ті що проживають не страждають, тому що в цей час вони на прогулянках. Персонал дуже милий, відповідає на всі питання, та й мама задоволена їх роботою. Годують чотири рази на день, їжа смачна. В ігровій кімнаті великий телевізор. Раджу всім хто потребує допомоги, ми задоволені зробленим вибором. »

Руслан Марченко. 16.04.2017


«Пансіонат просто шикарний. Територія велика і красива. Корпуси не схожі на лікарняні як зовні так і всередині. Палати чисті, а мед кабінети скоріше схожі на кімнати відпочинку. Привітний персонал. »

Іван. 30.01.2017


“Добрий день. У будинок для людей похилого віку ми привезли батька. Перед тим, ми потрапили у жахливу ситуацію з безсоромною та недолугою доглядальницею, через це, дуже боялися обпектися знову. Дуже раді, що не помилилися. Персонал стежить за батьком належним чином, дійсно видно що він висипається, чистенький і охайний. Папа навіть трохи поправився, а знаючи його вередливість у їжі, можна сказати що годують нормально. Після переїзду батько став поводитися жвавіше, посміхається. Дуже хвалить роботу медсестер, що цілодобово допомагають і завідувача. Нас завжди зустрічають привітно, дозволяють почекати на території якщо тато спить. Персонал дуже спокійний і привітний. Працюють як молоді, так і старші співробітники. Головне що татові подобається, за це спасибі. »

Анастасія Тимошенко. 02.09.2016


«Дуже дякую за реабілітацію наших рідних! Моя бабуся після інсульту була дуже похмура, не могла ходити практично. Персонал відразу після поселення приступив до огляду, пояснили нам програму реабілітації. Кімнату порадили загальну, що б бабуся активно спілкувалася з іншими людьми, що живуть в будинку для людей похилого віку. Тепер можна сказати бігає, виглядає набагато краще. Спасибі чуйним співробітникам! Дуже добре що є таке місце, куди можна звернутися по допомогу і розуміння. »

Назар. 27.04.2016


“Доброго дня. Приєднуюся до коментарів інших людей, і хочу додати від себе. Мій тато все життя тяжко працював. Після виходу на пенсію якийсь час жив добре, до смерті мами. Після цієї події, його немов підмінили. Він практично не виходив з дому, ні з ким не спілкувався, відмовлявся від будь-яких сімейний свят. Ми взяли на себе рішення про переведення тата в будинок для людей похилого віку, в першу чергу для того, щоб повернути його до життя. Зараз він вже три місяці живе в будинку для людей похилого віку. Ми його регулярно відвідуємо і тільки й ловимо його щасливі погляди та посмішки. Папа знайшов нових друзів, чому дуже радий. Каже що знову відчув себе живим, у свої 84 роки. Висловлюємо і подяку кухарям за смачну їжу, і медикам за регулярні огляди та турботу за мого тата. Від себе можу додати тільки те, що пансіонат дійсно гарний, і знаходитися там приємно. Територія дуже велика, світла і свіжа. Навколо пахне соснами. Все подобається як нам з чоловіком, так і татові, що найголовніше. »

Катя Сорока. 25.02.2016


Хочу висловити свою щиру вдячність даному пансіонату. На превеликий жаль, мій батько вже в 59-ть років став пацієнтом цього відмінного пансіонату. Причина досить проста він багато працював, щоб «підняти» нас на ноги та кілька років тому отримав серйозну травму голови на роботі, яка істотно змінила його життя. На жаль, він почав не тільки забувати хто ми для нього, а також не міг робити елементарні речі – їсти, ходити в туалет, тощо. Ми довгий час намагалися за ним доглядати, але йому постійно необхідно робити уколи та уважно стежити за його діями, а у мене двоє маленьких дітей, за якими теж треба доглядати. Було кілька критичних ситуацій, коли батько мало не помер. Тому порадившись з чоловіком, ми змушені були піти на такий крок.

