Як уникнути інфаркту: прості поради, як продовжити життя від нашого будинку по догляду за людьми похилого віку

Как избежать инфаркта: простые советы, как продлить жизнь от нашего дома по уходу за престарелыми 2

Молодість, що може бути прекрасніше цього часу? Напевно, кожен з нас, будучи молодим, навряд замислюється про старість. Адже це, так далеко, так не скоро … Ми сповнені енергії, повні сил, все життя попереду і ми відчуваємо, що можемо все і самі. Але приходить такий час, коли необхідна підтримка, не тільки фізична, а й моральна, яка може зцілити, надати сили, щоб відчувати себе потрібним!

Напевно, ви скажіть, що для догляду за старими людьми головне, щоб вони добре їли і вчасно міряти тиск. Може і так, але, щоб уникнути інфаркту, цього недостаточно.І мета, нашого будинку по догляду за людьми похилого віку – це продовжити їм життя і зробити її насиченою і різноманітною! А це, є обов’язкові щоденні піші прогулянки на свіжому повітрі, які допомагають знизити аритмію. Це дуже важливо для людей похилого віку!

У нашому будинку для літніх людей, ми кожному даємо своє завдання кожен день, яке вони виконують, з величезною відповідальністю і бажанням. Що за завдання? Все дуже просто! Полити квіти, накрити на стіл, навести порядок у своїй кімнаті … .це більше для жінок! а ось чоловіча робота, завжди знайдеться, нехай сама елементарна, але почуття, що ти потрібен і крім тебе ніхто цього не зробить, додає сили і впевненість і хочеться жити! А під час особистого дозвілля, кожен займається улюбленою справою: в’язання, вишивання, рукоділля, шиття, читання преси, слухати музику, дивитися фільми, малювання і т.д … ми намагаємося кожному допомогти знайти свою улюблену справу, тому що це допомагає відволіктися від дурних думок, пов’язаних з хворобами і поганим самопочуття. Улюблена справа-це важливий фактор, хорошого самопочуття!

Якщо говорити про харчування, в нашому будинку для літніх людей, так воно у нас ЗБАЛАНСОВАНЕ. Що це таке? А це означає, що кожна літня людина, отримує в своєму раціоні, необхідні вітаміни, мінерали, амінокислоти, які допомагають зберігати відмінне самопочуття і життєдіяльність. Тому, фрукти і овочі, це обов’язково, круглий рік! А омега-3 жирні кислоти, допомагають зміцнити судинну стінку, що запобігає інфаркту. Тому морепродукти, важливі в раціоні харчування!

Обов’язковою умовою, здорового способу життя, в нашому будинку пристарілих- це є розпорядок дня, який все із задоволенням дотримуються. Початок дня, завжди з ранкової зарядки, яка допомагає дати мінімальне навантаження на м’язи, серце і допомагає організму прокинутися.

Велика увага, ми приділяємо питній воді, тому що водо- це один з основних джерел здоров’я людини! Воду, ми пропонуємо пити певної температура, яка легко засвоюється організмом і обов’язково очищену.

А водні процедури? А це, щодня і обов’язково!

Наш будинок престарілих, підтримується завжди в ідеальному порядку! Це щоденне прибирання і звичайно, обов’язкове провітрювання кімнат, три рази на день.

Також, в нашому будинку для літніх людей, є свої традиції. Наприклад, на Новий рік, ми завжди ставимо ялинку і прикрашаємо красивими іграшками. Це допомагає створити особливий святковий настрій, яке важливо для емоційного фону наших людей похилого віку!

Догляд за людьми похилого віку, повинен бути особливим: уважним до дрібниць, повним любов’ю і добром. І це все, ми готові дати кожному, хто знаходитися в нашому будинку для літніх людей. Так само, ми надамо кваліфікований медичний догляд, за літніми людьми.

І хочеться сказати, кожному, хто читає цю статтю, що найкращий спосіб позбутися від інфаркту – це, перш за все, вести здоровий спосіб життя! Ми, в нашому будинку для літніх людей, гарантуємо нагляд і догляд за людьми похилого віку, який допоможе продовжити їм життя!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.