Як запобігти погіршення зору у літніх людей. Рекомендації нашого приватного будинку престарілих в Києві

Как предотвратить ухудшения зрения у пожилых людей. Рекомендации нашего частного дома престарелых в Киеве 1

З віком організм кожної людини все більш схильний до різних недуг. Поступове зношування організму є природним і зачіпає всі основні процеси обміну речовин, тканини і органи. Одними з найбільш проблемних, на жаль, частіше за все є саме органи зору. З роками очні м’язи атрофуються, кришталик поступово ущільнюється, що призводить до мікрозмін очної структури і, як наслідок, зменшення акомодації – здатності чітко бачити предмети, розташовані на різній відстані.

Однак не варто впадати у відчай, якщо відбувається подібна тенденція – на ранніх стадіях погіршення зору завжди можна якщо не зупинити процес, то значно сповільнити його

Існує багато комплексів спеціальних вправ для очей. Ось кілька рекомендацій від нашого приватного будинку престарілих в Києві:

  1. Необхідно привчитися частіше моргати. У повсякденних заняттях, при перегляді телевізора, роботі за комп’ютером або читанні люди будь-якого віку зазвичай забувають елементарно моргати, і через це часто розвивається сухість очей, яка в подальшому може призвести до погіршення зору. Щоб цього не відбувалося, слід посилено заплющити очі, а потім широко розкрити, повторити кілька разів. Дану процедуру необхідно проробляти кожного разу, коли відчувається сухість в очах, а також не забувати частіше моргати в цілому.
  2. Класичне вправу для очей, що полягає в тому, щоб по черзі дивитися то на предмет поблизу, то на об’єкт вдалині. Найзручніше проробляти це стоячи біля вікна: спершу зосередитися на якомусь маленькому пляму або точці на віконному склі, а потім перевести погляд на фіксований предмет вдалині (це може бути дерево, будівлю або щось ще). Повторювати слід кілька разів. Роблячи це нескладна вправа регулярно, значно поліпшити акомодацію і зміцнити очні м’язи зможе як молода людина, так і літній.
  3. Двічі в день нашими фахівцями київського будинку престарілих рекомендується проробляти наступну вправу, пов’язане з візуалізацією: закривши очі, повільно повертати голову зліва направо протягом декількох хвилин при сонячному світлі, при цьому уявляючи, як цілющі потоки сонячних променів наповнюють очі енергією і зміцнюють зір.
  4. Лікарі також настійно рекомендують повністю відмовитися від шкідливих звичок. Навіщо ж ще більше посилювати здоров’я, особливо в літньому віці? Найкраще поступово виробляти корисні: відрегулювати режим дня, по можливості завести чіткий розпорядок і дотримуватися його; чергувати розумову і фізичну діяльність. Ці дії допоможуть підтримати зорову систему на нормальному рівні.
  5. Слід пам’ятати і про зволоження очей. Для цього існують спеціальні краплі для очей. Крім того, можна прикладати до закритих очей теплі вологі чайні пакетики, при цьому легкими рухами масажуючи повіки.

Фахівці нашого приватного будинку престарілих в Києві рекомендують літнім людям перш за все не впадати в депресію – адже, як відомо, багато важкі хвороби виникають в основному від негативного сприйняття життя. Щоб залишатися в тонусі, слід зайняти активну життєву позицію: займатися доступними видами спорту, індивідуальними для кожного станом здоров’я, правильно організувати раціон, заповнити дозвілля корисною і приємною діяльністю, частіше відпочивати. Все це може запропонувати наш приватний будинок для літніх людей в Києві. Ми допоможемо людям похилого віку зберегти здоров’я, бадьорість і позитивне ставлення до життя.

Зробіть замовлення до 16:00 та отримайти знижку в розмірі 10%.