Як кинути курити в літньому віці

Куріння є бичем нашого покоління. Проблема в тому, що більшість населення планети хоч раз у своєму житті пробували курити сигарети, але мало хто змогли відмовитися від цього «задоволення». Куріння не тільки шкодить здоров’ю людини, а й є першоджерелом появи ракових пухлин, причиною передчасного старіння організму і ранньої смерті. Курцем можна стати незалежно від віку і статі, адже з моменту появи тютюну в соціумі, вік курця може починатися з раннього дитинства.

Куріння в літньому віці

Проблема літніх людей в тому, що люди з величезним стажем не можуть швидко прийти до вирішення проблеми. Куріння стає не тільки захопленням, а й способом життя, тому відмовитися від звички з кожним роком стає важче. Більшість завзятих курців в період позбавлення від куріння задаються багатьма питаннями. Один з них «Чи не пізно міняти свій спосіб життя?». Оскільки тривале куріння викликає звичку, то організм через певний проміжок часу вимагає необхідне дозування нікотину, щоб нормально функціонувати. Але це все домисли, оскільки в будь-якому віці відмова від сигарети призведе тільки до позитивних. Через кілька тижнів курець відчує значне полегшення від відмови. Зникне постійний кашель, відчуття слабкості і сонливості, апетит повернеться в норму і життя засяє новими фарбами.

Набір маси в період відмови від сигарет

Оскільки апетит нормалізується, а з організму потихеньку виходять токсини, з’являється бажання не тільки постійно їсти, але і високе почуття голоду. Організм постійно відчуває почуття голоду, оскільки 1 сигарета гасить почуття насичення на 1 годину і більше. Таким чином, відмова сигарет призводить до нормалізації «здорового ваги». Проблема лише в тому, що люди вживають нездорову їжу у великих обсягах, що призводить до значного збільшення власної ваги. Відмова від сигарет призводить до:

  1. Покращення стану і настрою людини.З’являється апетит.
  2. Очищаються рецептори, що призводить до нових відчуттів під час вживання їжі.
  3. Відсутність перепочинок і постійного запаморочення.

Якщо немає можливість погашати нестерпне бажання поїсти корисними продуктами, слід брати з собою їжу, яка буде притуплювати почуття голоду і не сприяти набору зайвої ваги. Наприклад, це можуть бути бобові продукти.

Чи важко кинути курити в літньому віці?

Питання, на яке немає точної відповіді. Все залежить від індивідуальності людини, його способу життя і звичок, а також стажу. Але незалежно від усіх цих параметрів, головне – мета. Якщо людина захоче, то ніякі перепони його не зупинять.

Великий стаж не дозволяє запеклому курцеві в один момент відмовитися від вживання сигарет. Хвороби шлунково-кишкового тракту, проблеми з серцем, хронічний бронхіт та інші хвороби є не тільки постійними супутниками курця, але і складають 40% причин смертності в літньому віці. Оскільки відмова від сигарети вимагає не тільки моральної, а й фізичної витривалості, важливо, щоб поруч була людина, яка допоможе вам пережити цей нелегкий період. Дуже часто, людина значно просунувшись по шляху відмови від сигарети, зривається і знову бере запальничку щоб прикурити сигарету. Саме в цей момент необхідна підтримка і мотивація, яка допоможе позбутися від куріння раз і назавжди. Якщо людина дорожить своїм життям, життям близьких (адже перебувати поруч з людиною, що палить теж завдає шкоди організму), негайно відмовтеся від тютюну в будь-якому його прояві. Витратьте свій час, енергію, фінанси на вдосконалення та пізнання життя, а не на папір з нікотиновою начинкою.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.