Як підготувати до переїзду літньої людини в будинок престарілих

Зміна обстановки для літньої людини – дуже серйозний стрес, не варто про це забувати. Підготувати старої людини необхідно навіть в тому випадку, якщо плануєте його залишити в нашому пансіонаті “Турбота” ненадовго. Розкажіть рідній людині як у нас добре, покажіть фото пансіонату.

Навіть якщо літня родичі не проти переїхати в будинок пенсіонерів в Києві, аргументуючи це тим, що будинки до нього нікому немає діла, тоскно і зовсім не з ким поговорити, це не означає, що він не поміняє свого рішення.

Як зробити переїзд в пансіонат найбільш безболісним?

В обов’язковому випадку необхідно провести бесіду зі старим людиною, скажіть про те, що там йому буде набагато комфортніше, буде надана перша медична допомога при необхідності, правильне харчування, прогулянки і спілкування з однолітками. Зробіть акцент на тому, що вам не байдужа його доля, що вам би хотілося, щоб він більше гуляв на свіжому повітрі і спілкувався з людьми. Розкажіть як бабуся вашого колеги по роботі задоволена будинком літніх людей в Києві, що навіть додому не хоче повертатися. Запропонуйте проїхатися подивитися, що з себе представляє готель, може бути пристарілого людині сподобатися.

  • Поцікавтеся чого б хотілося вашому рідній людині, щоб відчувати себе щасливим.
  • Запропонуйте пристарілого людині проїхатися в пансіонат і подивитися як там живуть люди. Для цього необхідно попередити працівників пансіонату про візит.
  • Говоріть, що ви все одно будете поруч, регулярно приїжджати і дзвонити, цікавитися його життям, що вам не байдужа його життя.

Не варто забувати, що навіть якщо умови в пансіонаті будуть ідеальними, літня людина все одно буде сумувати за рідним домом і своєї сім’ї. Скажіть, що будете приїжджати дуже часто, як тільки буде з’являтися вільна хвилинка.

Приватний будинок для людей похилого віку в Києві “Турбота” більше нагадує центр для відпочинку літніх людей, адже в будь-який момент зможете забрати родича додому. Коли будете збирати речі для переїзду обов’язково покладіть з собою речі, які йому дороги, які будуть нагадувати про рідну домівку і сім’ї: сімейні фото, кружка подарована дочкою, малюнок, який намалював онук.

Коли вже зібрали всі необхідні речі і перевезли близької людини в пансіонат, необхідно бути дуже уважним, тому як тут можуть початися проблеми.

Будь-якій людині дуже не просто звикнути в новій обстановці. Навіть молоді люди болісно переносять зміну місця проживання, що вже говорити про людей похилого віку. Мінімальний проміжок часу, який може знадобитися для адаптації – один тиждень.

Не забувайте про своє рідне людині

Після того, як пенсіонер вже розташувався в пансіонаті, не забувайте цікавитися його життям. Намагайтеся приїжджати і дзвонити якомога частіше. Цікавтеся станом здоров’я, які зміни є в його житті, що нового з ним сталося, якщо є привід для радості, в якому він сьогодні настрої, які плани на завтрашній день. Обов’язково запитаєте про те, чи знайшов пенсіонер з ким поспілкуватися, які є розваги.

Якщо ви вирішили, що саме наш пансіонат стане подальшим місцем проживання вашого старого родича, ви можете не хвилюватися, ми про нього подбаємо.

Не забувайте відвідувати вашого родича, приходьте до нього всією сім’єю хоч іноді, коли є можливість. Тільки тоді у нього не буде відчуття, що ви від нього позбавилися, а навпаки, він буде відчувати себе потрібним.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.