Депресія у літніх людей: причини, ознаки, лікування

Депрессия у пожилых людей: причины, признаки, лечение 2

У ритмі великого міста ми й не помічаємо, як пролітають року і наші близькі старіють. Часто люди похилого віку схильні до важкого психологічного захворювання-депресії. Захворювання прогресує поступово. З’являється відчуття гноблення, схильність до перебільшення проблем, пов’язаних зі здоров’ям, фінансами, виникає тривожність. Науково доведено, що жінки страждають на цю недугу в 2 рази частіше ніж чоловіки. Приватний пансіонат для людей похилого віку в Києві пропонує послуги з лікування та відновлення людей, які страждають депресією.

Основні причини:

Ослаблення фізичних функцій. З віком людина втрачає можливість обслуговувати себе, вести звичний спосіб життя, внаслідок чого відбувається замикання в собі.

Психічні і фізіологічні захворювання. Організм слабшає, постійне відчуття дискомфорту або почуття болю призводить до почуття жалю до себе, викликаючи думки про якнайшвидше настання якнайшвидшого сконання. Фінансові проблеми. Відсутність зайвих грошей, неможливість купити дорогі ліки, а іноді навіть найнеобхідніше, висока комунальна плата, постійна економія і думки, як прожити на пенсію.

Зниження соціальної активності. З віком коло спілкування звужується, діти заводять сім’ї, друзі і родичі їдуть, вмирають. Поступово людина залишається наодинці з власними думками, що призводить до соціальної ізоляції.

Втрата близьких.

Основні ознаки та симптоми:

Різкі перепади настрою. Людина постійно перебуває в негативному настрої, присутні млявість, апатія до всього того, що відбувається. Можливі не контрольовані емоційні вибухи.

Втрата апетиту. Людина просто забуває про їжу, що часто призводить до виснаження організму або анорексії.

Порушення сну. Постійна безсоння, пробудження в поганому настрої.

Дратівливість. Будь-яка інформація приймається в багнети. Виникають негативні розмови, в тому числі і про смерть. Людина повністю акцентує увагу на свої проблеми і замикається в собі.

Якщо раптом ви помітили хоча б один з цих ознак в поведінці близьких, терміново телефонуйте в приватний будинок престарілих в Києві. Звернувшись до нас, пацієнт отримує повний спектр послуг. Цілодобову медичну допомогу, догляд за хворими, складання індивідуальних програм для адаптації. Ми робимо все, щоб пацієнт відчував себе як вдома, а не як в будинку для літніх людей. А професіоналізм і доброзичливість персоналу принесуть полегшення і впевненість в одужанні. Наш пансіонат – це справжній будинок для літніх в Києві, де кожен пацієнт отримає турботу і увагу.

Лікування депресії проходить за допомогою лікарських препаратів (антидепресантів) і психологічної терапії. У сукупності ці методи лікування ефективно впливають на усунення хвороби. Ліки для лікування підбираються індивідуально для кожного хворого. Психологічна допомога допомагає контролювати свої емоції. Завдяки постійно нагляду співробітників в пансіонаті для людей похилого віку в Києві дотримуватися рекомендований режим стане набагато простіше.

Лікувальні заходи в пансіонаті для літніх людей в Києві спрямовані на поліпшення емоційного стану пацієнта. Завдяки постійному перебуванню в інтернаті ви зможете організувати нове коло спілкування. Відсутність самотності і загальні інтереси допоможуть звільнитися від проблем і повернути позитивний настрій життя. Розслаблююча і умиротворена обстановка серед доброзичливих співробітників, почуття безпеки і захисту – все це пропонує будинок престарілих в Києві.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.