Як спілкуватися з літніми батьками: 30 мудрих порад від нашого пансіону для престарілих

Как общаться с пожилыми родителями: 30 мудрых советов от нашего пансиона для престарелых 2

У пансіонаті для літніх людей працюють кваліфіковані фахівці, але турбота і увага дітей як і раніше важливі для ваших старих батьків. Наш приватний комфортабельний пансіонат для людей похилого віку пропонує кілька цінних порад про те, як налагодити хороші відносини з батьками.

 1. Слідкуйте за словами. Намагайтеся не заподіяти своїм батькам біль, відволікайте їх від неприємних бесід.
 2. Поставте себе на їхнє місце. Намагайтеся підтримувати хороші відносини з батьками, намагайтеся зрозуміти їх. Без вас їм буде дуже важко навіть в хорошому пансіонаті для людей похилого віку.
 3. Вникайте в причини вчинків. Погані вчинки людей похилого віку часто пов’язані з бажанням звернути на себе увагу, а можливо вашому батьку або матері самотньо, і він хоче переїхати в пансіонат для людей похилого віку, де зможе спілкуватися з однолітками?
 4. Прощайте і хваліть. Добре слово близької людини творить чудеса.
 5. Відкиньте емоції. У конфліктних ситуаціях дуже корисно ретельно зважити всі позиції, намагайтеся дивитися на такі ситуації справедливо.
 6. Завжди говоріть «спасибі». Не соромтеся висловити подяку.
 7. Свобода і нагляд. Опікати батьків, звичайно, варто, але залиште їм місце для особистого часу. Дозвольте спілкуватися з іншими людьми – тільки так вони зможуть забути про свій вік.
 8. Дозвольте їм бути потрібними. Придумайте батькам посильні обов’язки.
 9. Не критикуйте. Приймайте ваших старих батьків такими, якими вони є.
 10. Спілкуйтеся. Ваше життя для літньої матері – найважливіша тема для розмови, їй завжди цікаво, як ви провели день. Пансіонат для літніх – прекрасне місце, де людям похилого віку є, чим себе зайняти, але не забувайте – вони все одно сумують за вас.
 11. Забудьте про спроби змінити і перевиховати батьків, оскільки це неможливо в їхньому віці, їх звички потрібно поважати.
 12. Радуйте літніх людей частіше. Це можуть бути навіть простенькі подарунки, якими вони зможуть похвалитися перед друзями в пансіоні для літніх.
 13. Кращий подарунок для літнього – досягнення і перемоги їхніх дітей, і тому обговорюйте з ними такі важливі події у вашому житті.
 14. Враховуйте вік і особливості здоров’я людини, прощайте проблеми зі слухом і координацією. Попередьте медсестер пансіонату престарілих про всі проблеми зі здоров’ям ваших батьків.
 15. Співпереживайте завжди і в будь-якій ситуації, але пам’ятайте, що є межа між співпереживанням і жалістю.
 16. Викорінюйте всі нові модні і незрозумілі слова з промови, намагайтеся говорити зрозумілою для людей похилого віку мовою.
 17. Відволікайте від звичайних насущних проблем, постарайтеся організувати їм дозвілля в пансіоні для людей похилого віку, будинку або на прогулянці.
 18. Звертайте увагу на те, що подобається людині, що викликає у людей похилого позитивні емоції.
 19. Майте терпіння, вислухайте до кінця те, що люди похилого віку вам говорять.
 20. Не перестарайтеся з опікою, оскільки так можна викликати відчуття приниженості і безпорадності.
 21. Не реагуйте на агресію агресією, під час скандалу постарайтеся обійняти і з розумінням поставитися до людини.
 22. Встановіть нові ритуали і традиції, які дозволять вам стати ближче з рідними. Якщо вони знаходяться в пансіонаті для літніх людей – частіше їх відвідуйте.
 23. Займіть літніх людей чимось – наприклад, навчіть користуватися ПК або навіть розкажіть, як заробити невелику надбавку до пенсії в інтернеті.
 24. Ніколи не пред’являйте до батьків вимог! Вам потрібна допомога? Просіть про це з повагою.
 25. Допомагайте фінансово своїм батькам, навіть якщо вони говорять, що їм це не потрібно.
 26. Припиняйте звинувачувати себе в проблемах ваших батьків, оскільки ви не винні в тому, що вони старі або не вміють з вами налагоджувати контакти.
 27. Забувайте старі образи, не пригадуєте старикам їх проступки багаторічної давності.
 28. Вмійте визнавати свої помилки і просити вибачення – старі люди швидко і легко прощають!
 29. Постарайтеся не злити людей, не провокувати на скандали.
 30. Запитуйте, ніж ви можете допомогти їм в побуті щоб полегшити їм життя. Якщо ваші батьки знаходяться в пансіонаті для пенсіонерів, чуйно ставтеся до їхніх нагальних потреб.

 

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.