Що входить в обов’язки приватного будинку для людей похилого віку при догляді за літніми людьми

У літньому віці люди вимагають особливого догляду і уваги. Не завжди близькі люди можуть забезпечити допомогу на належному рівні, для цього не вистачає професійних знань, часу або місця в квартирі. З роками загострюються хронічні захворювання і з’являються нові, тому правильним рішенням і для родичів, і для літньої людини буде звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців приватного пансіонату.

Фахівці пансіонату для літніх людей

Пансіонат для літніх приймає на роботу тільки професіоналів у своїй галузі. Тут працюють доктори, медсестри, доглядальниці, психотерапевти, дієтологи з профільною освітою і великим досвідом. Високі вимоги пред’являються і до технічного персоналу: покоївкам, кухарям, охоронцям, адже мешканцям будинку дуже важливо, щоб їх оточували люди, готові завжди прийти на допомогу.

Кожен співробітник пансіонату для літніх людей в Києві має навички роботи з людьми похилого віку, що мають різні фізичні і психічні захворювання, а також з людьми з обмеженими можливостями. Тут готові до будь-якої екстреної ситуації і можуть надати своєчасну і правильну допомогу.

Мало досконало виконувати свої обов’язки, треба любити те, чим займаєшся. Саме це цінується в співробітниках пансіонату, адже тільки отримуючи задоволення від роботи, вони зможуть створювати домашній затишок для своїх підопічних, зустрічати з посмішкою і бути щирими з мешканцями.

Обов’язки персоналу

Головна мета співробітників – зробити проживання в ньому максимально комфортним і приємним. Крім підтримки фізичного здоров’я, дуже важливо забезпечувати психологічний комфорт. Люди у віці цінують спілкування, найчастіше, щоб поліпшити самопочуття і підняти собі настрій їм досить виговоритися і приємно провести час з приятелем з інших жителів приватного будинку або з одним із співробітників.

В обов’язки фахівців пансіонату для літніх в Києві входить:

 • забезпечення належного догляду за вашим родичів в залежності від його стану і наявності захворювань;

 • проведення гігієнічних процедур;

 • проходження необхідного курсу лікування під наглядом лікарів;

 • реабілітація після перенесених захворювань або травм;

 • щоденний огляд терапевтом або, при необхідності, профільних доктором

 • фізіотерапевтичні процедури, масаж;

 • складання спеціальної дієти в залежності від потреби людини, з урахуванням хвороби або алергії;

 • психологічна підтримка, допомога та консультації психотерапевта чи психіатра;

 • організація дозвілля за інтересами.

Якщо літній родич не може виконувати гігієнічні процедури сам, то купання, стрижку волосся і нігтів, щоденне вмивання беруть на себе доглядальниці. Робота з мешканцями проводиться на підставі сучасних методик, які сприяють відновленню і підтримці фізіологічного і когнітивного функціонування.

Технічні працівники виконують такі обов’язки:

 • приготування смачного, корисного і збалансованого п’ятиразового харчування з урахуванням необхідної кількості калорій;

 • підтримання чистоти в кімнатах мешканців;

 • забезпечення безпеки на території будинку для людей похилого віку.

Приймаючи рішення про приміщенні своїх бабусь і дідусів в будинок для людей похилого віку, родичі відчувають цілком зрозуміле занепокоєння. Чи будуть піклуватися про їх близькому і коханій людині на належному рівні, чи зроблять необхідну увагу? Наш пансіонат для людей похилого віку в Київській області може гарантувати, що проживання тут буде приносити користь і радість. Занепокоєння не має під собою підстав, адже ваші родичі в надійних і дбайливих руках.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.