Грамотність персоналу в нашому приватному будинку для літніх людей в Одесі

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 344

Саме поняття «будинок престарілих» до сих пір відгукується в сприйнятті багатьох якимось страшним місцем. Ми хочемо розвіяти всі сумніви на рахунок нашого колективу, цілей і завдань, які ми ставимо в своїй діяльності на перший план. І щоб вас не бентежило слово «діяльність», ми поспішаємо запевнити, що в неї входить не тільки формальна інструкція надання підтримки та дотримання правил надання послуг постояльцям відповідно до професійних та етичних нормативам, а й звичайна людська турбота про старше покоління, до якого ми маємо щире повага.

Приватний будинок для людей похилого віку в Одесі і його клімат

Здоровий колектив складається з людей, зацікавлених в тому, що вони роблять, з професіоналів і фахівців свого роду зайнятості. Альтруїзм одеських співробітників не залишить байдужими навіть найвибагливіших гостей. Кожен тут може знайти розуміє слухача. Психологічну консультативну допомогу літнім людям в їх делікатному віці надає не тільки штатний психолог, а й кожен член нашого колективу.

Постояльців чекає доброзичливий прийом і індивідуальне ставлення. Ми віддаємо собі звіт, що всі люди, незалежно від віку, по-різному сприймають опіку і увагу, тому шукаємо свій підхід до особистості, щоб перебувати у нас було приємно і хотілося повернутися, а то і залишитися якомога довше. У нас ваші батьки, бабусі і дідусі знайдуть домашній затишок, а не строгий формальний пансіонат для людей похилого віку. Одеса – красиве місто з м’яким кліматом, надає сприятливу дію на фізичний і психологічний стан здоров’я. Ми цілком допомагаємо природі за допомогою знань, досвіду.

Будинок пристарілих (Одеса) – тимчасове перебування

Проживання літніх людей в пансіонаті протягом усього року – західна модель, яка з успіхом працює не одне десятиліття. Поступово вона приживається і у нас, долаючи забобони. Варто зазначити, що для сезонного перебування люди в різних містах з легкістю і все частіше вибирають приватний будинок престарілих, Одеса не виняток.

Якщо вам потрібно ненадовго виїхати у справах або у відпустку і не на кого залишити літньої людини, якщо родич переніс операцію і йому потрібен комплексний догляд або літня людина просто хоче з інтересом провести час, поспілкуватися з іншими людьми своєї вікової категорії, то вам варто звернутися до нам.

Відзначимо переваги нашого дружнього колективу:

  1. Наша команда сформована виключно з професіоналів, фахівців високого рівня, які люблять свою роботу і з повагою ставляться до старшого покоління. Наші співробітники мають багатий досвід, щиро вникають в проблеми постояльців. Дрібниці, які здадуться іншим незначними, абсолютно інакше сприймається людьми похилого. Ми не просто слухаємо, а вирішуємо проблеми людей.
  2. Будинок пристарілих в Одесі має необхідним сучасним обладнанням, яким повною мірою вміють користуватися наші співробітники.
  3. Часу постояльців продумано і організовано так, щоб ніхто не нудьгував. Адже нудьга призводить до апатії, зниження апетиту, погіршення загального фону, що неприпустимо в стінах нашого пансіонату. Персонал щодня з цікавістю бере участь в житті людей похилого віку, підтримуючи її повноцінність, різноманітність і насиченість.
  4. Наші кухарі строго дотримуються рекомендацій дієтолога, який ґрунтується на індивідуальних потребах постояльців. Адже алергія та інші медичні протипоказання не проблема для правильного і смачного харчування.

Наш персонал надасть грамотну допомогу літнім людям, обмеженим в русі. Проведе всі необхідні гігієнічні процедури, прийом їжі і сприяє перебуванню на лоні природи. Ми дотримуємося принципів паліативної допомоги та постійно вдосконалюємось, щоб не відставати від сучасної медицини.

Медичне обслуговування, реабілітація

Першочерговим фактором у справі догляду за людьми в похилому віці є постійний моніторинг за станом їх здоров’я. Наші співробітники мають медичну освіту, ретельно стежать за прийомом ліків і вітамінів постояльцями. При необхідності ставлять уколи, крапельниці, клізми. Наші лікарі і медсестри проводять огляд, беруть аналізи.

Регулярність відстеження основних показників здоров’я – ключ до збільшення тривалості життя. Це особливо важливо для пацієнтів, які перенесли інфаркт або інсульт і потребують спеціальної терапії.

Ваші батьки, бабусі і дідусі звільняться від вирішення побутових проблем:

  • сухе і вологе прибирання приміщення (проводиться щодня);
  • прання, прасування і заміна білизни;
  • приготування дієтичної їжі.

Приходьте і подивіться на наш будинок престарілих в Одесі, щоб переконатися – тут вашим родичам сподобається!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.