Як правильно харчуватися при варикозі літній людині? Поради нашого будинку престарілих в Київській області

Як правильно харчуватися при варикозі літній людині? Поради нашого будинку престарілих в Київській області

Державні і приватні будинки престарілих в Києві та Київській області, що представляють собою санаторії зі своєю територією для прогулянок і приємний дворик, пропонують повне розміщення людей похилого віку.

Дізнайтеся набагато докладніше, як дбають медичні працівники про бабусь і дідусів, і чи буде їм краще в пансіонаті, ніж удома. Забезпечте спокій і зручності своїх старих. Дозвольте рідним і близьким людям постійно перебувати в безпечному, зручному, комфортному житловому приміщенні.

Медичні працівники пропонують якісні послуги:

 • Харчування з урахуванням лікаря – дієтолога;
 • Цілодобовий нагляд нянечок – доглядальниць;
 • Фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури;
 • Вимірювання артеріального тиску, пульсу та інших фізіологічних параметрів;
 • Смачні, корисні страви;
 • Наведення порядку і чистоти в будуванні
 • Цікавий, веселе дозвілля;
 • Спілкування з однолітками;
 • Прогулянки в саду;
 • Кваліфіковане лікування різних хвороб;
 • Підтримку друзів і знайомих;
 • Наявність європейського обладнання;
 • Щоденні гігієнічні процедури;
 • Зміну натільної і постільної білизни;
 • Вживання лікарських препаратів під чуйним керівництвом лікаря.

Доктора високої кваліфікації допомагають хворим людям встати на ноги після проведених важких хірургічних маніпуляцій. Санітари відмінно доглядають за лежачими пацієнтами.

Комфортне розміщення і кваліфікована допомога в нашому будинку для літніх людей

Поспостерігайте за станом тяжкохворих людей, перш ніж відправити в санаторій свого дідуся або бабусю. Досвідчені психологи нададуть прекрасну допомогу вам в спостереженні за психологічним, моральним та іншим фізичним здоров’ям пацієнтів.

Чуйні працівники обладнають кімнати всіма необхідними предметами. Вони оснастять будівлю за потрібне людям похилого віку обладнанням. Будова стане більше схоже на зручні, затишні, комфортні готельні номери, ніж на лікарняні палати.

Бажаєте отримати додаткову інформацію про те, які послуги надає Київ будинок престарілих, зателефонуйте диспетчеру. Рідний, близька людина виявиться в досвідчених, добрих руках фахівців. Звичайно ж, якщо тільки ви заздалегідь подбаєте про його здоров’я.

Будинок пристарілих громадян та інвалідів пропонує і тимчасове розміщення хворих людей, і довгий проживання в затишних будівлях з медичним, сучасним обладнанням. Чи збираєтеся поїхати на довгий час у відпустку, оформите літніх громадян, які потребують постійної турботи, догляді та опіці в пансіонат.

 

Дотримуємося дієти

До накопичення шкідливих речовин в організмі людини і порушення обміну речовин зазвичай призводить незбалансоване харчування. З’являється ожиріння і зайва вага.

Поборіть варикозне розширення вен, правильно організувавши режим дня. Складіть меню, як мінімум на кілька днів. Почніть вживати в їжу тільки натуральні, свіжі, якісні продукти.

Гостьовий приватний будинок у Києві  надає послуги по догляду за людьми похилого віку громадянами, допомога по дому, і т.д. Зробіть правильні висновки, ретельно вивчивши розпорядок роботи доглядальниць.

Шановні пацієнти! Врахуйте, правильне харчування при варикозі необхідно поєднувати зі зниженням ваги і виведенням шлаків з організму. Профілактика під час лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок необхідна!

Дуже добре допомагає справлятися з підвищеним рівнем холестерину і закупоркою судин гранат. Часник і цибуля прекрасно розріджують кров. До складу полуниці, винограду, чорної смородини входять вітаміни, мікроелементи, і інші корисні речовини.

Зміцните серцево судинну систему, додавши в їжу селеру, обліпиху, ківі, солодкий перець, і інші головні джерела вітаміну «С»!

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.