Я рада і вдячна даному пансіонату, який надав моєму татові «турботу». Звичайно ж, на самому початку було сумно і на душі важко, але після декількох раз що ми поміщали батька в пансіонаті – я змогла зрозуміти, що йому там набагато легше і краще. Такий догляд і умови для проживання ми не в змозі йому надати. Він вчасно приймає потрібні ліки, став виглядати краще і я не боюся, що з ним станеться щось погане. Спасибі вам величезне за сердечну турботу про нього!

Катерина Романкова. 12.06.2015


Наша бабуся, незважаючи, на свої 75-ть років, дуже діяльний і активний чоловічок, який любить спілкуватися і постійно чимось зайнята. На жаль, здоров’я у неї не найкраще, до того ж вона живе в іншому кінці міста. Наперекір тому, що ми подарували мобільний телефон і навчили їм користуватися, вона не завжди нам дзвонить, коли їй щось потрібно або просто їй погано. На жаль, у неї один раз був напад і тільки завдяки сусідці її вдалося врятувати. Взяти до себе ми її не можемо, переїхати до неї – теж. Тому ми вирішили звернутися в цей пансіонат, щоб вона там спробувала пожити деякий час. Якщо їй не сподобається, то вона повернеться до себе додому назад.

Тут ми її регулярно відвідуємо – за півроку проживання вона повністю освоїлася. Тут у неї з’явилися подружки, за нею регулярно доглядають, годують, дають вчасно необхідні ліки, тощо. Вона стала виглядати набагато краще і здоровіше. Хочу сказати красно дякую керівництву і персоналу пансіонату «Турбота», які відмінно справляються зі своєю роботою. Успіхів і фінансового процвітання ВАМ !!

Валентин Козаков 30.03.2015


У мами було вже два інсульти. Як сказали лікарі – третього вона просто-таки не переживе. Зовсім недавно почали помічати, що їй стало дуже погано, порадившись з медиками, вирішили віддати її в ваш пансіонат. На жаль, я і чоловік працюємо допізна, до того ж у нас двоє дітей – дочка ходить в школу, а син в садок. На жаль, ми не можемо надати належний догляд матері, а так не хочеться, щоб вона вмирала …

Визначивши її в цей пансіонат, ми швидко переконалися в тому, що тут працюють професіонали, які постійно спостерігають за її поточним станом, вимірюють тиск, годують, дають необхідні ліки. Дуже раді та щиро вдячні всьому персоналу за роботу й опіку над моєю матір’ю. Дуже дякую всім!

Ігор Безкровний 31.01.2015


Три роки тому в нашій сім’ї була важка втрата – помер батько. Наша мама не змогла легко перенести його смерть і вже через 2 місяці у неї стався інсульт. Лікарі сказали, що їй потрібен постійний догляд, але у мене немає можливості бути постійно поруч з нею, оскільки виховую сам сина і багато працюю.

Було багато сумнівів, але не хотілося бачити, як згасає кохана людина. Саме тому вирішив дізнатися про приватні будинки для людей похилого віку, де є хороший догляд, і проводиться комплексна реабілітація після інсульту. За порадою найкращого друга я звернувся у ваш будинок для людей похилого віку. Ми з нею під’їхали подивитися та дізнатися про умови утримання, поговорили з персоналом і нас все влаштувало. У приміщеннях пансіонату чисто, меблі всюди нові та зручні. Тепер мама живе тут і у неї все добре – її загальний стан покращився, з’явилися подружки, і головне – вона отримує необхідні ліки, харчування і за нею постійно дивляться. Висловлюю вам свою велику вдячність.

Ірина Шиліна 25.09.2014


Моя мати зараз перебуває у пансіонаті понад двох років. У не був тяжкий інсульт – її паралізувало, окрім того у неї діабет. На початках ми запрошували доглядальниця до дому, а пізніше вона перебувала в іншому пансіонаті. Тому ми маємо з чим порівняти. Новий пансіонат дуже гарний – високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід помірні ціни, добрий персонал. Тут Кожний забезпечений своєчаснім, якісним доглядом, за необхідності – надається професійний догляд лікарів та персоналу.

Хочу щиро подякувати керівництву та всьому персоналу цього будинку для літніх за їх висококваліфіковану, бездоганну працю. Бажаю всім Вам – Успіхів та фінансового Процвітання!

Христина 11.02.2014