Чим зайнятися на пенсії: корисні поради та варіанти дозвілля від нашого будинку престарілих в Одесі

Чем заняться на пенсии: полезные советы и варианты досуга от нашего дома престарелых в Одессе 2

Ось і все, діти виросли, у них своя, самостійне життя; професійні вершини підкорені, настав заслужений відпочинок. А що робити? Сидіти в кріслі гойдалці і в’язати онукам шкарпетки або розгадувати кросворди? Ну вже ні, дякую! Пора і про себе подбати, якщо вже й відпочивати, то якісно. І приватний пансіонат для людей похилого віку в Одесі чудово підходить для цього.

Чому саме пансіонат Одеси?

Що в ньому такого чудового? По-перше, і найголовніше, це турбота і увага. У суєті життя ми не завжди розуміємо, що дійсно значущі для кого-то, що кому-то ми необхідні. В Одеському пансіонаті працюють відповідальні люди з великим серцем. Вони дарують частинку душевного тепла, людської доброти і ласки кожному жителю. Сама атмосфера пансіонату так і шепоче поривом теплого вітерця: «Залишайся, розслаблюйся, насолоджуйся». Як тут встояти? По-друге, комфортабельні умови проживання: просторі кімнати, наповнені свіжим повітрям, сонячним світлом і яскравими фарбами. Широкі вікна, просторі шафи, м’які килими і зручні меблі. Уявіть собі: ранок, ви лежите на шикарній ліжка, як з казки про принцесу на горошині, потопає в перинах, відкриваєте очі і розглядаєте всю цю розкіш інтер’єру – приємні кольори, милі статуетки і красиві картини. А пейзаж за вікном – краса – буйство фарб, бурління життя. Ну як тут ранку не буде добрим? Через якусь мить в кімнату пробирається вабить запах їжі, який наполегливо вимагає його покуштувати. Харчування в пансіонаті – це його третя перевага. Корисне, збалансоване, а головне – поживне і смачне! І ще одним, дуже важливою перевагою будинку престарілих в Одесі є дозвілля. Чому б не взяти участь в конкурсі і не спробувати свої сили, наприклад, в мистецтві? Раптом усередині вас весь цей час спав новий Паганіні або Малевич? Ще з юності збиралися подивитися суперпопулярний серіал, але руки так і не дійшли? Завжди мріяли навчитися грати в шахи, але не було коли? Ніяк не могли прочитати ту саму книгу? Давно хотіли поміняти зачіску? Що ж, зараз саме час! Пансіонат надає можливість спробувати свої сили в чомусь новому. Постійні розважальні заходи, конкурси, різноманітні ігри, прогулянки на свіжому повітрі – про нудьгу навіть думки не з’явиться!

Розкіш – штука дорога?

Це точно не про приватний будинок престарілих в Одесі. Професійне обслуговування, комфортабельне проживання та медична допомога – за прийнятними цінами. Кожен клієнт може підібрати умови для себе: економ-клас, стандарт, напівлюкс, люкс. Ціна жодним чином не впливає на якість обслуговування, незалежно то того, в люксі ви проживаєте або в економ-класі – до вас будуть ставитися з увагою, розумінням, любов’ю і турботою. На вищому рівні організовано медичне обслуговування: професійні працівники, якісні препарати, фізіотерапія, масаж, щоденний контроль за здоров’ям клієнта. Прийнятні ціни за високу якість – основний постулат пансіонату!

Бути чи не бути?

Так, так, і ще раз так, на користь пансіонату для літніх людей в Одесі. Забезпечте собі або своїм рідним і близьким заслуженого комфортабельний відпочинок. Відпочинок в пансіонаті для людей похилого віку «Турбота» це:

  • Чуйний, турботливий, доброзичливий і професійний персонал;
  • Збалансоване, не просто корисне, але і дуже смачне 4-х або 5-ти разове харчування;
  • Різноманітне дозвілля: настільні ігри, конкурси та заходи, кінофільми, прогулянки на свіжому повітрі;
  • Комфортабельні умови: просторі кімнати, зручні меблі, прекрасний інтер’єр;
  • Медичне обслуговування: індивідуальна програма для кожного постояльця, професійні працівники, спектр послуг (фізіотерапія, масаж і багато іншого);
  • І найголовніше: прийнятні ціни на послуги, а також можливість вибрати умови проживання (економ-клас, стандарт, напівлюкс, люкс).

Заслужений відпочинок в комфортабельних умовах приватного будинку престарілих Одеса – що може бути і краще?

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.