Інгалятор для літніх людей: як вибрати і як правильно використовувати. Поради будинку по догляду за людьми похилого віку

Ингалятор для пожилых людей: как выбрать и как правильно использовать. Советы дома по уходу за престарелыми 2

Так вже виходить, що часом у нас не вистачає часу, щоб надати повноцінний догляд за людьми похилого віку. Робота, діти, батьки, дах над головою – можна розірватися!

Але велосипед вигадувати не потрібно, щоб був цілодобовий нагляд за літньою людиною, чия доля нам не байдужа. Зараз для цього є будинки по догляду за людьми похилого віку.

Стереотипи

Раніше був стереотип, що ми свого роду кидаємо своїх старих, немов, б віддавали дітей в будинок. Але в дійсності, весь цивілізований світ давно допрацював цю ідею і зараз же в дійсності, все виглядає інакше. Насправді, зараз – це як санаторій, де цілодобовий догляд за людьми похилого віку здійснюють фахівці, а самі вони знаходяться в правильному для себе оточенні.

Медичний догляд за людьми похилого віку

На жаль, організм людини не молодіє, а зношується. Часом, процес старіння можна відсунути і уповільнити, але для цього потрібно постійно стежити за своїм здоров’ям: здавати аналізи, міряти тиск, робити гімнастику і т.д. У повсякденному житті, наші старі нічого цього робити не будуть, поки щось десь не заболить або не трапиться. Однак все це завдає додаткового удару по і без того ослабленому організму.

Наша думка або рада, що медичний догляд за людьми похилого віку повинен здійснюватися в кожен момент часу, щоб людина відчувала себе здоровим і молодим якомога довше. І це не тільки медичні показання – рецепти лікування … Це і індивідуально підібрана дієта або збалансоване харчування, ідеально підібрані для кожного фізичні навантаження.

Догляд за старими людьми – це ціла наука і любов до даної справи, готовність присвячувати весь свій час і турботу. Наука, тому що навіть вибрати правильний інгалятор для свого «старого» – це не так-то просто. У літніх людей вже починають прогресувати різні захворювання дихальних шляхів, як хронічні, так і, просто, з віком. Від нестачі або надлишку кисню можна отримати безліч інших непотрібних захворювань особливо в періоди спалахів ГРВІ. Згодом один інгалятор може знадобитися змінити на інший і цей момент теж важливо не переглянути. Оскільки в кожному інгалятори міститься певна кількість мікрон того чи іншого аерозольного лікарського препарату (від 1 до 10) і діють вони на всі сфери дихальних шляхів по різному:

  • 8-10 мікрон – ротова порожнина;
  • 5-8 мікрон – самий початок дихальних шляхів: небо, носоглотка, гортань;
  • 3-5 мікрон – трахея, бронхи;
  • 1-3 мікрон – бронхіоли;
  • 0,5-2 мкм – альвеолярні структури легенів.

Як же вибрати правильне лікування?

З інгалятором ми розглянули лише одиничний випадок того, наскільки правильно і своєчасно здійснювати правильний медичний догляд за людьми похилого віку. Насправді ж правильний догляд за хворими та людьми похилого віку в кожен момент часу різний.

Поради:

Спілкуйтеся частіше зі своїми рідними похилого віку.

Запитуйте, як вони себе почувають. Чи не доставляє їм щось дискомфорту? Нічого у них не болить? Намагайтеся, щоб вони правильно харчувалися і більше часу проводили на свіжому повітрі. Щоб жили і перебували в комфортних для себе умовах. Адже люди похилого віку – вони ж, немов діти: їх може порадувати і засмутити будь-яка дрібниця.

Або ж ви можете надати цю можливість нашим фахівцям і медикам. Ми з радістю, надамо свої послуги по догляду за людьми похилого віку.

Комфортні умови проживання, комфортне середовище спілкування, постійне спостереження лікарів, смачне харчування і дійсно насолоду розміреним способом життя, з цікавими прогулянками походами і розвагами – ось, що таке справжній догляд за старими людьми.

І повірте, вони не будуть відчувати себе покинутими – вони будуть відчувати, що ви любите і піклуєтеся про них, при цьому присвячуючи їм стільки ж часу, скільки присвячували і раніше.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.