Як побороти самотність в літньому віці? Спостереження фахівців нашого приватного будинку для людей похилого віку в Києві.

Велосипед для пожилых людей – выбираем самый удобный 2

Рано чи пізно старість прийде до кожного з нас. Природний і незворотний процес, що наводить смуток. Часто можна помітити одиноких людей похилого віку, повільно пересуваються вулицями, від будинку до магазину. Так, самотність в старості – це страшно. Як допомогти собі або близькій побороти самотність в літньому віці?

З виходом на пенсію багато людей відчувають на собі зміни. Пов’язано це з вивільнити часом, у здоров’ї, настрої, звички. З появою вільного часу людина не відразу пристосовується, ніж його заповнити. І природно, що хочеться присвятити цей час нарешті то собі і своїй родині, турботі про онуків і улюбленому хобі. Можливо займатися спортом, правильним харчуванням, подорожами – в загальному всім тим, на що раніше не вистачало часу.

Однак, не всі позитивно зустрічають прихід старості. Зміни в характері з віком змінюються в гіршу сторону. Виникає агресивність, прискіпливість до всього, псуються стосунки з родичами і близькими. До сьомого десятку багато хто страждає від хронічних захворювань, апатії. Психічне здоров’я теж на залишає свій слід. Забудькуватість і не пильність – стають справжньою проблемою. Погіршення зору, не здатність встати з ліжка, постійна допомога в догляді.

Для підтримки тонусу і інтересу до життя літнім людям вкрай важливо не залишатися одному, перебувати в оточенні своїх рідних, друзів, і не забувати про хобі.

Якщо про літнього чоловіка нікому подбати – існують спеціальні будинки для людей похилого віку в Києві. Більш популярні приватні будинки, в порівнянні з державними. Складно це з якістю обслуговування, увагою з боку персоналу, індивідуальним підходом.

Перевагами приватного будинку для літніх у Києві можна виділити:

  • кваліфікований персонал, медпрацівників
  • п’ятиразове харчування
  • спеціальні програми і новітні технології
  • допомога для не мобільних пацієнтів
  • номера на різний смак і бюджет

Що передує апатії і самотності в старості?

  • Зміни в психіці. Проблеми з пам’яттю, увагою, дратівливість. Супроводжують їм такі психічні захворювання як Альцгеймер, хвороба Піка. З такою людиною важко спілкуватися. Йому потрібен постійний нагляд лікаря.
  • Відносини з родиною. Розвиток поганих якостей, яких як зарозумілість, прискіпливість може погіршити відносини з близькими.
  • Апатія пов’язана з відсутністю інтересу до чогось нового, прогулянкам, захопленням, вузькому колі спілкування.

Саме середовище в пансіонаті для літніх в Києві допомагає не відчувати себе самотнім. Прогулянки в чистому природному районі, нові знайомства, спілкування, захоплення – безумовно підуть на користь будь-кому.

Що допоможе впоратись із самотністю?

Допомогти впоратися з недугою може сім’я, любов і турбота близьких.

Але що якщо діти вже давно виросли і живуть окремо? Присвятіть себе турботі про онуків, покажіть їм приклад який бабусею чи дідусем потрібно бути. Розвивайтеся – нехай ваші внуки пишаються вами. Можна спробувати освоїти інтернет. Записатися на йогу, в басейн, або ж на танці! Все залежить тільки від вас і вашого настрою. Шукайте у всьому тільки плюси. Турбота про тварин теж не дасть вам засумувати. Заведіть кота, чи не вибагливого в догляді. Якщо ви досить активна людина – може бути собаку? Так само можна спробувати себе в малюванні, записатися на уроки по випалюванні, або глиняною ліплення. Давно цікавилися письменницьким мистецтвом? Пробуйте! Виїзди на природу. Нові міста.

До речі, чи чули ви про 90 річну бабусю з Красноярська, яка подорожує по світу одна? Ось де життєва сила і ентузіазм! Хто сказав, що життя після пенсії закінчується? Вона тільки починається!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.