Warning: session_start(): open(/home/medzah00/.system/tmp/sess_4f5uuuoli05li0sa964ba5p3t5, O_RDWR) failed: Превышена дисковая квота (122) in /home/medzah00/tyrbota.org.ua/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 258
Як схуднути в похилому віці - Дім пристарілих "Турбота"

Як схуднути в літньому віці

Позбутися від зайвої ваги досить важкий і складний процес, які вимагає чимало зусиль. А в літньому віці потрібно докласти чимало зусиль, щоб домогтися бажаного успіху. Важко уявити собі бабусю, яка в 60 років одумається і вирішить надати своєму тілу форми 90-60-90. У більшості випадків, жінки прагнуть скинути зайву вагу, оскільки важко підібрати відповідний розмір одягу, а чоловіки для надання естетичності свого тіла. Перед початком схуднення слід отримати консультацію у лікаря, оскільки різкі зміни режиму дня і раціону харчування може негативно вплинути на стан організму. Позбавлення від зайвої ваги в будь-якому віці запобіжить поява наступних хвороб:

 

  1. Діабет.

  2. Гіпертонія.

  3. Порушення серцево-судинної системи.

  4. Появу ракових пухлин.

  5. Хвороба суглобів.

Зайва вага збільшує процес лікування вже наявних хвороб і здатний бути джерелом проблеми. Втрата зайвої ваги в співвідношенні до 10% від загальної маси тіло поліпшить ваше самопочуття, допоможе скоротити кількість прийнятих медикаментів в літньому віці і допоможе по-новому поглянути на активний і здоровий спосіб життя.

Правильна їжа – рішення всіх проблем

В Америці був проведений експеримент, в ході якого з’ясувалося, що 85% хвороб, які виникають в літньому віці виникають через неправильне раціону харчування. Щоб позбутися від негативних наслідків шкідливої ​​їжі необхідно включити в свій раціон більше фруктів і овочів. Рослинні продукти містять в своєму складі клітковину, яка виводить токсини з організму, знижують почуття апетиту, що дуже важливо для людей із зайвою вагою, тонізують. Слід скоротити кількість тваринної їжі, оскільки в складі багатьох м’ясних і молочної продукції міститися бактерії і гнійні мікроби, які сприяють виробленню зайвої шкідливої ​​кислоти. Таку кислоту можна вивести з організму за допомогою омега-3 жирів, які містяться в морських продуктах, яйцях і в медикаментозному стані.

Шкідливі звички

Позбавлення від вживання алкоголю і тютюну дозволяє поліпшити стан організму і навіть продовжити життя. Адже ні для кого не секрет, що шкідливі звички загальмовують зростання організму, є джерелом проблем з серцево-судинною системою, причина хронічного бронхіту і проблем з нирками і печінкою. Важко відразу кинути сигарету або перестати вживати алкоголь, якщо у вас величезні стаж або слабка сила волі. Але поступова відмова призводить до помітних поліпшень і ваше бажання позбутися від «джерела проблем» з кожним днем ​​зростатиме.

Люди, які страждають підвищеною гіпертонією рекомендується додати в свій раціон продукти з підвищеним вмістом калію і магнію (виноград, бобові, цитрусові, фрукти твердих сортів, брокколі, ківі). Дані продукти не тільки корисні і насичені різними вітамінами і мінералами, а також допомагають знизити тиск.

Дробне харчування

Велосипед для пожилых людей – выбираем самый удобный 2 Щоб їжа краще засвоювалася, а ККД (коефіцієнт корисної дії) у їжі був високий, слід збільшити кількість прийомів їжі. Середня тривалість перетравлення 1 прийому здорової їжі становить до 2 годин. Таким чином, 2 год ваш шлунок буде перетравлювати їжу, 1 година буде відпочивати щоб накопичити сили для нового прийому. Схема дрібного харчування покращує процес травлення, підвищує анаболизм (важливо для чоловічої сили), покращує стан шкіри і кісток. Ви будете постійно відчувати легкість, оскільки організм повністю засвоїть корисну їжу.

Спорт

Не варто забувати і про активні тренування, пробіжки, їзда на велосипеді, басейн або прогулянки. Їжа – 70% успіху для тих, що худнуть людей, але активні фізичні навантаження сприяють збільшенню швидкості скидання зайвої ваги. Як говориться: «Час і можливість є, було б бажання».

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.