Чим старі займаються в пансіонаті для літніх?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 422

У всьому світі будинку для людей похилого віку не користуються особливою популярністю часом в зв’язку з просто не обгрунтованими думками. Вважається, що в такі пансіонати звертаються в останню чергу і в основному це від безвиході. Довгий час репутація таких мало не тюрем для літніх людей зіграла свою роль. Вважається, що люди, які звернулися туди страждають від бідності, сповнені смутку і у них немає іншого виходу.

Пансіон для літніх людей «Турбота» готовий перевернути ваше шаблонне уявлення про пансіонатах для літніх людей.

Платний пансіонат для літніх людей «Турбота» готовий надати для ваших рідних і близьких найякісніше обслуговування побудоване на індивідуальні особливості кожного нашого клієнта по самим невисокими цінами. Звернулися до нас отримують однакове обслуговування незалежно від фінансових можливостей клієнта.

У пансіонаті для літніх людей «Турбота» працюють тільки професійні фахівці дієтологи, лікарі, молодший медичний персонал. У разі будь якої непередбаченої ситуації завжди поруч є лікар будь якої визначеної необхідної спеціалізації. З пацієнтами постійно працюють професіональні психологи. У пансіонаті для людей похилого віку постійно проводяться якісь конкурси, ігри, вечори які дозволяють відволікти наших мешканців від сумних думок і знайти кожному заняття за інтересами. Так само в пансіоні для людей похилого віку не забувають і про відвідування різних творчих колективів. Ми можемо запропонувати нашим мешканцям велику бібліотеку з великим вибором книг і широкий вибір фільмів в нашій фільмотеці. Ваші близькі та рідні будуть перебувати під постійним цілодобовим контролем висококваліфікованих фахівців. На території пансіонату для літніх людей «Турбота» завжди присутня атмосфера теплоти і ніжності. Ми постійно прислухаємося до побажань наших клієнтів, кожен раз організовуючи спільні заняття наших домочадців. Кожен день наших клієнтів наповнений тільки позитивними емоціями, а не почуттями безвиході і забутості рідними людьми.

При першій оцінці може здатися, що зміст ваших рідних і близьких вам людей досить дорого, проте в нашому пансіонаті для літніх людей «Турбота» діють одні з найнижчих цін серед закладів подібного спрямування.

Після виходу на пенсію багато людей похилого віку впадають в депресії, їм здається, що про них всі забули і пов’язують це з якого вигаданої непотрібністю. Чи не в змозі впоратися з величезною купою часу у багатьох постояльців пансіонатів для престарілих тільки посилюються старі образи, які повиходили назовні, які не кращим чином будуть, впливають на хронічні захворювання і в цілому на фізичний стан наших клієнтів. У пансіонаті «Турбота» в розпорядок кожного мешканця входять і щоденні прогулянки на свіжому повітрі, і спільне обговорення телевізійних передач, новин. У нашому пансіонаті для літніх людей наші постояльці можуть присвятити себе всьому чому завгодно по своїм улюбленим хобі. Наприклад, наші мешканці жіночої статі можуть присвятити свій вільний час на своє улюблене заняття рукоділлям – в’язанням. Знайдеться також заняття до душі і для проживаючих у нас чоловіків. Крім настільного тенісу і спільних прогулянок на природі чоловіки вважають за краще у нас більш інтелектуальні види ігор – шашки, шахи і т.д.

І все – таки найголовнішою перевагою нашого пансіонату «Турбота» є спільне проведення часу зі своїми ровесниками, можливість обговорити новини та просто поспілкуватися з людьми свого вікового рівня. У нашому закладі наші постояльці заводять собі нових друзів, ходять один до одного в гості, постійно спілкуються компенсуючи брак спілкування у себе вдома. Адже в наш божевільний століття молодь більше зайнята будівництвом кар’єри, відсутність вільного часу, все це позначається в кінцевому підсумку на наших старих – бабусь і дідусів. До того ж давно вже прийнятий стереотип про пансіонатах для престарілих як про будинки, де люди просто доживають свій вік. До того ж багато хто не готовий віддати своїх батьків так як це вважається неповагою до старшого покоління, через цей стереотип багато хто вважає, що їх старі не отримають заслуженого. Хоча зараз переїзд літніх батьків в пансіонат міг би вирішити безліч проблем, пов’язаних з дефіцитом уваги та турботи про дорогих вам людей через скажений ритм життя їхніх дітей і онуків. У нашому столітті вже цей крок навпаки був би кроком, прояви турботи про своїх близьких людей.

І найголовніше, в пансіонаті для літніх людей «Турбота» наші постояльці живуть повним життям, ходять, один до одного в гості, заводять собі друзів і не вважають себе забутими людьми.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.