Як схуднути літній людині без шкоди для здоров’я? Ради від нашого будинку для літніх людей

Как похудеть пожилому человеку без ущерба для здоровья? Совета от нашего дома для пожилых людей 2

Як схуднути літній людині без шкоди для здоров’я? Ради від нашого будинку для літніх людей.

На жаль, з наближенням пенсійного віку, здоров’я, аж ніяк, не покращується. Організм не молодіє, з’являються різний хвороби, а наявність зайвої ваги в даному випадку лише погіршує ситуацію. Велика кількість жирових накопичень може означати підвищений рівень холестерину в крові, а це в свою чергу обтяжує різні серцево-судинні захворювання, наприклад, гіпертонію. Також, зайва вага надає згубний вплив на хребет і опорно-рухову систему в цілому.

І це лише невелика частка того, які проблеми може викликати ожиріння, особливо для літніх людей. Наш будинок для літніх людей знає, як боротися з цією проблемою. Для того, щоб схуднути, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій лікарів. Бажано робити це під суворим наглядом фахівця, щоб не нашкодити собі.

Наш центр для людей похилого віку пропонує наступні поради для бажаючих скинути зайву вагу:

  1. Режим харчування. Це основа для тих, хто бажає схуднути. Слід харчуватися 5-6 разів на день, невеликими порціями. Це стабілізує роботу органів травлення.
  2. Зниження кількості споживаних калорій. Тут важливо пам’ятати, що для літніх людей кількість калорій слід знижувати повільно, поступово. Адже це стрес для організму, за багато років звик до більшого. Умовна норма – 2000 ккал на добу. Однак, слід враховувати індивідуальні особливості кожної людини.
  3. Збалансованість. Слід продумати раціон таким чином, щоб він містив необхідну кількість білків, жирів, вуглеводів і мікроелементів. Наявність останніх особливо важливо в літньому віці – багатьом не вистачає кальцію або магнію.
  4. Складні вуглеводи. У літньому віці збільшується ризик захворювання на діабет. Тому варто скоротити споживання таких простих вуглеводів, як цукор, картопля, борошно. Краще вживати в пишу складні вуглеводи – цільнозернові крупи, що містять малу кількість крохмалю овочі, фрукти. Складні вуглеводи дозволяє довше відчувати себе ситим, що також сприяє зниженню кількості споживаних калорій.
  5. Вода. Вода – джерело життя. Вода допомагає виведенню з організму шкідливих речовин, шлаків. Зневоднення організму позначається на шкірі, вона стає в’ялою. Нерідко людина плутає почуття голоду і відчуття спраги. Також прийом склянки води вранці перед їжею змиває залишки шлункового соку зі стінок шлунка. Це покращує подальше перетравлення їжі, покращує метаболізм.
  6. Збудники апетиту. Це те, чого варто уникати. Існує ряд продуктів, запах і смак яких стимулює апетит. Навіть якщо останній прийом їжі був зовсім недавно, такий збудник може змусити людину з’їсти додаткову, абсолютно небажану порцію. Сюди входять копченості, міцні м’ясні і рибні соуси, підсилювачі смаку, спеції і алкоголь.
  7. Розвантаження. Періодично слід проводити розвантажувальні дні, відмовитися від їжі повністю, або ж знизити її кількість до мінімуму. Проводити такі дні слід не дуже часто, бажано, проконсультуватися з цього питання з фахівцем.

Завжди потрібно пам’ятати і піклуватися про своє здоров’я. У літньому віці цього необхідно приділяти ще більше уваги, адже організм дуже ослаблений і потребує постійної підтримки. Притулок для літніх людей може надати цю підтримку, допомогти позбавитися від зайвої ваги та інших проблем зі здоров’ям. Для поліпшення якості і збільшення тривалості життя не треба шкодувати жодних зусиль.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.