Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі. Відмінне місце біля моря, щоб провести старість

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 409

Одного разу ваш близька людина постаріє, можливо, ви відганяєте ці думки або боїтеся їх, але хід часу не зупинити. Відчувати тривоги за рідних людей і бажати їм найкращого – це зрозуміла і природна реакція. Всі сумніви з приводу вибору майбутнього для близького старої людини стосуються довіри. Довіра – ось що повинні відчувати ви, замислюючись про приватний будинок для людей похилого віку.

Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі. Чому ви можете довіряти нам.

Місія нашого приватного будинку престарілих в Одесі – допомагати літнім людям, давати радість і турботу, повернути міцне здоров’я.

Мешканці нашого приватного будинку для людей похилого віку – це наші гості, про яких ми піклуємося з бажанням подобається, і доставляти радість щохвилини.

 • Упорядковані кімнати і побут.
 • Високий рівень побутового обслуговування (щоденне прибирання кімнат та пральня).
 • Персональна допомога в здійсненні особистої гігієни.
 • Збалансоване різноманітне харчування, розроблене фахівцем, що враховує індивідуальні особливості здоров’я кожного постояльця.
 • Надання будь-якої допомоги постояльцям цілодобово і без вихідних. Послуга особистої доглядальниці.
 • Відновлення здоров’я під наглядом висококваліфікованих фахівців.
 • Занурення літньої людини в обстановку турботи і уваги.

Пансіонат для людей похилого віку в Одесі – прекрасне місце для відпочинку біля моря.

Чому корисно дихати морським повітрям.

Одним з найважливіших переваг нашого пансіонату – це його географічне розташування на півдні України на узбережжі Чорного моря. Рішення організувати місце відпочинку, життя і реабілітації для людей похилого віку в цій відомої курортній зоні продиктовано дуже істотними кліматичними перевагами цієї місцевості, схильність поруч з морем.

 • Найдорожче тут – це найцінніший морське повітря, який вважається цілющим.
 • Дихання морським повітрям благотворно позначається на всьому організмі.
 • Випаровуючись, морська вода насичує повітря мінералами, суспензією морських солей і фітонцидами водоростей.
 • Натрій, калій, кальцій, магній, фтор, йод, бром, хлор, молібден, вольфрам. Це короткий список корисних, оздоровлюючих організм мікроелементів, які містяться в морському повітрі, необхідні для високої якості обмінних процесів людини.
 • Насичений озоном і киснем.
 • Висока вологість повітря робить його чистим, так як пил і бактерії осідають вниз.
 • Висока зарядженість повітря негативними іонами підсилює рух еритроцитів в крові, що: покращує вентиляцію легенів, краще засвоюється кисень, виводиться вуглекислий газ. Налагоджується ритм серця, робота судин. Негативні іони збільшують концентрацію і виробництво вітамінів групи В і С. Активує фізичну і розумову працездатність, заспокоює нервову систему, сон стає більш глибоким і розслаблюючим, налагоджується обмін речовин, посилюється апетит і засвоюваність корисних речовин з їжі.
 • Особливо корисний морське повітря під час штормів, коли “кипляча” морська вода максимально наповнює повітря аероіонами, речовинами, які стимулюють роботу всього організму, покращують всі процеси.
 • Морське повітря – дієве плацебо для людини. Знаючи про його унікальні властивості, людина на підсвідомому рівні здоровеет, молодіє, виходить з хворобливого кризи, підвищується імунітет. Лікарі кажуть, що півгодини на свіжому повітрі біля моря здатні зробити колосальні оздоровчі зміни всього організму. Тобто, тривалі прогулянки на свіжому повітрі можуть змінити ваше життя і самопочуття втричі.

Переваги кліматичної зони, де розташований будинок престарілих в Одесі.

Ще в 19 столітті лікарі оцінили лікувальні властивості повітря, моря і клімату в районі м.Одеси.

«Що знаходиться на деякій височини і омивається Чорним морем із заходу і півдня, оточена зі сходу і півночі степовими зонами, Одеса дарує одні з найбільш чудових умов для відпочинку, адже ніщо в цьому місці не перешкоджає свободі руху повітря. Тут повітряні маси м’які, сухі, а влітку клімат Одеси найсприятливіший ».

 • Більшу частину року переважає спокійна і тепла погода. Влітку близько 25С. градусів тепла, взимку до 5С. Тому тут можливо тривале перебування на свіжому повітрі. Літнім людям необхідно постійне перебування на свіжому повітрі. Організм отримує потрібну кількість кисню і очищається від токсинів. Людина краще почувається, бадьоріше, активніше.
 • Рання пахуча весна вже в середині квітня радує наших гостей ягодами черешні та полуниці. Пишність квітучих фруктових садів вносить особливу радість в щоденні будні постояльців.
 • З весни до пізньої осені на столі – найсвіжіші фрукти та овочі, екологічно чисті і стиглі. Харчування, багате свіжими овочами та фруктами, насичує організм всіма поживними речовинами, омолоджує його, дає сили.
 • Прекрасна пора – літо в нашому будинку для літніх людей в Одесі. Тепла, без виснажливої ​​спеки погода. Спекотні дні скрашує морська свіжість. Опади і шторму досить рідкісні.
 • «Оксамитова осінь» – це справжнє свято для любителів тривалих прогулянок.
 • Зима м’яка, волога, з не тривалими снігопадами.

Рішення, прийняте на користь будинку для людей похилого віку в Одесі – можливість здійснити мрію.

Багато з нас мріють жити в літньому віці у моря, але не завжди мрії досягають реальності.

З різних причин багато хто з нас не можуть придбати житло і жити самостійно, своїми силами в старості близько моря. Цих причин багато і немає потреби їх перераховувати. Але завжди можна знайти шляхи, здатні дати бажаний комфорт, спокій і радість.

Будинок для престарілих Одеси, на березі Чорного моря, що надає комфортні умови життя, безперервний догляд, організоване дозвілля, медичне спостереження і лікування – це дивовижна можливість реалізувати мрію в реальність. Тут людина знайде знову радість життя, оздоровитися, пройде реабілітацію після хвороб, знайде другий будинок.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.