Медичний догляд за людьми похилого віку

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 340

Пам’ятаю в дитинстві, моя бабуся читала мені казку про те, як син і невістка кривдили старого, батька. Одного разу невістка помітила, що її дитина вирізає якийсь посуд з дерева, запитала маленького сина, Що ти робиш? Дитина простодушно відповів, це корито коли ви постарієте, будете, з нього є. І тоді молоді батьки все зрозуміли, вони оточили турботою старого батька.

А як ми дбаємо про своїх пристарілих батьків в реальному житті? З роками організм людини слабшає, загострюються хронічні захворювання, на тлі яких виявляються нові хвороби. А порушена координація, призводить до системних порушень, опорно-рухового апарату. Люди похилого віку часто травмуються, таким чином, фізичні можливості людей похилого віку різко обмежуються. Як показує результат досліджень, у більшості самотніх людей після 65 років з’являються «перші» труднощі з самообслуговуванням і дотриманням особистої гігієни. Чому так відбувається? Психологи пояснюють це тим, що самотні люди похилого віку живуть в замкнутому просторі. Чи не затребуваність і призводить до того, що у людини розвивається іпохондрія. Цілими днями він «прислухається» до своїх відчуттів, відшукуючи у себе ознаки нових захворювань. А тому кожен напад викликає паніку у мнимого хворого. Часто лікарі швидкої допомоги приїжджають на хибний виклик, де спостерігають паніку в чистому вигляді.

Відчуття «марності», людина впадає в депресію, тому що перетворюється в «тягар» для близьких людей, особливо якщо йому важко виконувати елементарні побутові дії.

Як правильно вибрати будинок по догляду за людьми похилого віку.

Це найкращий варіант, який допоможе змінити життя самотніх людей похилого віку.

В Європі давно оцінили переваги соціальних установ. Тут літні люди отримують кваліфіковану допомогу. У нашій країні працюють соціальні та будинки по догляду за людьми похилого віку, які надають своїм гостям величезний асортимент послуг. Ви не готові забрати до себе літньої людини. Необхідно детально ознайомитися з умовами, вивчити пропозиції приватних пансіонів для престарілих.

 • Перш за все, люди похилого віку потребують кваліфікованої медичної допомоги.
 • Зверніть увагу на «домашню» атмосферу, як співробітники відносяться до підопічних. Поспілкуйтеся з іншими «мешканцями».
 • Виголіть закладу, які знаходяться в чистій зоні, пам’ятайте літні люди, потребують тривалих прогулянках.

Рівень закладу розкривається відразу ж на першій співбесіді.

 • Список медичних послуг.
 • На території пансіону старі повинні отримувати всі необхідні послуги. Тут пенсіонери можуть пройти обстеження, і лікування, не виїжджаючи за межі пансіону.
 • У більшості будинків для людей похилого віку літні люди регулярно відвідують стоматологічний кабінет.
 • Є власні лабораторії.
 • Масажний кабінет.
 • Хворі можуть пройти курс реабілітації.

Медичний догляд за похилими людьми Медичний догляд за людьми похилого людьми.Комерційні будинки престарілих, з’явилися у нас недавно, поступово вони витісняють похмуру статистику, Яка лякала людей похилого віку протягом багатьох років.

Послуги по догляду за людьми похилого віку

Сьогодні наші будинки не поступаються європейським зразковим пансіону. Особливою турботою персонал оточує хронічних хворих. До речі зверніть увагу на номери все повинно бути оформлено по-домашньому. У більшості будинків постояльцям складають щоденник, в якому розписаний індивідуальний раціон з урахуванням особливостей і стану здоров’я. Інтер’єр, звичайно для зручності пенсіонерів встановлюють, пандуси і спеціальні вимикачі для людей з обмеженими можливостями. Лежачі хворі отримують цілодобовий догляд.

 • Гігієнічні процедури.
 • Профілактика пролежнів.

Обладнані майданчики для прогулянок, організатори подбали про культурне дозвілля, проводяться концерти, вечори. Чуйний уважний персонал допомагає адаптуватися новачкам.

Життя в пансіоні – це не тільки медичний цілодобовий контроль (систематичний прийом ліків і процедур).

Сьогодні будинок престарілих – це ідеальний варіант для зайнятих дітей і онуків. Ваші старі родичі приїжджають в більш комфортні умови. Вони як і раніше залишається вашими близькими і рідними просто настав той період, коли їм потрібно приділяти більше уваги. Давайте подбаємо про наших дідів, забезпечимо гідну старість, так щоб не було соромно перед своїми дітьми.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.