Як організувати веселі розваги для літніх людей. Досвід нашого інтернату для людей похилого

Как организовать веселые развлечения для пожилых людей. Опыт нашего интерната для пожилых 1

Напевно, кожна літня людина, найбільше боїться самотності. Боїться залишитися один в будинку, в якому тихо, спокійно і немає нічого, щоб викликало позитивних емоцій, які так важливі для цього віку.

Наш притулок для літніх людей, допомагає кожному пристарілого людині відчути себе частинкою суспільства, в якому він почував би себе не самотнім.

І тому, в нашому притулку для громадян похилого віку та інвалідів, розроблена програма веселих розваг для літніх людей. Із задоволенням, хочемо поділитися своїм досвідом, бо розуміємо, наскільки це важливо і безцінне.

Наприклад, у нас існує такий пісенний конкурс-захід «Голос, центру для літніх людей». Проводимо ми його, кожен сезон. У нас є невеликий актовий зал і необхідна апаратура (мікрофон, колонки, комп’ютер) і цього достатньо, щоб провести таке веселе і запальне захід. Умови участі, дуже прості. Кожна літня людина, подає заявку, оголосивши ту пісню, яку хоче виконати. До журі входять, наші працівники притулку для літніх людей. І коли приходить час початку цього веселого свята, в залі панує незвичайна обстановка, наповнена оплесками, усмішками і співом. Переможець нагороджується дипломом «Голос, центру для літніх людей». А потім, одна з найприємніших частин свята – це чаювання! Дуже цікаво спостерігати, як за чашкою чаю, літні люди бурхливо обговорюють свято і в такі моменти, розумієш, що як важливе спілкування для старої людини.

Є ще, веселі розваги, в нашому будинку для літніх людей. Вони проходять на свіжому повітрі. Це гра «Питання-відповідь». Умови дуже прості. Всі учасники сідають на лавочки. Двоє провідних ходять по колу, і, пропонують кожному витягнути з мішечка питання, написаний на листочку паперу. А другий провідний, пропонує витягнути кожному відповідь, з іншого мішечка. І, коли всі починають по черзі зачитувати питання і відразу відповідь, який попався абсолютно випадково, все з азартом і посмішками слухають один одного.

Ну а для наших інтелектуалів, людей похилого віку, дуже популярні шахові турніри. Такі заходи дозволяють тренувати пам’ять, змушувати думати і згадувати елементарні математичні прийоми, що дуже важливо для роботи головного мозку.

Дуже популярні, в нашому центрі для літніх людей, танцювальні вечірки. Один раз в тиждень ми запрошуємо професійного хореографа, який вчить елементам вальсу і танго. Танцювальні рухи, дуже корисні для опорно-рухової системи, а так само розвивають почуття ритму і координацію руху. Тому, ми приділяємо особливу увагу, такого виду спортивних розваг, як танці.

А один з яскравих, кольорових і красивих розваг, організованих в нашому будинку для літніх людей – це «Фестиваль квітів», який ми проводимо навесні і восени. Ми намагаємося, щоб у нашому домі було багато зелені і квітів, за якими доглядають наші старі люди. Вони їх поливають, розсаджують, вирощують нові види і представляють на фестивалі. Ми запрошуємо професіоналів-квітникарів на наш фестиваль, які з трепетом оцінюють працю наших людей похилого віку і з задоволенням готові придбати рідкісні види квітів, вирощені в нашому будинку для літніх людей. А з яким азартом, любов’ю і працьовитістю, наші старі люди готуються до цього фестивалю! Кожен намагається поставити свій квіточку на саме видне місце, щоб його оцінили!

Завдяки організованим розваг, в нашому будинку для літніх людей, кожна літня людина відчуває себе натхненно, активним і повним енергії.

Ми дуже вдячні всьому колективу, нашого притулку для престарілих людей, за допомогу, організацію і підтримку, в проведенні і організації веселих розваг для літніх людей нашого будинку!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.