Як оформити літню людину в будинок престарілих?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 304

Людей, які знаходяться в досить зрілому віці, і не мають родичів, або ж близькі і родичі не можуть собі дозволити догляд за своїми старими родичами, вельми велике безліч. Найактуальнішим в даному випадку стає питання про те, як оформити свого родича похилого віку в будинок для людей похилого віку, або ж в пансіонат такого типу, в якому буде отриманий необхідний догляд, турбота та увага до старшого покоління.

Багато в віці понад 55 – 60 років, вже не в змозі ходити самостійно в магазин або на ринок за продуктами, та й просто спокійно без зайвих напруженостей пересуватися, або обслуговувати себе. Існують спеціальні соціальні фонди, що допомагають таким людям направляючи своїх працівників, але вони не можуть забезпечити належний цілодобовий догляд. З цього люди пенсійного віку часто вдаються до послуг будинків для людей похилого віку.

В державні будинки для людей похилого віку, можна влаштувати людини досягла певного вікового порога пенсійного віку, або інваліда першої або другої категорії, що потребує постійного догляду, але не мають родичів працездатного віку і можливостей. При всьому цього також потрібно зібрати безліч підтверджуючих документів, з різний інстанцій типу ЖКГ, пенсійного та соціального фонду, і інших. Дане завдання для літньої людини не надто проста, та й завжди варто пам’ятати про великі черги.

Умови прийому в наш приватний будинок престарілих гранично прості і не доставлять Вам зайвих Клопіт.

Умови для визначення в будинок для людей похилого віку

Необхідно отримати путівку і написати заяву з проханням про місце в будинку для людей похилого віку. Необхідна медична карта і звичайно паспорт, потім необхідна довідка з пенсійного фонду, і довідка що інформує про склад сім’ї, та інші подібні документи. Що старого, часто хворої людини це практично неможливе завдання. Даная бюрократична ланцюжок може вплинути не тільки на фізичний стан старого, але і «зіпсувати» психологічне здоров’я. А допомогти часто просто нікому.

Плюси приватних будинків для престарілих людей

Будинки для людей похилого віку приватної форми власності поза конкуренцією в даних питаннях. Не потрібно переживати за безліч необхідних документів і довідок, варто просто зателефонувати і уточнити чи є місце в будинку для людей похилого віку. Також в приватних будинках для людей похилого віку, вважається нонсенсом ситуація що досить типова для державних будинків для людей похилого віку, і звучить так як «немає місця». Про це абсолютно не потрібно турбуватися.

Також набір документів для пансіонатів для престарілих, приватної форми власності, вельми скромний. Майбутньому гостю знадобиться медична карта, довідка флюорографічного обстеження, що підтвердить відсутність туберкульозу у майбутнього постояльця, паспорт літнього, і паспорт (копія) опікуна що укладає договір з приватний будинком для пенсіонерів. Можна надати копію страхового поліса, якщо такий є.

Визначення зрілої людини в будинку для людей похилого віку відбувається через те, що б йому було надано високоякісне медичне обслуговування, догляд, турбота та увага до найчастіше одиноким в дусі старих, а це можуть забезпечити тільки фахівці які працюють в пансіонатах.

<Як оформити літньої людини в наш будинок престарілих

В суспільстві також існує теорія, що пансіонати для людей похилого віку, це установи в яких, грубо кажучи, пенсіонери “доживають їм відведений час». Будинки для людей похилого віку на корені припиняють такі теорії, і доводять абсолютно протилежне, так як ваші літні родичі будуть знаходиться під професійному наглядом команди висококваліфікованих лікарів і медиків, доглядальниць, кухарів, прибиральниць, і іншого персоналу, що оточують турботою, теплотою і увагою.

Не варто забувати і про те, що перш ніж оформити старого в будинок для людей похилого віку, необхідно його психологічно до цього підготувати, щоб ваш батько або мати, дідусь чи бабуся, або ж інший близький родич не подумав що ви хочете від нього «позбудеться». Необхідно пояснити всі плюси перебування в будинках для людей похилого віку, а також барвисто описати не тільки переваги в медичному обслуговуванні, збалансованому і смачне, дієтичному харчуванні, а й в цікавому і різноманітному дозвіллі, який є спілкування з людьми, які мають схожі інтереси, перегляд розважальних і пізнавальних передач і фільмів, новин, читання книг і газетних печаток, розваги у вигляді настільних ігор, ну і звичайно прогулянки на свіжому повітрі. Ваші близькі та рідні в лубом випадку оцінять всі ці плюси, і забудуть про почуття тривоги, а високо кваліфіковані психологи пансіонатів, для людей похилого віку, допоможуть забути про внутрішній самоті, і подарують відчуття тепла і затишку вашим рідним і улюбленим людям.

Якщо у Вас просто немає часу турбувати особисто про вашого родича Ви завжди можете здати його в наш приватний будинок престарілих і ми забезпечимо йому гідне обслуговування.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.