Що входить в обов’язки персоналу по догляду за людьми похилого віку в будинку для літніх людей?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 381

Як би ми не старалися приділяти своїм рідним людям похилого віку більше уваги, життя змушує нас відлучатися від них на роботу або з якихось термінових справах. І пенсіонери починають сумувати, нудьгувати, а якщо вони ще й хворіють, зовсім страшно залишати улюблених без нагляду.

Для того щоб ви могли бути впевненими, що ваш літній родич оточений турботою і увагою, теплим спілкуванням і цілодобовим медичним наглядом – можна оформити його в будинок по догляду за людьми похилого віку.

Догляд за людьми похилого віку

Працівники пансіонату для людей похилого віку якісно виконують свою роботу, дбайливо ставляться до бабусь і дідусів, можуть в будь-який момент надати свою допомогу, підтримку і увагу. А ще в їх обов’язки входить:

  1. Закупівля продуктів і приготування їжі за смаковими уподобаннями пенсіонерів і за рекомендацією лікаря.
  2. Допомога в переміщенні людей похилого віку в душову, туалет, щоб уникнути травм і нещасних випадків.
  3. Допомога в догляді за собою, так як літнім людям важко самостійно вимити голову або зробити собі манікюр.
  4. Прибирання кімнати і прання речей, зміна постільної білизни.
  5. Супровід старих на прогулянці у дворі, адже свіже повітря сприятливо впливає на здоров’я пенсіонерів.

Медичний догляд за людьми похилого віку

Медицинский уход за пожилыми людьми

Медичний догляд за людьми похилого віку будинку для літніх людей працюють кваліфіковані фахівці, лікарі, медсестри та інший медичний персонал, які в будь-який час дня і ночі допоможуть людям похилого віку, якщо вони захворіли або відчувають себе погано. Лікарі спеціалізуються на всіх можливих захворюваннях, які можуть бути у людей похилого віку: цукровий діабет, серцева недостатність, інфаркти міокарда, гіпертонія та інші. Вони не тільки призначать необхідне лікування, а й можуть врятувати життя. Там не займаються самолікуванням, а призначають спеціальні процедури для кожного пенсіонера індивідуально. Послуги по догляду за людьми похилого віку надаються своєчасно та якісно. Можна бути спокійними – здоров’я і життя ваших престарілих рідних в надійних руках.

У будинку для літніх людей пенсіонери відчувають себе набагато краще, ніж вдома на самоті. Постійне спілкування з такими ж людьми похилого віку, спільні інтереси, громадська діяльність, спільний відпочинок і розваги – це все піднімає настрій і позитивно впливає на здоров’я. А ви можете часто відвідувати своїх улюблених бабусь і дідусів і вони стануть найщасливішими людьми похилого віку.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.