12 порад для підтримки здоров’я в літньому віці

Золоті 12 правил, які допоможуть людині похилого віку підтримувати гарне самопочуття. Вік накладає відчутний слід на організм кожної людини: людина народжується, росте, 30 років — пік розвитку, після чого починається старіння. Це природні процеси, які ніяк не змінити і все в цьому житті приходить своєю чергою. Заняття спортом і дотримання дієт допоможуть літній людині в цьому віці відчувати себе добре.

У літньому віці зростає ймовірність виникнення таких захворювань як: атеросклероз, гіпертонія, проблеми з серцем, підвищений цукор в крові, проблеми із зайвою вагою, ракові пухлини і багато іншого. Правильно харчування і фізичні вправи сповільнюють старіння.

1) Правильне харчування.

  • Вживати якомога менше жирної їжі і солодощів, випічки і продуктів вмістом дріжджів.
  • Всі страви повинні бути трохи недосолена.
  • Декілька разів на тиждень вживати запечену або відварну рибу.
  • Щодня вживати овочі, фрукти, зелень. Вони зменшать ризик онкологічних захворювань.
  • Щодня вживати трохи сиру і сиру, вони забезпечать організм необхідною кальцієм.
  • Виключити зі свого раціону жирне м’ясо.
  • Здоровій людині необхідно щодня випивати 1,5 – 2 літри чистої води без газу.
  • Відмовтеся від смаженої їжі, всі страви повинні бути приготовані або запеченими, або на пару.

2) Рух — життя.

Для підтримки здоров’я необхідно рухатися якомога більше. Одна година щоденної прогулянки продовжить ваше життя на кілька років. Приділяйте час щоденної зарядки.

3) Скажіть «ні» шкідливих звичок.

Куріння і спиртні напої — пряма дорога до багатьох захворювань. Відмовтеся від шкідливих звичок, і ви ніколи не дізнаєтеся про те, що ж таке інфаркт.

4) Гігієна.

Приймайте теплий душ щодня. Обливання холодною водою зміцнює імунітет і продовжує життя.

5) Сон.

Для того щоб організм набрався сил необхідний повноцінний сон. Провітрюйте спальню перед сном. На ніч пийте трав’яний чай.

6) Менше стресових ситуацій.

Без цього ніяк не обійдеться наше життя, стреси присутні в житті кожного. Не варто переживати з найменшого дрібниці. Щоб впоратися зі стресом займіть себе чимось, наприклад в’язанням або вишиванням.

7) Вік живи — вік учись.

Коли часу дуже багато, діти виросли — це чи не підходящий час, щоб займатися улюбленою справою? Присвятіть вільний час вашого хобі.

8) Підтримання здоров’я.

Кожна людина повинна раз в 12 місяців проходити медогляд. В обов’язковому порядку здавати всі аналізи, проходити огляд у жіночого лікаря або уролога, робити всі необхідні щеплення.

9) Краще випередити захворювання, ніж його лікувати.

Якщо є хронічні захворювання, необхідно пити ліки, які знизять ризик рецидивів.

10) Вчіться бути вдячним

Цінуйте друзів, родичів і кожен прожитий день. Вдячні люди набагато щасливіші за всіх інших. Все тому, що в їх житті набагато більше позитиву. Навіть в літньому віці у таких людей набагато більше енергії і сил для нових починань. Завдяки цьому у вашому житті практично не буде стресів.

11) Зелений чай.

На думку вчених, зелений чай уповільнює процес старіння. Завдяки речовинам, які входять до складу чаю клітини оновлюються в рази швидше, а отже пам’ять краще працює. Люди, які щодня п’ють зелений чай менше схильні до інсульту.

12) Радійте життю кожен день.

Дом престарелых “Забота о родных и близких” позаботиться о ваших самых родных людях.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.