Приватний будинок для людей похилого віку пережив інсульт. Рекомендації нашого пансіону для літніх людей в Києві

Спеціально обладнаний пансіон для літніх людей в Києві, розташований в зеленому районі мегаполісу.

Як показує медична практика відновлення після лікування в стаціонарі інсульту треба починати якомога раніше. Реабілітація повинна бути системною, якісною і комплексної.

Фізіотерапія та відновлення

Виберіть найкраще місце для проживання дідусів і бабусь, уважно подивившись фото і відео. Доглядальниці прекрасно подбають про ваших рідних, близьких людей. Старим дуже сподобаються прогулянки по саду, смачна, корисна їжа, і так далі.

Літні мешканці планети Земля, проживаючи постійно або тимчасово в санаторії отримають:

 • кваліфікований медичний нагляд,
 • уважне, чуйне ставлення до постояльців,
 • контроль харчування,
 • кваліфікований персонал,
 • можливість знайомства з новими людьми,
 • цілодобову опіку,
 • щоденний прийом лікарських препаратів під чуйним керівництвом лікаря;
 • рефлекс і фізіотерапію;
  невеликі навантаження на організм;
 • прогулянки з однолітками в зеленій зоні;
 • та інші якісні послуги.

Звичайно ж, якщо діти або онуки складуть правильно документи з урахуванням фізичних, і вікових особливостей старої людини.

Найкраще місце для людей похилого віку – будинок пенсіонерів

Закрийте очі. Розслабтеся. Уявіть собі дзюрчання струмка, пташиний спів, дзижчання комах, і інші звуки флори і фауни. Налаштуйтеся на веселий, гармонійний лад, повернувши людини, який переніс інсульт до спокійної, повноцінного життя.

Врахуйте, навіть короткочасне перебування людей на лоні природи набагато піднімає настрій, покращує діяльність нервової системи, відновлює клітини. Отримайте душевний спокій і самота з природою разом з турботливою патронажної служби Сестер Милосердя. Обстановка в пансіонаті повністю обдумана докторами. Вона благо зволить якісного лікування.

В санаторії для важких хворих є:

 1. пандуси;
 2. інвалідні коляски;
 3. ліжка зі спеціальними пролежневих матраців;
 4. підйомники;
 5. вертикалізатори;
 6. тренажери для реабілітації хворих людей після інсульту;
 7. та інше багатофункціональне сучасне обладнання.

Якщо ваш рідний, близька людина серйозно хворий, доставте йому безліч позитивних емоцій. Життя людей похилого віку коротка, кожен день для них, немов гостинець долі, який бабусям і дідусям необхідно прожити найбільш радісно, ​​повно і весело.

Постійний нагляд

Дозвольте літній людині самому вибрати справу, яким він стане займатися, побудувати режим дня, випити чашечку кави або чаю. Запам’ятайте, для людей похилого віку немає нічого важливіше, ніж найпростіші телепередачі, кіно концерти і інші дрібниці!

Помістивши дідусів і бабусь в пансіонат для людей похилого віку в Київській області, не заважайте їм займатися тими справами, які вони люблять найбільше.

Шановні громадяни, зверніть увагу санаторій для людей похилого віку – це, не вирок. Багато людей сьогодні сильно зайняті роботою, навчанням, та іншими справами. Доглядати і доглядати за батьками, матерями, і іншими членами сім’ї їм іноді буває ніколи.

Будинок для інвалідів та людей похилого віку пропонує якісний, уважний, надійний нагляд за літньою людиною в Києві, постійним пацієнтам надаються для проживання комфортні, зручні кімнати з красивою, стильною меблями.

Чи збираєтеся поїхати у відрядження, відпустку або в подорож, помістіть бабусь і дідусів, які недавно перенесли інсульт в пансіонат з величезною територією для прогулянок і затишним двориком.

Поверніть здоров’я літньої людини, що потребує координації рухів, піднявши його психологічний стан і перемігши постінсультний синдром!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.