Глаукома у літніх людей: діагностика та лікування. Досвід будинку для літніх людей

Глаукома у пожилых людей: диагностика и лечение. Опыт дома для пожилых людей 1

Глаукома – хвороба, яка зачіпає зорову функцію організму. У зв’язку з цією хвороб підвищується внутрішньоочний тиск, що призводить до порушення функцій зорового нерва. Глаукома, якщо її не лікувати, може призвести до сліпоти. Ця хвороба виникає тільки у людей похилого віку, приблизно в 70-80 років, коли імунна система розвинена дуже слабо. До групи ризику потрапляють люди після 60 років.

Причини глаукоми у літніх людей

До основних причин глаукоми у літніх людей можна віднести:

 1. вік,
 2. на тлі інших захворювань,
 3. порушення кровообігу,
 4. катаракта,
 5. цукровий діабет.

Симптоми глаукоми

Глаукома у людей похилого віку настає непомітно і розвивається повільно. Людина не відразу розуміє, що страждає на глаукому. Основними симптомами глаукоми є:

 • почервоніння очного яблука,
 • сильні головні болі,
 • сильні очні болю,
 • “Туман” перед очима,
 • нудота,
 • від яскравого світла виникають перед очима райдужні кола,
 • погіршення зору ввечері.

Як тільки ви виявили у свого родича характерні симптоми, його негайно слід відвезти на обстеження до офтальмолога.

Лікування глаукоми

Після 45 років кожна людина повинна періодично відвідувати консультації офтальмолога. На жаль, не всі люди усвідомлюють серйозність проблеми і відвідування навіть простого окуліста налагоджували на невизначений термін. Якщо ви виявили характерні ознаки та симптоми глаукоми, то до лікаря слід звернутися якнайшвидше. Внутрішньоочний тиск – перша ознака глаукоми. У діагностичних медичних центрах є сучасне обладнання, яке дозволяє провести діагностику глаукоми.

Якщо глаукома була виявлена ​​на початковій стадії розвитку, то можуть допомогти очні краплі. Якщо ліки не допомагають, потрібна операція. Зараз можна її зробити і лазерному способом.

Після такої операції на очах належить постійно носити мазеву пов’язку. Потрібно обмежити всі фізичні навантаження. Ні в якому разі не можна чесати і терти руками очі. Слід також обмежити захоплення телевізором і читання книг. Не можна відвідувати лазні і сауни. Ні в якому разі не можна щоб вода потрапила в очі. Якщо після операції виникли будь-які почервоніння або погіршення, слід звернутися до вашого лікуючого лікаря.

Слід звернути увагу і на харчування, яке повинно бути правильним. 

Глаукому у людей похилого віку можна вилікувати і народним способом. За допомогою таких народних засобів, як кріп, паростки картоплі, болотна ряска, сік чистотілу. Але потрібно бути обережним і акуратним при застосуванні даних коштів.

Лікування глаукоми в пансіонатах для престарілих

Вилікувати глаукоми у людей похилого віку в словиях пансіонату, звичайно ж, можна. Але оперативне втручання в пансіонатах не практикується. А ось для реабілітаційного періоду пансінат – найкраще місце. Реабілітація після хірургічного втручання внаслідок глаукоми, триває кілька тижнів. У пансіонаті висококваліфіковані фахівці ретельно доглядають за такими хворими. Їм знижуються фізичні навантаження, виконуються всі рекомендації лікаря, надається належний догляд за самими очима. Всі ці умови роботи прискорюють одужання старої людини. Фахівці пансіонату для людей похилого віку “Турбота” простежать, щоб хворий приймав всі необхідні ліки, дотримувався всіх рекомендації лікаря. Ваш родич буде відчувати себе тут затишно, як в домашній обстановці.

Пансіонат для людей похилого віку “Турбота” бажає тільки міцного здоров’я своїм пацієнтам!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.