Дача для літніх людей – як зробити її максимально безпечною

Дача для пожилых людей – как сделать ее максимально безопасной. Рекомендации от дома для престарелых в Одессе 1

Після бурхливої ​​трудового життя, коли діти вже стали самостійними, внуки підросли, пенсіонери можуть дозволити собі вирушити на свіже повітря, за місто. Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі влаштувала прямо на березі моря. Чи не хвилюючись ні про що, літні люди можуть дивитися на море, прогулюватися по пляжу і вдихати цілюще морське повітря.

Переваги та недоліки дачі для літніх

У багатьох літніх людей сьогодні є власна дача, куди вони мріють переселитися на старості років, щоб пожити без суєти. Не кваплячись доглядати за квіточками, садити зелень для свого столу, збирати полуничку, малинку.

Щоб в процесі роботи менше втомлюватися, літнім людям радять працювати сидячи на стільчику або стоячи на колінах, на теплій підстилці. Для того, щоб було куди поставити лавочку, стежки між грядками повинні бути завширшки не менше 60 см. Доріжки краще вистилати плоскими камінцями або плиткою, а грядки робити вище.

На стежках не повинно бути пеньків, горбків і сучків, що стирчать із землі, щоб не спотикатися при ходьбі. Вирушаючи вранці на роботу, слід трохи розім’ятися, зробити легку зарядку, щоб випрямити спину, розправити плечі, зробити легкі нахили.

Одяг для роботи підбирають вільну, з натуральних тканин. Тіло повинно вільно дихати, щоб ніщо не стягувало і не обмежувало в рухах. Обов’язково з собою треба взяти ліки для швидкої допомоги, бінтік і пляшечку води. Працювати бажано в різних позах. Замість нахилів, краще сідайте на складаний стільчик або лавочку. Намагайтеся працювати в різних положеннях. Те збирайте яблука, стоячи під деревом або смородину, вона зростає на високих кущах, то полуницю, її ягідки висять під маленькими гілочками.

Якщо потрібно поливати квіти, візьміть легку пластикову лійку. Краще влаштувати крапельний полив, бочку з краном або довгий шланг. Для перевезення сміття, використовуйте візок, по гладкій доріжці її перевозити не важко. Траву і опале листя добре збирати в яму, де вийде відмінний перегній – добриво для майбутніх врожаїв.

Однак, віддалені дачі не завжди бувають доступні для телефонного зв’язку. Якщо ви себе відчуєте не дуже добре, можуть виникнути проблеми з викликом швидкої допомоги. Ваші діти не зможуть вчасно до вас приїхати на допомогу, що може привести до сумних наслідків.

безпечний відпочинок

Будинок пристарілих в Одесі – це більш безпечне місце для відпочинку. Тут ви не будете весь день на самоті. Ви зможете спілкуватися з новими друзями. Вам не треба буде піклуватися про їжу, стояти біля плити і готувати. Для вас буде забезпечено п’ятиразове харчування. Дієта для кожної літньої людини призначається індивідуальна.

Медичний персонал нагадає вам про своєчасне прийомі ліків. Літній людині допоможуть прийняти ванну, душ, вмитися, почистити зуби, якщо самостійно це зробити важко.

Якщо ви простудитесь або загостряться хронічні захворювання, вам викличуть лікаря і призначать лікування, нададуть швидку допомогу.

У цей час ваші діти зможуть спокійно працювати, внуки вчитися, про ваше здоров’я ви зможете їм завжди повідомити по телефону і особисто. Відвідувати пансіонат для людей похилого віку в Одесі дозволяється всім рідним.

Ідеальне місце для відпочинку

Коли старі батьки потребують постійного догляду, а ви цілий день зайняті на роботі, вам допоможе вирішити виниклі проблеми будинок престарілих в Одесі.

Тут вам буде забезпечений різносторонній догляд:

  • за старими людьми;
  • лежачими пацієнтами;
  • онкохворими;
  • пацієнтами, що страждають на хворобу Альцгеймера;
  • з наслідками від інсульту;
  • після інфаркту;
  • перелому шийки стегна.

У пансіонаті ваших батьків з любов’ю зустрінуть нянечки і доглядальниці. Люди похилого віку зможуть спокійно відпочивати в комфортабельних номерах, отримати психологічну підтримку, регулярний огляд лікаря. У будинку для престарілих є бюджетні місця, стандартні і люкс.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.