Чим будинок для престарілих краще домашньої доглядальниці

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 326

Давно вже доведено і загальновідомий той факт, що людина це створення соціальне. І з віком і приходом старості, ця потреба в спілкуванні не тільки не зменшується, а лише посилюється. Адже скільки на землі самотніх людей похилого віку, яким не терпіти розповісти, поділитися і просто поспілкуватися з живою людиною.

Якщо Ви думаєте, що надомна доглядальниця мало чим відрізняється від пансіонат, то Ви глибоко помиляєтеся. Чим же тоді пансіонат для людей похилого віку краще, ніж домашня доглядальниця? Одне з найважливіших переваг – літня людина не випадає із суспільства, не стає заручником свого здоров’я і фізичної немочі. Тут він зможе знайти собі не тільки заняття до душі, але і друзів зі схожими інтересами. Наш пансіонат гарантує якісне дозвілля для всіх його жителів: різноманітні конкурси та заходи, прогулянки на свіжому повітрі, всі види настільних ігор, перегляд фільмів, організація свят. Кожен день буде насичений і цікавий. І найголовніше – це все робиться колективно, разом з такими ж людьми похилого віку, навіть якщо вони обмежені і малорухливі. Навряд чи домашня доглядальниця змогла б організувати таке дозвілля для старої людини.

Скільки коштує будинок престарілих?

Ціна на будинок престарілих часто набагато нижче ніж оплата доглядальниці, при цьому якість догляду в будинку для людей похилого віку як правило краще.

Ще одна важлива відмінність – цілодобовий догляд та медичні послуги. Чимала кількість оголошень, які Ви могли бачити говорять про те, що надомні доглядальниці обіцяють недорого і якісно подбати про літніх людей. Але в більшості випадків, ці працівники не мають кваліфікованого освіти і не зможуть здійснювати належний догляд. Наш професійний персонал має кваліфіковане освіту, ніж може гарантувати щоденний контроль здоров’я кожного постояльця. Жодна дрібниця або побажання підопічні не буде пропущена. Співробітники пансіонату з турботою і любов’ю здійснює догляд за кожним проживають, чи не обділяти увагою нікого. В ряд їх обов’язків входять щоденні процедури і уколи, призначені лікарем, допомога в наданні гігієнічних процедур і годуванні, масаж, особливий додатковий догляд для лежачих і малорухомих пацієнтів. У пансіонаті регулярно проводять прогулянки на свіжому повітрі.

У нашому пансіонаті здійснюється повністю збалансоване харчування. Старі люди отримують всі необхідні продукти, вітаміни, овочі, фрукти. При необхідності дотримується дієта, призначена лікарем.

Сколько стоит дом престарелыхСкільки коштує будинок пристарілих . Звернувшись до нас за допомогою в догляді за літнім човном Вашої родини, Ви отримаєте персональний підхід до його інтересам і бажанням. Високий контроль його фізичного і морального стану. Адже пенсіонери потребують особливого і уважного догляду. Тут знайдеться багато нових друзів, товаришів, які кожен день будуть його підтримувати. Люди похилого віку просто розквітають від спілкування один з одним, очі наповнюються щастям і радістю від кожного проведеного заходу. Наш кваліфікований персонал з турботою, увагою, розумінням та любов’ю ставляться до всіх постояльцям пансіонату.

Варто пам’ятати, що в нашому пансіонаті завжди панує дружня атмосфера. Тут для літньої людини створені найкращі умови для проживання та реабілітації. Тому не потрібно наймати доглядальницю, а краще зверніться в наш пансіонат. Ви можете бути впевнені і спокійні, що Ваш літній родич знаходиться в надійних руках. При цьому зможете його відвідувати в будь-який час, не відволікаючись від своїх справ, а він отримає турботу, увагу, належний догляд і тепло! Звернувшись в наш пансіонат, Ви подаруєте літній людині спокійну, щасливу і комфортне життя!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.