Індивідуальні умови для ветеранів в будинках для людей похилого віку

“Турбота” – будинок ветеранів в Києві. Умови проживання в якому нічим не поступаються європейським дому престарілих. У будинку для літніх людей в Києві у ветеранів з’являється можливість знову радіти життю.

У державному будинку для літніх умови проживання багато в чому поступаються, та й часто там просто немає місця. Намагаємося, щоб життя ветеранів в нашому пансіонаті була максимально комфортною і пріблідженной до умов рідного дому.

У пансіонаті для літніх ви можете:

  • Поселити ветерана на постійне або тимчасове проживання;
  • Кожне приміщення в нашому пансіонаті облаштовано сучасними меблями, щоб людині було максимально зручно;
  • Ваш близька людина завжди буде під наглядом медиків, що не можна надати будинку;
  • Ми подбали про те, щоб у людей похилого віку було заняття, організоване проведення часу, прогулянки на вулиці і спілкування з однолітками;
  • Всі відвідувачі перебувають під постійних наглядом доглядальниць.

Чим наш пансіонат відрізняється від інших:

  • Наші клієнти дуже швидко йдуть на поправку навіть після дуже серйозних захворювань;
  • Організація дозвілля;
  • Комфортна обстановка;
  • Раціон розробляється для кожного відвідувача індивідуально, з урахуванням всіх вітамінів, які потрібні пристарілого людині.

Старість без самотності – міф чи реальність?

У багатьох людей просто немає часу, щоб сидіти з старими родичами. Ми зайняті тим, що будуємо свою кар’єру, для того щоб чогось досягти в цьому житті. Та й не завжди вистачає досвіду в догляді за людьми похилого віку, адже їм потрібен постійний контроль медичного працівника. Люди, які стикалися з цим, добре знають як старим не вистачає спілкування і нашої уваги.

У будинку ветеранів в Києві “Турбота” старий чоловік завжди знайде з ким поговорити і не буде себе почувати кинутим і самотнім.

Надання постійного догляду за ветеранами

У будинку для літніх людей в Києві ви можете розмістити ветерана на постійно або на тривалий термін. Пристарілого людині дуже важко звикнути до нової обстановки. Дуже часто люди похилого віку впадають в депресивний стан при переїзді з одного місця в інше. Ми працюємо для того, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно, намагаємося створити умови для проживання наближені до рідного дому.

Харчування наших постояльців

Ми забезпечуємо повноцінне харчування для кожного старої людини. З віком організму людини все більше необхідні вітаміни, але для того, щоб визначити які необхідні, потрібно провести обстеження організму. Висиджувати в тривалих чергах престарілим ветеранам дуже важко, в нашому пансіонаті є фахівці, які призначають вітамінні добавки.

Кухарі, які працюють в нашому пансіонаті мають великий досвід роботи в даній сфері. Є можливість розробити індивідуальний раціон.

Місце розташування будинку престарілих

На території нашого будинку пристарілих в Києві дуже затишно, є де погуляти. Всі наші клієнти залишаються задоволені.

Вільний час ветеранів в будинку для літніх людей

Ми розробили спеціальний план заходів, щоб наші постояльці не нудьгували. Ви можете не сумніватися, що в нашому будинку для літніх людей, у вашого близької людини почнеться друга молодість.

У нашому будинку для літніх людей в Києві працюють виключно професіонали, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Всі наші постояльці знаходяться під постійних контролем лікаря, який в будь-який час надасть допомогу.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.