Як ми виробляємо догляд за людьми похилого в Дніпропетровську

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 421

Будинок пристарілих – це другий будинок престарілих людей, де можна гідно зустріти старість, відчувати себе затишно, комфортно і не самотньо, придбати другу сім’ю в особі персоналу. Кожен старий мріє про це. Бажає уваги, гідного лікування, спілкування з ровесниками і людьми різного віку. Все це може надати будинок для людей похилого віку в Дніпропетровську. Комфортабельні умови, різноманітність дозвілля, професійне лікування – головні аспекти установи.

Догляд за літніми людьми в Дніпропетровську

Пансіонат для людей похилого віку пропонує свої послуги по догляду за людьми, які, в силу своїх можливостей, не можуть це зробити самі, які потребують професійного лікування, в допомоги та просто спілкуванні. До всіх пенсіонерам завжди проявляється тепло і увагу, незалежно від захворювань і тяжкості стану.

Що передбачає за собою догляд за людьми похилого віку

Догляд в будинку для літніх людей в Дніпропетровську залежить від кожного випадку в індивідуальному порядку. Так як старість у всіх протікає по-своєму: різні хвороби, різне психологічний стан, спосіб життя, генетика. Кожен старіє по-різному: хтось в 80 років працює і відчуває себе добре, а інший в 60 вже не може вставати з ліжка. Тому початковим моментом є вивчення кожного постояльця і ​​індивідуальний підхід. Основний момент, на який особливо звертають увагу, – це здоров’я пенсіонерів. Старість, як відомо, супроводжується рядом неприємностей: знижується зір, починає ломити кістки, часті переломи, тиск та інше. Щоб уникнути інцидентів, за кожним закріплюються лікарі і медсестри, які будуть ретельно відслідковувати всі зміни в стані здоров’я. Також лікувати, давати вітаміни і консультувати. Решта догляд здійснюється в залежності від індивідуальних потреб. Наприклад, якщо пенсіонер прикутий до ліжка і не може сам за собою доглядати, за ним закріплюється медсестра, яка буде йому допомагати. Люди з психічними або психологічними відхиленнями спостерігаються у спеціалізованих лікарів.

Умови проживання в будинку для літніх людей

Установа намагається забезпечити комфортні умови, які б підійшли кожній людині у віці. А саме:

 • гігієнічний догляд – персонал намагається допомагати всім у виконанні різних гігієнічних процедур,
 • постійний контроль стану поселенців – вимірювання тиску, пульсу, температури, цукру в крові та інше,
 • харчування – для кожного підбирається свій режим харчування. якщо це людина з діабетом, гастритом або після операцій – то спеціальні дієти. Також доглядальниця допоможе з прийомом їжі, розігріє її, помиє посуд,
 • виконання рекомендацій лікаря, прийом медикаментів,
 • масаж, заняття гімнастикою, лікувально-профілактичної фізкультурою,
 • психологічна підтримка кожної людини у віці при необхідності, для кожного, в залежності від захворювань і стану, свій розпорядок дня і свій підхід в лікуванні та профілактиці,
 • здійснення прання, прибирання, прасування,
 • прогулянки на свіжому повітрі,
 • різноманітність дозвілля: спілкування з іншими постояльцями, книги, телевізор, розважальні ігри, святкові вечори,
 • відвідування родичами або друзями за домовленістю.

Крім догляду та лікування будинок престарілих в Дніпропетровську пропонує комфортабельні умови проживання, надання зручних ліжок для лежачих хворих, спеціальні коляски для інвалідів і людей після операцій. Додатковими послугами можуть бути:

 1. транспортування тяжкохворих або інвалідів,
 2. індивідуальна робота з невропатологом, психіатром або психологом,
 3. різне додаткове медичне лікування (обговорюється в індивідуальному порядку)

Не бійтеся будинків престарілих. Ця установа забезпечує хорошу старість вам і вашим близьким, допоможе старіти гідно і комфортно.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.