Як виміряти артеріальний тиск у літньої людини

Тиск престарілих людей обумовлений низкою факторів. Нерідкі випадки, коли його показники відрізняються протягом дня. Коли тиск не в нормі, низький або високий, це призводить до погіршення самопочуття людини, з’являються нудота, головний біль, занепад сил, псується настрій. Якщо ніяк не боротися з цією недугою, то в такому віці наслідки можуть бути найсерйозніші. Висококваліфіковані фахівці, що працюють в приватному пансіонаті для людей похилого віку в Києві, уважно стежать за станом здоров’я його постояльців і регулярно вимірюють артеріальний тиск.

Як визначити що тиск літньої людини в нормі?

Показання тиску у людей похилого віку можуть сильно варіюватися і визначаються віком, погодними умовами, якістю харчування і рядом інших факторів. Загальноприйнятий показник 120/80 мм рт. ст. дуже умовний і більше підходить для людини середнього віку, у якої немає ніяких захворювань.

Якщо уважно стежити за будь-якими змінами в стані здоров’я літньої людини, регулярно вимірювати його тиск і записувати свідчення, то, через деякий час, середній показник буде служити нормою для конкретної людини. Така практика широко використовується фахівцями приватного пансіонату для людей похилого віку в Києві, завдяки чому вони з точністю визначають, чи потрібно приймати ліки від тиску чи в цьому поки немає необхідності.

Як виміряти тиск у літньої людини?

Медичні співробітники приватного будинку престарілих в Києві, вимірюючи тиск постояльців, перш за все, спираються на свідчення приладів, так як саме вони дозволяють вірно і точно виміряти артеріальний тиск. Грунтуючись на цих показниках, в наслідок, встановлюється точний діагноз і призначається лікування.

Артеріальний тиск вимірюють тонометром. Він може бути ручним, автоматичним або електронним.

При роботі з ручним тонометром на руку пацієнта надягають спеціальний манжет, а потім за допомогою спеціальної груші накачують повітря, стрілка на механічному табло показує тиск.

Автоматичний тонометр діє за тим же принципом, що і ручний, але свідчення артеріального тиску виводяться на спеціальне електронне табло. В якості додаткової опції цей прилад визначає пульс.

Електронний прилад все робить сам, досить просто включити його і натиснути кнопку.

Правила вимірювання тиску у літніх людей

Щоб правильно визначити артеріальний тиск, необхідно дотримуватися ряду рекомендацій:

  • За півгодини до проведення процедури виключити виконання будь-якої фізичної роботи, що вимагає зусиль, заборонено приймати їжу і каву, не можна курити, уникати, по можливості, сильних емоційних переживань;
  • У момент роботи тонометра бути розслабленим і не напружуватися;
  • Під час процедури не ворушитися і не розмовляти;
  • Для руки, на яку одягнуть манжетку, потрібно знайти надійну точку опори, руку тримати на рівні грудей, спина пряма;
  • Тиск потрібно вимірювати на двох руках з невеликою перервою в 5-10 хвилин;

Артеріальний тиск у літніх людей дуже нестабільною через цілу низку причин: зменшення еластичності стінок судин, атеросклероз і порушення в роботі систем регуляції кровотоку, тому необхідно ретельно стежити за його показаннями і регулярно вимірювати їх. У приватному пансіонаті для людей похилого віку в Києві ці процедури проводить кваліфікований медичний персонал. Наші співробітники не просто вимірюють артеріальний тиск, вони також займаються постановкою діагнозу, призначають і застосовують терапевтичне лікування.

Довіряючи літніх родичів нашого пансіонату, в можете не переживати, ми про них обов’язково подбаємо.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.