Алергія у літніх. Способи боротьби від фахівців будинку престарілих в Київській області

Аллергия у пожилых. Способы борьбы. 1

Чи варто турбуватися, якщо періодично з’являються набряки на обличчі і навколо очей? І як від них позбутися? У більшості випадків приводу для занепокоєння немає, але бувають і такі причини, які може вирішити тільки похід в поліклініку до відповідному фахівцеві. Методи позбавлення від набряків на обличчі і навколо очей вранці залежать від того, що їх викликало. Це можуть бути як не образливі фактори (неправильне харчування, особливо спадковості), так і симптоматика серйозних недуг. Схильність до набряклості зони навколо очей виникає через густий судинної сітки, «неполадок» з судинами, зниженням рівня вироблення колагену і еластину в шкірі, низький вміст підшкірних жирових клітин.

Поява набряків на обличчі може бути пов’язано з захворювання внутрішніх органів, алергією, тривалим перебуванням на сонці, зниженням імунітету, вагітністю, впливом деяких продуктів харчування, стресу, хронічної втоми. Винуватцем може стати і недосипання або навпаки, надмірно тривалий сон. Що стосується порушень в роботі внутрішніх органів, насамперед прийнято перевіряти, чи все в порядку з роботою нирок. Набряклість обличчя і очей це лише один із симптомів неполадок з нирками, орієнтуватися слід також і на наявність інших, а це зниження добового об’єму сечі, її «ненормальний» колір і запах, поява гіпертонії і дизурії. Як засоби терапевтичних засобів в цьому випадку застосовують спазмолітики, уроантисептики, цитостатики, сечогінні препарати.

Захворювання нирок важко піддаються лікуванню, так що якщо є підозри, слід негайно відправитися до нефролога, тому що чим пізніше розпочато лікування, тим менше шансів домогтися повернення нирок до нормального їх функціонування. Комплекс терапевтичних заходів призначається після обстеження, самолікування може бути чревате досить негативними наслідками. Набряк обличчя може бути викликаний на діабет через його впливу на роботу нирок і серцево-судинну систему. При цьому виникають вони не тільки на обличчі, але і ногах і деяких інших частинах тіла, тобто локально, і характеризуються асиметрією. Вся ця сукупність симптомів говорить про діабетичної мікроангіопатії. В цьому випадку необхідно знизити кількість вуглеводів в раціоні, легкий комплекс фізичних вправ, сечогінні та гіпотензивні препарати, біодобавки, вітамінні і загальнозміцнюючі комплекси, легка систематична зарядка допоможе «розігнати» застій і загальне порушення циркуляції фізіологічних рідин в організмі.

ЛОР-захворювання теж можуть викликати набряки на обличчі і очах. Інфекція викликає запалення, яке тягне за собою набряк носових пазух, а застійні явища поширюються на зони чола і очей. Зазвичай такі набряки супроводжуються закладеністю носа, головним болем, дихальними проблемами. Захворювання носової порожнини викликають бактерії, віруси, гриби. Набряки локалізуються ближче до місць найбільш інтенсивно вираженого процесу запалення. Винуватцями можуть стати і алергени. Відповідно, щоб позбутися від набряку, потрібно усунути причину, тобто відвідати фахівця і вилікувати захворювання носової порожнини. Ефективні тут імунокоректори, антибіотики широкого спектру дії і препарати місцевого застосування. З коштів нетрадиційної медицини рекомендуються трав’яні інгаляції (евкаліпт, ромашка), настій шипшини з медом і лимоном, відвар брусниці, журавлини (ягоди). Як тільки хронічний запальний процес буде усунутий, систематична набряклість обличчя, викликана цією причиною, пройде.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.