Гігієнічні пелюшки в наших приватних будинках для людей похилого віку в Україні

Подгузники для взрослых, которые мы используем в наших частных домах для престарелых в Украине 7

При догляді за старшим поколінням в побуті необхідні різні засоби особистої гігієни, такі як памперси, вологі серветки, пелюшки та інші, які дуже допомагають доглядають як в домашніх умовах, так і в стаціонарних. Будинки для людей похилого віку в Україні трепетно ​​ставляться до вибору будь-якого витратного матеріалу. Це необхідно не тільки для швидкої, зручної та якісної роботи персоналу, а й для комфорту гостей. Такі будинки трудяться і продумує всі аспекти для літніх людей.

Гігієнічні (вбирающі) пелюшки значно полегшують догляд за людьми похилого віку:

  • при заміні памперса або відпочинку від нього;
  • при нетриманні, яке часто проявляється в зрілому віці;
  • при використання мочеприемника;
  • для уникнення протікання на ліжко хворого;
  • при гігієнічних процедурах;
  • при виконанні медичних оглядів, доручень.

При виборі пелюшок важливо враховувати наступні критерії:

  • Перший і основний — поглинання пелюшок. При відпочинку тіла від памперсів, так як постійне перебування в них може спровокувати появу попрілостей і пролежнів. Важливо підстрахуватися і постелити під людини пелюшку.
  • Розміри пелюшки також головний критерій вибору. Найчастіше зустрічаються розміри: 90 * 60, 60 * 60 і 40 * 60. Залежно від застосування. наприклад: постелити на ліжко або крісло під час заміни памперса, можна використовувати розмір 40 * 60. Для сну на тривалий період і з урахуванням розмірів ліжка краще використовувати 60 * 60 або 90 * 60. Стандартним і часто використовуваний розмір 60 * 60, відповідний за будь-якої ситуації використання пелюшки.
  • У пелюшок є визначення рівня поглинання. Ступеня поглинання варіюються в залежності від розміру пелюшки. Середня ступінь поглинання на 350-650 мл мають пелюшки розміром 40 * 60, 250-1050 мл пелюшки розміром 60 * 60, 650-1500 мл пелюшки розміром 90 * 60. Також є висока ступінь поглинання розрахована вона до 1900 мл. Це важливий аспект при розрахункові часу відпочинку від памперса.
  • Гігієнічні пелюшки завжди одноразові, що дає їм ряд переваг перед звичайними простирадлами або пелюшками. При використанні звичайних тканинних пелюшок, вони можуть зім’яти або скрутитися, бути жорсткими і грубими після численних прань, приносять при цьому тільки дискомфорт. Одноразові ж пелюшки прості у використанні, не зморщуються і не слизькі при цьому.

Senior man in failing health and his worried middle-aged son. Focus on Senior man.

Складаються пелюшки, як правило, з трьох шарів, що значно підвищує їх якість. Верхній шар складається з нетканого, гіпоалергенних і дуже м’якого матеріалу, що забезпечує сухість шкіри. Внутрішній шар призначений для абсорбуючих властивостей, при цьому не утворює грудочки і рівномірно вбирає рідину. І нижній шар, який складається з непромокаючої поліетиленового, який не дає пройти рідини на постільну білизну, ліжко. Існують пелюшки, які мають по краях спеціальні “крила” для зручного фіксування під матрацом.

Сьогодні на ринку представлені пелюшки широкого асортименту. Вони розрізняються не тільки колірними марками, але і виробниками. У нашому регіоні представлені пелюшки, як вітчизняного виробництва, так і зарубіжного: Франція, Німеччина, Нідерланди, Польща. За цінової орієнтованості все-таки дорожче зарубіжні виробники, в зв’язку з іншими використовуваними матеріалами.

Всі приватні будинки престарілих в Україні враховують всі критерії при виборі гігієнічних пелюшок, так як в першу чергу хвилює комфорт проживаючих гостей, їх чистота і захист від інфекцій. Незаперечним плюсом їх використання є мінімальна алергенність, зручність в використання і широкий асортимент на ринку.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.