Цигун для літніх людей: секрети китайських довгожителів. Думка нашого будинку інтернату для людей похилого віку

Цигун для пожилых людей: секреты китайских долгожителей. Мнение нашего дома интерната для престарелых 2

Вікова практика великих китайських майстрів залишила безцінну спадщину нащадкам у вигляді різних технік для отримання внутрішньої гармонії і оздоровлення організму. Китайці вірять, що в людині існує потужна енергія Ци – джерело всього живого на планеті. Саме завдяки цій енергії на Землі виникли трави, дерева, тварини. Тому значення, яке надає Ци на організм людини, особливо в китайській медицині, просто неоціненне.

На жаль, все має властивість закінчується. Так, китайці вважають, що в повному обсязі Це міститься в організмі лише до 30 років. Після вона слабшає, саме тому ми можемо відчувати втому, нездужання, ображати рідних поганим настроєм і небалакучістю. В золоті ж роки здоров’я увагу вимагає особливої ​​уваги і турботи.

Для заповнення цілющою енергією і коригування здоров’я в 1960-ті роки була розроблена унікальна методика вправ Цигун. Ци, як ми вже знаємо – велика триєдина вірші, Гун – сила, здатна керувати цією стихією. Комплекс вправ унікальний тим, що займатися ним можуть абсолютно всі, незалежно від віку, статі та фізичної підготовленості. Така доступність зробила Цигун дуже популярною в будинках-інтернатах для престарілих та інвалідів. І це не дивно – адже в компанії виконувати прості і доступні вправи набагато цікавіше і продуктивніше.

Розроблена методологія активно впроваджується в оздоровчі програми в будинках для людей похилого віку не випадково. У сукупності з правильним раціоном, який забезпечується мешканцям таких будинків для людей похилого віку, методика Цигун дозволяє вирішити ряд наступних проблем:

 • Значно зміцниться загальний імунітет організму;
 • Відновлюються і регулюються дихальні ритми;
 • Координація рухів підвищується;
 • Відбувається тренування і тонус серцево-судинної системи;
 • Стимулюються обмінні процеси організму;
 • Зміцнюється опорно-руховий апарат;
 • Відбувається загальна тінізації організму і самопочуття.

Останній пункт дуже важливий для постояльців будинків-інтернатів для людей похилого віку, адже гарне психологічний стан є гарантом фізичної бадьорості. І, як вже було сказано вище, вправи доступні абсолютно для всіх груп людей. Всього система передбачає 4 пози, в яких можна займатися: стоячи, сидячи, лежачи і в повільному кроці. Основа вправ – концентрація на внутрішній енергії і встановлення особливої ​​ритміки дихання. Це вкрай важливо, тому що навіть постояльці будинків престарілих для лежачих хворих здатні займатися лежачи.

Під досвідченим керівництвом фахівців будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, пацієнти дотримуються необхідні положення методики:

 • Заняття проводяться вранці, після скоєння нескладної зарядки-розминки;
 • Збалансований прийом їжі відбувається після 30 хвилин після завершення їжі;
 • Всі рухи відбуваються плавно і повільно, немов у спокійному ритмічному танці;
 • Дотримується температурний режим в приміщенні: під час занять відбувається певна кількість потовиділення, тому в кімнаті не повинно виникати протягів щоб уникнути переохолодження.

Максимальний ефект досягається при виконанні вправ щодня. У пансіонатах для кожного постояльця складається індивідуальна програма занять, що дуже гармонійно вписується в щоденний моціон мешканців. Заняття, що проводяться з ранку, на весь день заряджають людину тільки позитивними емоціями, які є запорукою здорового організму. Крім цього, щоденні заняття – відмінний привід для довгоочікуваних зустрічей з товаришами, спілкування та обміну відмінним настроєм!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.