Як визначити в будинок престарілих?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 368

Багато людей похилого віку часто на схилі років залишаються самотніми. Від смутку і самотності зазвичай у людей похилого віку з’являються багато різних захворювань, з якими впорається важче при відсутності спеціального медичного обслуговування і позитивного настрою на життя. Буває і так, що пенсіонер має рідних і близьких людей, але вони не можуть забезпечити йому постійний догляд і просто елементарного людського спілкування. Тоді постає питання як поселити старого в будинок для людей похилого віку, де він може отримати необхідний догляд і спілкування з такими ж пенсіонерами.

Що потрібно для того, щоб оформити літньої людини в пансіонат для людей похилого віку

Якщо рішення жити в будинку для літніх прийнято, виникає питання, в який же саме будинок старий бажає оселитися. Існують два типи таких установ:

  1. Безкоштовний державний.
  2. Платний приватний.

Щоб потрапити в безкоштовне державна установа для пенсіонерів, необхідно зібрати строго певний список документів, а саме:

  1. Написати заяву в соціальний захист населення про те, що бажаєте влаштуватися в будинок для людей похилого віку.
  2. Пройти медичну комісію, всіх необхідних лікарів і здати аналізи.
  3. Домовитися з фахівцем для правильного оформлення всіх документів.
  4. При оформленні в пансіонат надати паспорт, напрямок соцзахисту, заяву, довідку про розмір пенсії, склад сім’ї, висновок лікаря, медична карта, і якщо є, то довідка МСЕК.

Як визначити в будинок престарілих Турбота Після розгляду заявки і всіх документів, комісія виїжджає на будинок до пенсіонера і оглядає умови проживання. Після зроблених висновків приймають рішення і якщо воно позитивне, то старий збирає необхідні речі і збирається в будинок для людей похилого віку.

З приватними пансіонатами все набагато простіше і швидше – підготувати ксерокопію паспорта, медичну карту з пройденої флюорографией і довідку від лікаря дерматолога-венеролога, що пенсіонер не має венеричних і шкірних захворювань.

У приватних будинках престарілих необов’язково перебувати постійно, а можна оформити родича на деякий час, наприклад, поки люди, які доглядають за старим, знаходяться у відпустці або лікуванні.

Багато хто побоюється потрапляти в подібні установи, але варто відзначити, що з кожним роком як державні, так і приватні пансіонати для людей похилого віку вдосконалюються, покращують умови і підбір персоналу. До того ж там весело, позитивно і затишно.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.