Як організований процес догляду за людьми похилого віку в будинку для людей похилого віку?

Как лучше организовать уход за людьми пожилого возраста? 406

Люди в літах через різних недуг і віку часто не здатні задовольнити свої природні потреби самостійно. Кожен старіє по-своєму, хтось починає гірше пересуватися, кому-то важко є, тримати предмети в руках, приймати ванну, а іноді старі зовсім припиняють ходити. І перед дітьми цих людей стоїть дуже складне завдання: їх борг – забезпечити батьків, бабусь і дідусів пристойними умовами життя. Найближча і найрідніша людина повинна бути одягнена, ситий, не повинен відчувати себе забутим, немічним і нікому не потрібним. Однак, в наш час сім’ї рідко ухвалюють рішення довірити нагляд за літньою людиною чужим людям і будинкам для престарілих, так як багато людей відчувають потребу в тому, щоб особисто бути причетним до догляду за людьми похилого віку.

Але не все так просто, в нинішньому світі навіть прихильність один до одного рідко може змусити людину пожертвувати особистим часом, кар’єрою або освітою заради старого. Все залежить від стосунків у сім’ї, але нерідко і зовсім, літній людині не варто перебувати вдома, тому що на нього зляться і кричать, він починає вважати, що став тягарем для своєї родини. Про цю проблему замовчують, а в будинку для людей похилого віку людей залишають поза передачею, все-таки на думку багатьох – це неетично.

Але насправді для людей, які не мають можливості приділяти багато часу своїм родичам в роках, але мають потребу в послугах з догляду за людьми похилого віку та переживають про їх довголіття і належною старості, будинок для людей похилого віку – вірне рішення.

Догляд за людьми похилого віку в нашому пансіонаті “Турбота” це:

  1. Харчування, розроблене дієтологом: збалансоване і повноцінне, зі свіжих і натуральних продуктів;
  2. Будівництво та архітектура високого рівня: у нас проводиться здійснюється вологе прибирання і прання;
  3. Спостереження за виконанням призначень і рекомендацій лікарів: допомога в прийнятті медикаментів;
  4. Цілодобове і швидке реагування на потреби та прохання ваших близьких: ми завжди поруч і ні в чому не відмовимо;
  5. Якісна реабілітація після перенесених хвороб і травм: ми допоможемо вашим рідним поправитися після затяжних хвороб за допомогою зарядки і лікувального фітнесу.
  6. Догляд доглядальниці в разі важких хвороб: буде здійснюватися постійний контроль і допомога в здійсненні гігієнічних процедур;
  7. Організація дозвілля і розваг: ми проводимо різноманітні заходи, такі як чаювання і різноманітні ігри;
  8. Психоемоційна підтримка: люди похилого віку завжди знаходяться в домашній і затишній атмосфері.

Вибрати будинок для людей похилого віку – не означає кинути свого рідного старого, його, звичайно ж, можна і потрібно часто відвідувати. У різних країнах ставлення до цього різне, як і умови утримання, але ми спробуємо виправити ситуацію і довести, що це не зрада і турбота про старість – це нормально. Всі люди змінюються – і змінюється ставлення до речей, і ми докладемо до цього свою руку. У нашому пансіонаті старикам буде гарантовано постійна увага і догляд. У пансіонаті «Турбота» всю відповідальність на себе візьме турботливий, компетентний і душевний персонал, який був навчений для того, щоб здійснювати догляд за людьми похилого віку.

Також наш центр відкриває свої двері і для тимчасових гостей, що дозволить вам зайнятися своїми справами, а вашим родичам познайомитися з новими людьми, завести друзів і спокійно розважитися в новій компанії, адже вони будуть знаходитися в надійному місці.

Ми гарантуємо вашому рідному людині допомогу і підтримку і будемо постійно стежити за його здоров’ям! Для нас головне щастя ваших близьких і їх довголіття.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.