Деградація мозку у літніх. Що робити? Поради нашого пансіонату для літніх

Потеря памяти у пожилых людей. Что делать дальше? Рекомендации дома для престарелых в Киеве 2

Щодня в світі тисячі людей скаржаться на проблеми з пам’яттю, концентрацією уваги, неможливістю зібратися з думками для вирішення багатьох завдань. Деградація – це природний процес для мозку. Саме з віком починають проявлятися тривожні симптоми. Але що ж робити, якщо деградація мозку торкнулася вас, ваші рідних?

Причини і симптоми деградації

Постараємося розібратися, в чому ж криються причини деградації. Однією з причин є обивательський спосіб життя. Наш мозок не може стояти на місці – йому необхідний постійний розвиток, інакше він починає рухатися «назад». Наприклад, читання улюблених газет, постійна однотипна робота, перегляд телевізійних програм – все це, що багатьом дорого, і призводить до деградації.

Пластичність мозку необхідно постійно підтримувати на належному рівні, тренувати. Наш мозок можна порівняти з бетоном, який застигне через певний час. Ви не раз могли спостерігати вище перечіненние проблеми у сімдесятирічних пенсіонерів, які не в змозі освоїти нові елементарні дії – навчитися використовувати мобільний телефон або побутову техніку. Літня людина може сприймати в штики щось нове.

Однак крім вище вказаних причин, на жаль, існують і органічні причини цієї недуги, які призводять до зміни особистості. Порушення мозкового кровообігу, проблеми з серцево-судинною системою, діабет, тягнуть за собою старече недоумство. Ступінь тяжкості хворого обумовлена ​​його особистими параметрами.

Шляхи боротьби з деградацією

Перед родичами хворих на слабоумство встає непроста ситуація, адже це вкрай важка робота. Труднощі проявляються як з фізичної, так і з психологічного боку. Досить складно сприймати «дитяче» стан вашого близької людини, особливо коли згадуєш про нього здоровим. У переважній більшості випадків родичі проходять шлях від жалю до ненависті і назад. У таких ситуаціях розумним виходом є будинки для людей похилого віку, які сьогодні спеціалізуються на догляді та лікуванні хворих деградацією.

Підтвердження психічного розладу включає здачу загальних лабораторних аналізів, а також приділяється особлива увага спілкуванню з родичами. Перша ознака недоумства – погана пам’ять, тому фахівці для постановки діагнозу вимагають від хворих вирішення певних завдань для логічного мислення. У рідкісних випадках для діагностики захворювання використовують магнітно-резонансну і комп’ютерну томографії.

В період лікування фахівці враховують кожен фактор: вік, умови проживання, стан організму. Контроль здоров’я, медикаментозна терапія, розвиваючі заняття, фізичні навантаження, прогулянки – шляхи боротьби з недоумкуватістю.Не виникає сумнівів в тому, що і ви можете забезпечити належний догляд за хворим, але невже фахівці не впораються з цим краще, адже любов – далеко не головний фактор на шляху до підтримки роботи мозку. Лікування повинно здійснюватися під постійним наглядом лікаря та іншого медичного персоналу. Ні для кого не секрет, що повне позбавлення від деградації неможливо. Тільки спільними зусиллями можна відстрочити руйнування клітин головного мозку.

Як показує практика, людям важко пристосуватися до «нового» поведінки рідного для них людини. У будинку для літніх персонал проходить психологічну підготовку і має достатній досвід в спілкуванні з такого роду хворими. Людині страждає деградацією потрібне комплексне лікування, що складається з медикаментозної терапії і психоемоційної підтримки.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.