Фітнес для літніх людей. Поради від будинку престарілих в Києві

Как изменяется организм пожилого человека и что с этим делать. Опыт нашего дома для престарелых 2

Здоровий спосіб життя і фітнес, як невід’ємна його частина, стають особливо важливі в старшому віці. Зрозуміло, старість вимагає усвідомленого підходу до вибору активності і розподілі навантажень. До цього з увагою ставляться в пансіонаті для людей похилого віку в Україні.

Регулярні фізичні вправи не тільки обмежують появу ознак старості і підвищують загальний тонус, але і допомагають впоратися з хворобами і віковими болями. Крім користі для тіла, вправи також допоможуть зберегти швидкість і ясність розуму, реакцію, пам’ять і гарний настрій. Фітнес – шлях в здорову старість.

Користь фітнесу для фізичного здоров’я літніх людей:

 1. Прискорення метаболізму і підтримання здорового ваги. Зайвий жир створює зайве навантаження на організм, він накопичується навколо внутрішніх органів і призводить до погіршення їх роботи. Коли тіло має нормальну вагу, загальний стан здоров’я поліпшується, а ефект будь-яких оздоровчих процедур стає більш вираженим.
 2. Стимуляція імунної системи, і, як наслідок, зменшення випадків захворювання на вірусні та інфекційні захворювання.
 3. Приведення в порядок функціонування травної системи.
 4. Поліпшення роботи серця, зниження ризику серцевих захворювань, нормалізація кров’яного тиску.
 5. Підвищення міцності кісток, зниження ризику остеопорозу та інших захворювань хребта.
 6. Полегшення симптомів артриту або його профілактика.
 7. Зниження ймовірності діабетичного шоку.
 8. Зменшення ризику виникнення онкологічних захворювань.
 9. Поліпшення координації, рухливості і гнучкості, збільшується сила і витривалість, поліпшується постава.

Користь фізичних вправ для психічного здоров’я літніх людей:

 1. Вправи покращують сон. Якісний відпочинок важливий для вашого здоров’я, проблеми зі сном – зовсім не неминучий наслідок старіння.
 2. Фітнес покращує настрій і робить більш впевненим у собі. При фізичних навантаженнях виробляються ендорфіни, що підвищують настрій, зменшують почуття смутку і тривожність і позбавляють від стресу
 3. Фізичні вправи корисні для мозку. Вони можуть запобігти втраті пам’яті, зберегти гостроту розуму, попередити старече слабоумство і навіть уповільнити хворобу Альцгеймера.
 4. Групові заняття дозволяють людям похилого позбутися такого частого для них почуття самотності, допоможуть знайти нових друзів, відчути значимість себе і своїх досягнень.

Не варто думати, що похилий вік надзвичайно обмежує види спортивної діяльності. При всій обережності в підборі вправ, вибір досить широкий, і кожен варіант має свої переваги:

 • Піші прогулянки підходять для непідготовлених людей і не вимагають спеціального устаткування
 • Заняття фітнесом в групі допомагають знайти додатковий стимул відвідувати заняття і завести нових друзів
 • Аквааеробіка і водні види спорту підійдуть людям, які мають протипоказання до перевантажень і тим, хто має труднощі з рухами в будь-якій частині тіла, адже вода знижує навантаження на суглоби.
 • Йога розвиває гнучкість, витривалість і рівновагу, зменшує стрес і дозволяє знайти гармонію. Людина з будь-яким рівнем підготовки може підібрати для себе відповідні вправи.

Звичайно, деякі люди можуть мати протипоказання до тих чи інших видів спорту, проконсультувати їх з цього питання і порекомендувати походящие види діяльності можуть фахівці будинку престарілих. Фізичні вправи необхідні, якщо ви хочете, щоб ваші рідні та близькі в похилому віці якомога довше залишились здоровими і бадьорими

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.